Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Ja mam takie troche dziwne pytanie ,ale jako osoba ktora juz od niepamietnych czasow walczy z piractwem chyba bedziesz wiedzial jak mi pomoc :happy:

Mianowicie ,moj nauczyciel od Informatyki Rżnie programy itd. z Torrentow ... i nie wiem czy mozna by cos z tym zrobic ,oczywiscie gdyby sie dowiedzial kto zaczal kolo tego grzebac i sie tym interesowac ,mialbym przerabane do konca gimnazjum. Z gory dziekuje i pozdrawiam

btw. no i wez czlowieku staraj sie nie piratowac w tym kraju jak nawet NAUCZYCIELE piratuja ....

Edytowano przez Sabator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie troche dziwne pytanie ,ale jako osoba ktora juz od niepamietnych czasow walczy z piractwem chyba bedziesz wiedzial jak mi pomoc :happy:

Mianowicie ,moj nauczyciel od Informatyki Rżnie programy itd. z Torrentow ... i nie wiem czy mozna by cos z tym zrobic ,oczywiscie gdyby sie dowiedzial kto zaczal kolo tego grzebac i sie tym interesowac ,mialbym przerabane do konca gimnazjum. Z gory dziekuje i pozdrawiam

btw. no i wez czlowieku staraj sie nie piratowac w tym kraju jak nawet NAUCZYCIELE piratuja ....

Coz zrobic, olej. Z calym swiatem nie wygrasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie troche dziwne pytanie ,ale jako osoba ktora juz od niepamietnych czasow walczy z piractwem chyba bedziesz wiedzial jak mi pomoc :happy:

Mianowicie ,moj nauczyciel od Informatyki Rżnie programy itd. z Torrentow ... i nie wiem czy mozna by cos z tym zrobic ,oczywiscie gdyby sie dowiedzial kto zaczal kolo tego grzebac i sie tym interesowac ,mialbym przerabane do konca gimnazjum. Z gory dziekuje i pozdrawiam

btw. no i wez czlowieku staraj sie nie piratowac w tym kraju jak nawet NAUCZYCIELE piratuja ....

Zdaje się, że można złożyć donos dla BSA.

http://www.bsa.org/country.aspx?sc_lang=pl-PL

Sry for OT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panie Redaktorze, a jakie ma Pan zdanie na temat "solowych wymiataczy", np Angusa Young`a, genialnego gitarzysty AC/DC. Moim zdaniem facet jest świetny, jego riffy przeszywają mnie, czuję tą muzykę całym ciałem. Oczywiście byłem na Bemowie i tak jak wszyscy stałem oszołomiony, gdy solo w Let There Be rock trwało grubo ponad 10 minut. Niby to samo mam na płytach, ale przeżycia czegoś takiego na własnej skórze nie zapomnę do końca swego życia. Chłopaki brzmieli prawie tak dobrze, jak jeszcze żył Bon Scott.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie do AR?

Jak wiemy anty fani to głównie płeć męska. Czy zdarzały się Antyfanki :laugh: ?

A owszem, owszem...

http://www.gram.pl/news_8QjrHei5_Kudo_Tsun...ra_w_FPS_y.html

Wypowiedź tego Pana jest wręcz zabójcza. Jaka była twoja pierwsza reakcja? :)

Smiech.

Czytałeś Boską Komedię? Słuchasz takich zespołów jak: Led Zeppelin, Pink Floyd, GnR?

FAQ

Witam!

Panie Redaktorze, a jakie ma Pan zdanie na temat "solowych wymiataczy", np Angusa Young`a, genialnego gitarzysty AC/DC. Moim zdaniem facet jest świetny, jego riffy przeszywają mnie, czuję tą muzykę całym ciałem. Oczywiście byłem na Bemowie i tak jak wszyscy stałem oszołomiony, gdy solo w Let There Be rock trwało grubo ponad 10 minut. Niby to samo mam na płytach, ale przeżycia czegoś takiego na własnej skórze nie zapomnę do końca swego życia. Chłopaki brzmieli prawie tak dobrze, jak jeszcze żył Bon Scott.

Wiesz, zalezy kto i kiedy i gdzie, bo czasem gdy slysze 10-minutowa solowke, ktora ma udowodnic, ze gitarzysta jest debesciakiem i Hendrix by mogl mu gitare stroic, to nie bardzo. Lubie za to gitarzystow, ktorzy potrafia zagrac pare dzwiekow ale dokladnie wtedy kiedy trzeba i gdy trzeba, az po plecach ida ciarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Istnieje cuś takiego, jak edycja posta.

Co sądzisz o meczu Barca-FC Kopenhaga? Oglądałeś? Jesteś usatysfakcjonowany zwycięstwem Barcy? Ile osób w redakcji kibicuje Katalończykom?

Piszesz, że nie kupisz konsoli, nawet RDR, GOW, GOW :) i Uncharted 2 cię nie kusi do zakupu?

Niedługo, bodaj 27 listopada, będzie mecz Real-Barca jak myślisz, kto wygra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o meczu Barca-FC Kopenhaga? Oglądałeś? Jesteś usatysfakcjonowany zwycięstwem Barcy? Ile osób w redakcji kibicuje Katalończykom?

Facet, dwa dni mnie telepala goraczka, jak zaczalem ogladac mecz to nawet nie kumalem kto z kim i ktorzy to ci w tych strojach w paski.

Piszesz, że nie kupisz konsoli, nawet RDR, GOW, GOW :) i Uncharted 2 cię nie kusi do zakupu?

Jakos nie.

Niedługo, bodaj 27 listopada, będzie mecz Real-Barca jak myślisz, kto wygra?

Wydaje mi sie, ze ta druzyna, ktora strzeli o bramke wiecej... (to jest madrosc Kazimierza Gorskiego!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zauważyłem że chory jesteś i postanowiłem Ci pomóc, nie bój się przeżyjesz, skoro ja jeszcze żyję ;) Jak Cię gardło napierdziela, to weź łyżkę miody, podgrzej, potem do tego 50ml (jak chcesz to może być i 100 ;) ) spirytusu i łyżeczką powoli pozwól żeby to coś ściekło po gardle, powinno rozgrzać i pomóc. Zdrowia życzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zauważyłem że chory jesteś i postanowiłem Ci pomóc, nie bój się przeżyjesz, skoro ja jeszcze żyję ;) Jak Cię gardło napierdziela, to weź łyżkę miody, podgrzej, potem do tego 50ml (jak chcesz to może być i 100 ;) ) spirytusu i łyżeczką powoli pozwól żeby to coś ściekło po gardle, powinno rozgrzać i pomóc. Zdrowia życzę

Jestem gotow to wyprobowac, bo znow mnie na noc gardlo zaczyna napierd*** jak nieszczescie. Normalnie chyba sie potne...

Czytałem, że 18 października wychodzi Symulator Farmy 2011... Więc dlaczego nie ma jej recenzji? Będzie w grudniowym CDA???

Moze dlatego, ze nie dostalismy jej przed wysylka 11/10?

Czy nagrody za tygodniowwwy konkurs Medal of Honor zostały już wysłane?

Siedze w domu bo jestem chory.

Nie zajmuje sie W OGOLE konkursami.

Dlaczego uwazasz, ze bede znal odpowiedz? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w na nowym nr CDA beda jakies tajne przekazy tak jak w poprzednim cda kiedy jeden był wygrawrowany na okładce a drugi naklejony na folii kodem który dało sie rozszyfrowac na komorce specjalnym programem?

Bedzie chociaz jeden z nich?Czy jesli beda,beda dotyczyły przyszłego numeru?

PS.Aha,od razu uprzedam to nie jest spam ze zamiesciłem to tez w innym temacie.Po prostu nie wiem gdzie ktos o tej godzinie mi odpowie na pytanie,bo mysle ze na forum w tym momencie nie przebywaja redaktorzy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...