Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Ulubiona potrawa i trunek????

Aktualnie: sushi, a z napojow - to jesli idzie o te dla pelnoletnich to ostatnio bardzo podchodzi mi grecka Metaxa (brandy) w umiarkowanych ilosciach (czyli dla smaku, a nie zeby sie napier...). A poza tym to zielona herbata, kawa, pepsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa (oprócz Garfielda ;d ) ?

Hmmmmm....... Garfielda to ogladalem jak nie bylem dzieckiem. :) Z dawnych czasow to pewnie "Bolek i Lolek", choc wtedy gdy sie mialo 1-2 kanaly i jeden film na dobranocke dziennie, to kazda animka sie podobala. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak głupiego pytania jeszcze nikt nie zadał- jakie masz uszy? Zn. masz uszy zrośnięte, czy z tzw. dzyndzelkiem?

Oczywiście nie piszę tego w celu wytropienia Twojej osoby, tylko z perwersyjnej ciekawości. Wiele można powiedzieć o człowieku po kształcie uszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggie, zalozylem konto bo nurtuje mnie jedna sprawa. Hipotetyczna sytuacja: Dlugoletniego wspolpracownik ActionMaga rzuca budownictwo i zainspirowany Qn'ikiem rozpoczyna od zera studia dziennikarskie. Nauke zawiesza po trzecim roku, zaraz po uzyskaniu tytulu licencjata. Nastepnie podejmuje prace w jednym z najlepszych tygodnikow lokalnych w wojewodztwie. Zarobione w ten sposob pieniadze odklada zeby pozwolic sobie na przeprowadzke do Wroclawia dokonczyc studia, jednak prawdziwy ukryty cel jest inny - od pierwszej wizyty w redakcji na wroclawskim rynku w glowie rozbrzmiewa mu jak mantra: "Chocbys mial na glowie stanac bedziesz tu pracowal". Nie powiedzial tego oczywiscie ani Mackowi ani Tobie, ani tym bardziej MacAbrze chociaz byla okazja przy wspolnym piwie (btw. Dzieki za nachos). Nie chcial psuc elementu zaskoczenia ;). Co poradzilbys mojemu koledze? Dzielny jest, wiele zniesie i ma zalozony fundusz na wkupna pizze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Eh dotarłem dopiero do 115 strony w tym temacie) Chciałem się przywitać.

Tak czytam sobie o tym kim tak "naprawdę" jest smug i wiecie co ? Nikomu się nie udało.

Chyba wam powiem prawdę : Otóż Smug to tak naprawdę zapomniany Wania , a Wania to Smug ;)

Anyway mam jedno pytanie :

Znasz może God Is An Astronaut albo Animals As Leaders ?(tak wiem to nie forum muzyczne:D ), moje ostatnie odkrycia i jestem pod dużym wrażeniem.

Następne pytanie, wiem że nie przepadasz za grami mmorpg, ale czy zetknąłeś się kiedyś z Anarchy Online? Jakie były twoje wrażania?

Pozdrawiam

Edytowano przez Haysahi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie pytanie już było, ale... O czym myślisz podczas pisania recenzji:

a)o grze

b )k***a, kiedy skończę!!!

c)o ciepłym foteliku w domu

d)o literówkach

e)czy kupić sobie tą grę

f)inne...............................

Edytowano przez guziec9897
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggie, zalozylem konto bo nurtuje mnie jedna sprawa. Hipotetyczna sytuacja: Dlugoletniego wspolpracownik ActionMaga rzuca budownictwo i zainspirowany Qn'ikiem rozpoczyna od zera studia dziennikarskie. Nauke zawiesza po trzecim roku, zaraz po uzyskaniu tytulu licencjata. Nastepnie podejmuje prace w jednym z najlepszych tygodnikow lokalnych w wojewodztwie. Zarobione w ten sposob pieniadze odklada zeby pozwolic sobie na przeprowadzke do Wroclawia dokonczyc studia, jednak prawdziwy ukryty cel jest inny - od pierwszej wizyty w redakcji na wroclawskim rynku w glowie rozbrzmiewa mu jak mantra: "Chocbys mial na glowie stanac bedziesz tu pracowal". Nie powiedzial tego oczywiscie ani Mackowi ani Tobie, ani tym bardziej MacAbrze chociaz byla okazja przy wspolnym piwie (btw. Dzieki za nachos). Nie chcial psuc elementu zaskoczenia ;). Co poradzilbys mojemu koledze? Dzielny jest, wiele zniesie i ma zalozony fundusz na wkupna pizze.

Powiem twemu koledze, ze mozesz probwac, bo nikomu nie zabraniamy tego robic. Szansa na etat jest raczej niewielka (Cormac bodaj 5 lat czekal....) ale bycie stalym wspolpracownikem to tez cos. :) A nigdy nie wiadomo co przyszlosc przyniesie :)

Umiesz jeździć na łyżwach?

Nie wiem, nigdy nie probowalem :tongue:

Nie wiem czy takie pytanie już było, ale... O czym myślisz podczas pisania recenzji:

a)o grze

b )k***a, kiedy skończę!!!

c)o ciepłym foteliku w domu

d)o literówkach

e)czy kupić sobie tą grę

f)inne...............................

Podczas grania mysle o graniuu, podczas pisania - o pisaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu najdłużej grałeś bez przerwy? Chodzi mi o to czy np. nie jadłeś, nie spałeś, lałeś po spodniach i 3 doby non stop? Zdarzyła ci się taka przygoda??

Chyba z 16 godzin nonstop mi sie trafilo, a kilka dni pod rzad po 12 i wiecej godzin, ale to bylo dawni temu, gdy mialem jeszcze duuuzo wolnego czasu...

Ile czasu najdłużej grałeś bez przerwy? Chodzi mi o to czy np. nie jadłeś, nie spałeś, lałeś po spodniach i 3 doby non stop? Zdarzyła ci się taka przygoda??

Chyba z 16 godzin nonstop mi sie trafilo, a kilka dni pod rzad po 12 i wiecej godzin, ale to bylo dawni temu, gdy mialem jeszcze duuuzo wolnego czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań z głowy.

1) Kawa czy herbata?

2) Gdyby nie tutaj, to gdzie chciałbys mieszkać? Chodzi mi konkretnie o kraj.;)

3) Lubisz dyskutować o polityce?;p

4) Czy w grach wg. Ciebie i twojego toku rozumowania, zostały wykorzystane juz wszystkie pomysły na akcję? Czy da się stworzyć coś nowego, innowacyjnego, rewelacyjnego?!

Mianowicię chodzi o to, że sądzę, iż w grach zostały wykorzystane juz wszystkie pomysły na otoczke, świat. Mieliśmy już kosmos, przyszłość, przeszłosc, teraźniejszość, antyczne światy, psychodeliczne, mroczne... A to co chciałbyś ujrzeć? Miałbys pomysł? Czy niedługo czeka nas zastój, i monotonia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robiac zdjecia ludziom na ulicy pytasz ich o zgode na publikacje ich twarzy czy cos takiego? Taka mysl mnie naszla przed chwila, gdy przegladalem Fotosmugglera ;)

Tak, jesli nie sa tylko czescia tlumu.

Kilka pytań z głowy.

1) Kawa czy herbata?

Kawa, zielona herbata

2) Gdyby nie tutaj, to gdzie chciałbys mieszkać? Chodzi mi konkretnie o kraj.;)

Nie wiem, nigdy nie myslalem o wyprowadzce z Polski.

3) Lubisz dyskutować o polityce?;p

Nie, bo sie konczy na klotni zawsze

4) Czy w grach wg. Ciebie i twojego toku rozumowania, zostały wykorzystane juz wszystkie pomysły na akcję? Czy da się stworzyć coś nowego, innowacyjnego, rewelacyjnego?!

Na pewno da sie. Od tysiecy lat ludzie pisza o milosci i temat ciagle nie jest wyczerpany :)

Ulubiony RPG ?

KOTOR, Wiedzmin, Fallout... kolejnosc dowolna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witaj, to znowu ja :icon_smile:

Mam małe pytanka do Ciebie:

-czy znasz starą bijatykę pod tytułem Killer Instinct? czy jakaś postać z niej szczególnie utkwiła ci w pamięci?

- ponoć grywałeś na automatach do gier. Który z nich pochłonął najwięcej twojej kasy?

-jaki miałeś temat z matury ustnej z polskiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką ocene ocenił byś Gothic 1 ?

Gothic 2 noc kruka ?

Gothic 3?

Gothic 3 Zmierzch bogów ?

( oceń w skali Cda )

Na zadna, seria Gothic mnie nie porwala... za malo gralem by to ocenic.

Hej, witaj, to znowu ja :icon_smile:

Mam małe pytanka do Ciebie:

-czy znasz starą bijatykę pod tytułem Killer Instinct? czy jakaś postać z niej szczególnie utkwiła ci w pamięci?

Tytul cos mowi... ale za bardzo nie kojarze.

- ponoć grywałeś na automatach do gier. Który z nich pochłonął najwięcej twojej kasy?

Pong, Asteroids i flippery

-jaki miałeś temat z matury ustnej z polskiego?

Piatke. WYzszej oceny wowczas nie bylo. Ale trafilem na proste (dla mnie)pytania i poszlo jak po masle.

1. Bywasz w kasynach? Jeżeli tak to ile straciłeś/wygrałeś najwięcej?

Nie bywam. Czasem - kiedys - grywalem na jednorekich bandytach ale na dosc niskie stawki.

2. Wolałbyś żyć wiecznie w raju na Ziemi czy w Niebie?

Wolalbym pieklo, z uwagi na niezle towarzystwo. :)

3. Czy wg. Ciebie Biblia to pismo natchnione przez Boga?

Smiem w to watpic. A gdyby nawet byla to juz na pewno dawno ja poprawiono i przykrojono przez kolejnych przepisywaczy. No i problemy z przekladem... Ponoc np. "nie zabijaj" to w oryginale "nie morduj" a to jakby co innego. Tak samo "czarownicy zyc nie pozwolisz" okazuje sie "trucicielce zyc nie pozwolisz" itd.

4. Lubisz swojego listonosza? ;>

Nie widzialem go na oczy... zwykle gdy ja w domu on nie pracuje i odwrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był już kiedyś na coverze M&M Dark messiah? Jeśli nie to może warto by było pomęczyć się o licencje? W końcu już się przewinął przez wszystkie edycje i teraz nie wiem czy w ogole da sie go gdzies kupic... A tak to nie dosc, ze fajna gierka na coverze to jeszcze na multi duzo ludzi by bylo ;>

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...