Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Mam pytanie czy w na nowym nr CDA beda jakies tajne przekazy tak jak w poprzednim cda kiedy jeden był wygrawrowany na okładce a drugi naklejony na folii kodem który dało sie rozszyfrowac na komorce specjalnym programem?

Bedzie chociaz jeden z nich?Czy jesli beda,beda dotyczyły przyszłego numeru?

PS.Aha,od razu uprzedam to nie jest spam ze zamiesciłem to tez w innym temacie.Po prostu nie wiem gdzie ktos o tej godzinie mi odpowie na pytanie,bo mysle ze na forum w tym momencie nie przebywaja redaktorzy:)

Jakas obsesja na punkcie tych przekazow? Bedzie cos na okladce pod swiatlo.

cześć mam pytanie jaką lubisz pizzę ?

Kazda bez ananasa i anchois

nie możesz zasnąć?

Jestem chory, napier... mnie gardlo tak, ze nie moge zasnac i nie chce przejsc od paru dni, mimo brania przepisanych lekarstw :/

Cześć, zauważyłem że chory jesteś i postanowiłem Ci pomóc, nie bój się przeżyjesz, skoro ja jeszcze żyję ;) Jak Cię gardło napierdziela, to weź łyżkę miody, podgrzej, potem do tego 50ml (jak chcesz to może być i 100 ;) ) spirytusu i łyżeczką powoli pozwól żeby to coś ściekło po gardle, powinno rozgrzać i pomóc. Zdrowia życzę

Miod faktycznie pomaga ale na krotko... no ale zawsze jakas ulga. Dzienks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie jakies przekazy podprogowe, zupelnie tak jak w reklamach, niby ich jednak nie widac, ale czasem migna katem oka :P

O Ty ktory kroczysz miedzy rzedami, mam pytanie :)

Czemu przejsciowki m42 ( z potwierdzeniem AF) reklamowane na tzw. Popularnym Serwisie Aukcyjnym faktycznie sa bez tego potwierdzenia?

Bo wiadomo, dalej trzeba recznie ustawiac, ale zadnego sygnalu dzwiekowego nie ma tak jak w przypadku obi9ektywu z AF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas obsesja na punkcie tych przekazow? Bedzie cos na okladce pod swiatlo.

Może koleś spodziewa się ukrytej w okładce wiadomości od kosmitów? Kto wie...

Jestem chory, napier... mnie gardlo tak, ze nie moge zasnac i nie chce przejsc od paru dni, mimo brania przepisanych lekarstw :/

Spróbuj przepłukiwać gardło, co godzinę szklanką chłodnej wody z solą (1/4 łyżki soli na porcję) :icon_rolleyes:

Edytowano przez Napalony666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chory, napier... mnie gardlo tak, ze nie moge zasnac i nie chce przejsc od paru dni, mimo brania przepisanych lekarstw :/

Tak to już jest, że lekarstwo nie zawsze pomoże. A szczególnie na gardło. Ja jakoś rok temu miałem podobnie z tym, że na szczęście mogłem zasnąć. Lecz co ciekawe - przeszło mi po ciągłym piciu herbat. Od miętówki do wspomnianej przez kolegę kraven2000 szałwii, która chyba rzeczywiście pomaga. Z miodem nie eksperymentowałem, bo strasznie go nie lubię :/ Co do lekarstw - ja odstawiłem po paru dniach, bo irytowało mnie, że ciągle biorę, a efektów jak ni ma tak ni ma, a po co bulić forsę na coś, co nie skutkuje. No cóż - z tematu Pytania... zrobił się kącik porad medycznych (znachorskich? :laugh:). Życzę Tobie błyskawicznego powrotu do zdrowia, bo ból gardła to paskudna rzecz :/ Ale, ale - jeśli przysługuje mi pytanie to spytam tak z ciekawości - czy często chorujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś na gardło zawsze coś ostrego jadłem i pomagało :happy: mnie przez prawie dwa tygodnie bolało ale na szczęście wczoraj przeszło.

Czemu na stronie CDA dajecie tak mało inf. o sprzęcie ostatnio było tylko coś o sprzedaży move-a i parę tygodni temu o PSP 2 a nie ma nic o nowych kartach czy prockach, przecież sprzęt to całkiem spora część magazynu?

Da się zmienić nick na forum bo swój pisałem na szybko a za bardzo mi się nie podoba?

Edytowano przez zaqwsxcde1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejaaa Smuggler !!!!

1. Wiesz to co oni gadają to bzdury same :) skoro jesteś chory to ci tylko może pomóc staropolskie ludowe przysłowie : Na bóle duszy i ciała CZOSNEK najlepiej działa ;)

2. Nie rozumiem jednego , CDA skomentowało Gothica 1 na bardzo kiepską grafikę , jednak jak jestew w starym obozie , w ciemną noc , rozpalone wokół ogniska i piękna święcąca się na niebie bariera sprawiają że Gothic powinien mieć ocenioną grafikę na 10+

3. Nie jestem zbytnio doinformowany w sprawach gier i firm komputerowych . Dla czego firma JoWooD i Piranha Bytes już nie współpracują z tworzeniem Gothiców ??

4. Czy dłubanie w nosie jest oznaką większej inteligencji ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie 3 pozwole sobie odpowiedziec. Wspolpracuja dalej, tylko Piranie sa teraz zajeci nad robieniem calkiem innego erpega, ktory z tradycyjna seria Gothic nie ma nic wspolnego. Dlatego JoWood zlecil firmie Spellbound prace nad G4. Mowilo sie ze inna firma wniesie cos swiezego do serii, niestety w moim odczuciu to przynioslo zupenie inny efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me again:

1. Przede wszystkim wielkie dzięki za cynk o "Iron Butterfly" - muzyka idealna wręcz do nocno-świtujących nasiadówek gęstych od dymu i zapachu soku pomarańczowego w wydychanym powietrzu :) odwdzięczę się - ostatnio natknąłem się na fenomenalny krążek (debiut) brytyjskiej formacji Pure Reason Revolution. Zwie się toto "Dark Third", a tu próbka, która mam nadzieję zachęci cię do dania im szansy:

Pure Reason Revolution "Bright Ambassadors of Morning"

Tak - skojarzenie jak najbardziej trafne :) ich drugi album "Deus Ex Machina" możesz sobie darować, z niewiadomych mi powodów poszli w stronę dyskotekowej elektroniki.

2. Czy oglądasz czasami wideobloggerów, jak Angry Video Game Nerd, Spoony, Nostalgia Critic?

3. Ostatnio (głównie z powodu recenzji NC) odświeżyłem sobie serialowy "It", którego bałem się panicznie, jako szczeniak. Teraz mnie histerycznie śmieszy, aktorstwo jest drewniane, podbudowa fabularna prawie nieistniejąca, pointa skrajnie rozczarowująca... Czy książka też jest taka, czy to po prostu filmowcy troszkę sobie poszaleli?

Życzę powrotu do zdrowia. Może to dziwna rada, ale mi na ból gardła pomagają... papierosy. Poważnie.

Do przeczytania,

R.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie 3 pozwole sobie odpowiedziec. Wspolpracuja dalej, tylko Piranie sa teraz zajeci nad robieniem calkiem innego erpega, ktory z tradycyjna seria Gothic nie ma nic wspolnego. Dlatego JoWood zlecil firmie Spellbound prace nad G4. Mowilo sie ze inna firma wniesie cos swiezego do serii, niestety w moim odczuciu to przynioslo zupenie inny efekt.

dziękuję za odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie jakies przekazy podprogowe, zupelnie tak jak w reklamach, niby ich jednak nie widac, ale czasem migna katem oka :P

O Ty ktory kroczysz miedzy rzedami, mam pytanie :)

Czemu przejsciowki m42 ( z potwierdzeniem AF) reklamowane na tzw. Popularnym Serwisie Aukcyjnym faktycznie sa bez tego potwierdzenia?

Bo wiadomo, dalej trzeba recznie ustawiac, ale zadnego sygnalu dzwiekowego nie ma tak jak w przypadku obi9ektywu z AF.

W wizjerze zapala sie zielone swiatleko - sprawdz. :)

Ale, ale - jeśli przysługuje mi pytanie to spytam tak z ciekawości - czy często chorujesz?

Coz, dosc rzadko ale jak juz to najwyrazniej porzadnie... :dry:

Na szczescie dzis juz jestem niemal zdrowy, zostal "tylko" cholerny kaszel i katar.

Gdy siedzisz tak pozno na kompie to zona nie ma nic przeciwko? Czy poprostu komputer stoi w innym pokoju ?:)

Mam tez lapka, a jesli nie robie tego codziennie, to zona jakos nie marudzi. :)

Jak zaczynałes nawet nie prace w cda tylko jak zaczynałes czyu co robiles zeby sie dostac do cda

Ze jak? :ohmy: Nie bardzo kumam pytanie.

Me again:

1. Przede wszystkim wielkie dzięki za cynk o "Iron Butterfly" - muzyka idealna wręcz do nocno-świtujących nasiadówek gęstych od dymu i zapachu soku pomarańczowego w wydychanym powietrzu :) odwdzięczę się - ostatnio natknąłem się na fenomenalny krążek (debiut) brytyjskiej formacji Pure Reason Revolution. Zwie się toto "Dark Third", a tu próbka, która mam nadzieję zachęci cię do dania im szansy:

Pure Reason Revolution "Bright Ambassadors of Morning"

Hm, trzeba sie bedzie im przyjrzec (uszami...) nieco mocniej... :)

2. Czy oglądasz czasami wideobloggerów, jak Angry Video Game Nerd, Spoony, Nostalgia Critic?

Nie bałdzo

3. Ostatnio (głównie z powodu recenzji NC) odświeżyłem sobie serialowy "It", którego bałem się panicznie, jako szczeniak. Teraz mnie histerycznie śmieszy, aktorstwo jest drewniane, podbudowa fabularna prawie nieistniejąca, pointa skrajnie rozczarowująca... Czy książka też jest taka, czy to po prostu filmowcy troszkę sobie poszaleli?

Mowimy o 'It' Kinga? Zacna ksiazka, acz chyba o 1/3 za dluga (dwa po byku tomy i miejscami sie juz gubilem)

Życzę powrotu do zdrowia. Może to dziwna rada, ale mi na ból gardła pomagają... papierosy. Poważnie.

A dziekuje, nie skorzystam. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądasz czasem na Amiscene Community Portal? Sporo starej, scenowej gwardii się tam jeszcze pałęta i miło wspominają Fatka, i Twoje teksty. Wiem, że to ni ta skala co FA (na forum jest raptem zarejestrowanych 146 oszołomów...), ale ja tam normalnie wsiąkłem. Miło czasem powspominać młode lata. Aha, na scenowym eftepie jest moje stare, scenowe archiwum. Nie jest jeszcze kompletne, ale upload trwa. Jak by co, hasło i login mogę wysłać Ci na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądasz czasem na Amiscene Community Portal? Sporo starej, scenowej gwardii się tam jeszcze pałęta i miło wspominają Fatka, i Twoje teksty. Wiem, że to ni ta skala co FA (na forum jest raptem zarejestrowanych 146 oszołomów...), ale ja tam normalnie wsiąkłem. Miło czasem powspominać młode lata. Aha, na scenowym eftepie jest moje stare, scenowe archiwum. Nie jest jeszcze kompletne, ale upload trwa. Jak by co, hasło i login mogę wysłać Ci na priv.

Poszukaj w sieci strony o nazwie FAT MAGNUS :)

Co sadzisz o aparacie: PANASONIC DMC-FZ38?

link do sklepu

Jestem początkującym "fotografem", mój poprzedni aparat to: konica minolta dimage e500

Czy twoim zdaniem ten aparat będzie dobry dla początkującej osoby?

Nie polecam w ogole utrazoomow - poza duuuzym zoomem (ktory naprawde rzadko kiedy sie przydaje) maja tylko same wady.

A jak biegasz i zdjęcia robisz ludziom to pytasz się ich o zgodę na publikacje ich wizerunków?

Jesli wiem, ze robie "tylko dla siebie" to nie pytam. Jesli ew. fotke chce opublikowac gdzies, pytam o zgode. I rzadko kiedy kto odmawia...

I jak patrzą się na Ciebie ludzie, kiedy wędrujesz sobie z aparatem po ulicach?

Nie patrze jak ludzie na mnie patrza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w sieci strony o nazwie FAT MAGNUS :)

A co, i w niej maczasz paluchy? :) Już tą stronę odwiedzałem i kontaktowałem się z twórcami. A cały komplet Fatka i kupę innych zinów mam w swoim archiwum już od ładnych kilkunastu lat. Zawsze miałem manię zbieractwa, jak to scenowiec :) No i moje archiwum jest bardziej kompletne, niż te Fat Magnusa... Nie mam tylko zbytnio pary, żeby ziny opisać i posłać. Leniwiec jestem...

Z kolei na eftepie są na razie praktycznie same modki. Prankster (ten ze "starej gwardii") szukał jednego swojego starego moda w oryginalnej wersji (z greetingsami w samplach) no i znalazł się on oczywiście u mnie. Się chłopak ucieszył. Poza tym jest tam na dzień dzisiejszy ponad 6000 modków scenowych muzyków z kraju i zagranicy. Jeśli cosik ze scenowej muzy Cię interesuje, szukaj w katalogu Upload/Seeker's stuff.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...