Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

No cóz, a wiedziałeś że na Wikipedii była informacja kim jesteś? Znaczy nic o zboczonym staruchu tylko proste - "Smuggler to pseudonim ******". :)

No to czemu nie ma, skoro to ponoc prawda?

EDIT:

BYŁA. Na 100%, bo sam nie bawiąc się w szukanie kim jest spostrzegłem informację o tym. Usunięta prawodpodobnie z braku dowodów :)

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zauważyłem w pewnym tekście że lubisz sumo ^^ nie to żebym miał coś przeciwko ale lubisz sobie podjeść ?

2. Czy Jedi kiedykolwiek miał ci za złe że ,, odebrałeś ,, mu stanowisko w odpowiedziach AR . Wiem że sam odszedł ale np. może chciał wrócić ale nie może bo ty se już zaklepałeś ten dział .

3. Podobno byłeś w CDA od samego początku . Musiałeś się jedynie zgłosić i lubić gry aby dostać tę robotę , powiem ci że to niesprawiedliwe bo nikt już takiej szansy nie dostanie , teraz oczekujecie matury i b.dobrych tekstów a twoje teksty z pewnością były słabsze niż przeciętne . Jedna wielka lipa te wasze lata 60-ąte !!! bród smród i ZSRR !!!

4. Masz w swoim domu żarówki energo - oszczędne ??

5. Wyręczasz żonę z prac domowych jak zmywanie lub sprzątanie ?? A może dałeś kiedyś szanownej pani Smuggler odpisać na jakiś list kiedyś ?

6. Czy przypadkiem Foto-smugller nie powinno zostać usunięte z powodu braku nim zainteresowanie ??

7. Masz dzieci ? junior smugllera ?? są z ciebie dumni bo ja bym sie wstydził ciebie ( bez obrazy )

8. Widziałem już wielokrotnie jak przechwalasz się swoim alkoholizmem ( to że lubisz popić sobie browary ) uważam że takie teksty dają zły przykład i nie powinieneś używać ich w obecności 1 000 0000 0000 0000 0000 dzieci które obecnie czytają te pytania .

9 . Przyszedłeś kiedyś do pracy pod wpływem alkoholu ?

10. Opisz swoje największe zagrożenie utraty pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zauważyłem w pewnym tekście że lubisz sumo ^^ nie to żebym miał coś przeciwko ale lubisz sobie podjeść ?

A co ma jedno z drugim? Gdybym lubil jazde konna, tobys sie pytal czy sie masturbuje?

2. Czy Jedi kiedykolwiek miał ci za złe że ,, odebrałeś ,, mu stanowisko w odpowiedziach AR . Wiem że sam odszedł ale np. może chciał wrócić ale nie może bo ty se już zaklepałeś ten dział .

Rece opadaja...

3. Podobno byłeś w CDA od samego początku . Musiałeś się jedynie zgłosić i lubić gry aby dostać tę robotę , powiem ci że to niesprawiedliwe bo nikt już takiej szansy nie dostanie , teraz oczekujecie matury i b.dobrych tekstów a twoje teksty z pewnością były słabsze niż przeciętne . Jedna wielka lipa te wasze lata 60-ąte !!! bród smród i ZSRR !
!!

Nie od samego poczatku, od 2 nr.

4. Masz w swoim domu żarówki energo - oszczędne ??

Mam.

5. Wyręczasz żonę z prac domowych jak zmywanie lub sprzątanie ?? A może dałeś kiedyś szanownej pani Smuggler odpisać na jakiś list kiedyś ?

Wyreczam, choc nie lubie. Od zmywania mamy zmywarke, a moja praca to MOJA praca.

6. Czy przypadkiem Foto-smugller nie powinno zostać usunięte z powodu braku nim zainteresowanie ??

Twojego?

7. Masz dzieci ? junior smugllera ?? są z ciebie dumni bo ja bym sie wstydził ciebie ( bez obrazy )

Jakbym byl twoim ojcem to tez bym sie wstydzil.

8. Widziałem już wielokrotnie jak przechwalasz się swoim alkoholizmem ( to że lubisz popić sobie browary ) uważam że takie teksty dają zły przykład i nie powinieneś używać ich w obecności 1 000 0000 0000 0000 0000 dzieci które obecnie czytają te pytania .

Jestes kretynem, czy tylko tak mistrzowsko udajesz?

9 . Przyszedłeś kiedyś do pracy pod wpływem alkoholu ?

Nie.

10. Opisz swoje największe zagrożenie utraty pracy

Gdy mnie zaaresztuja, gdy pewnemu czytelnikowi wsadze w d... grabie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu. W numerze 176 CD-Action na stronie 96-97 była historia ksywki Mac Abry. Czy mógł byś przeprowadzić mały wywiad z resztą redakcji i napisać od czego pochodzą ich pseudonimy? Oczywiście o twój się nie pytam bo i tak nie odpowiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz że :

* To Onych brakowało Kaczyńskiemu w tajemniczym "Układzie"

* Oni wiedzą ile będzie odcinków Mody na sukces

* Nawet Smuggler nie wie, kim są Oni.

* Ale Oni wiedzą, kim jest Smuggler.

* Oni stoją za pandemią świńskiej grypy.

* Oni wiedzą, kto jest ojcem dziecka Anety K.

* Oni znają wszystkie haki Jarosława Kaczyńskiego na polityków opozycji.

* Oni także zabili jego brata, Lecha, wraz z śmietanką.

* Oni finansowali Hitlera, Stalina, Mao i właściwie wszystkich dyktatorów XX wieku.

* Oni mają haka na Ciebie!

* Pamiętaj Oni wiedzą!!

* Jednak Oni są tak tajni, że nie wiedzą kim są Oni!

* Oni wiedzą "Co z tą Polską?"!

* Oni wiedzą "Kim jest Samantha?"

* Oni rządzą internetem. Oni go kontrolują. Jeżeli to czytasz to powiadom Tamtych bo oni mnie dopadli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dostałeś się do CDA? Na pewno na początku było to łatwiejesze, bo zbieraliście ekipę(CDA jest o rok starsze niż ja, geez)

2. Czy sądzisz, że jest jakiś fan CDA(nie mówię o znajomych/rodzinie) który zna twoją tożsamość? Bo fota jest dostępna(np. 2006/04, wydanie z okazji 10 - lecia, albo się mylę)

3. Jak ty to robisz, że jesteś nieuchwytny? I mean, jesteś stosunkowo sławną osobowością - masz klony, chodzisz ubrany jak szpieg, masz maskę?

4. Byłeś kiedyś w Gdyni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak myślisz, co robiłbyś, gdybyś został wyrzucony/odszedłbyś bądź po prostu nie pracował w CDA? Miałeś jakiś plan awaryjny?

2. Czy miałeś kiedyś chęć wycofania się z AR na skutek głupoty niektórych czytelników (A trochę ich było)?

3. Wolisz Quake'a czy Unreala? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler, mam kilka pytań:

1. Jaki był twój pierwszy komiks z Garfieldem?

2. Twój ulubiony kolor?

3. Dlaczego w CD-A nie ma już działu Kaszanka Zone? Przecież wciąż jest sporo słabych gier, a to był jeden z najfajniejszych działów (nieraz śmieszniejszy nawet od Na Luzie :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż sądzisz o mej "tfurczości"? :P

Link do 'tfurczości"

Nie oceniam cudzej tworczosci.

1. Jak myślisz, co robiłbyś, gdybyś został wyrzucony/odszedłbyś bądź po prostu nie pracował w CDA? Miałeś jakiś plan awaryjny?

Robilbym cos innego.

2. Czy miałeś kiedyś chęć wycofania się z AR na skutek głupoty niektórych czytelników (A trochę ich było)?

Nie, choc czasem chcialo sie walic glowa w blat biurka.

3. Wolisz Quake'a czy Unreala? :P

Ktorego?

Hej Smuggler, mam kilka pytań:

1. Jaki był twój pierwszy komiks z Garfieldem?

Skad mam pamietac?

2. Twój ulubiony kolor?

Sraczkowaty w ciapki...

3. Dlaczego w CD-A nie ma już działu Kaszanka Zone? Przecież wciąż jest sporo słabych gier, a to był jeden z najfajniejszych działów (nieraz śmieszniejszy nawet od Na Luzie :wink: ).

KAZDA gra z ocena mniejsza niz 3 jest z zalozenia KASZANKA, wiec w czym problem, ze nie ma naglowka? A to po recenzji i ocenie nie widac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Macieja Frączyka vel Niekrytego Krytyka (polska wersja nostalgic critic, acz moim zdaniem, znacznie lepsza) , jestem ciekaw czy natknąłeś się już na jego produkcje, a jeżeli tak, to co sądzisz o takim typie poczucia humoru? Czy zgodziłbyś się ze stwierdzeniem, że wiele tego typu amatorskich produkcji przebija po stokroć niby profesjonalny chłam, który oferuje nam telewizja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Smuggler :wink:

Mam jedno pytanie, które mnie mega nurtuje.

Czytam CDA od 8 roku życia (mam 13) i chciałem się dowiedzieć jakie trzeba mieć

wykształcenie/jakie szkoły skończyć żeby pracować w takim piśmie.

na koniec chciałbym jeszcze dodać, że Foto-smugller jest super.

Pozdro :smile:

FAAAQ...

Nie oceniam cudzej tworczosci.

Że się tak wyrażę: łeee. Szkoda. A jakie tegoż powody?

Bo nie dam rady ocenic wszystkich, a nie chce dzielic na lepszych i gorszych, wie nie oceniam nikogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Smuggie :laugh:

We love you!!!! (Ja i moje rybki) :wub:

Mam parę pytań:

1. Jak tam twoje papużki rozłączki :tongue:

2. Boli cię jeszcze paluch? Sorry za moje ryby, ale co biedne miały zrobić, jak przez miesiąc nic nie jadły? :happy:

3. Wolisz FC Barcelonę czy Real Madryt? Szczerze!!!

To by było na tyle. Liczę na zdrowo pojechaną odpowiedź, od ciebie, mój ty pączuszku :serduszka2:

Pozdro od mojego męża, Messiego :wub: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej muzy słuchasz :happy: żartuje !!!

Grałeś może w Metal Gear Solid ?? Jest to wg mnie najlepsza seria gier jaka dotychczas wyszła. Jeśli grałeś to jaką postać uważasz za najciekawszą / najbardziej charakterystyczną ( Prócz solid snake'a) jak nie grałeś to oczywiście nie było pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...