Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Seria pytań muzycznych:

1. Czy interesuje Cię Blues Rock?

2. Czy warto się zagłebiać w psychodele Pink Floyd?

3. Słuchasz czasem metalu? (np. jednej płyty Iron Maiden w której jest sporo zaczerpnięte z rocka progresywnego, którego jak wywnioskowałem lubisz :happy: )

4. Gdzieś na tym forum przeczytałem, że lubisz jazz, więc czy podoba Ci się muzyka Armstronga?

5. Czy próbowałeś grać na jakimś instrumencie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales kiedys tak ze "przegioles pale" na lamach AR i MacAbra kazal Ci to poprawic?

Sam czasem poprawialem, bo widzialem ze to juz przesada. Pare razy zdarzylo mi sie przegiac.

Smuggler: Czy jeśli wyślę Wam jakieś dobre dowcipy mojego autorstwa, to jest szansa, że dacie to do AR? Aha, i czy listy na papierze mają z reguły większą szansę być opublikowane niż e-maile?

DO AR niekoniecznie ale do NL czemu nie. Tylko musza byc TWOJE i fajne. Forma jest mi obojetna, mozesz nawet wykuc w kamieniu dlutem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria pytań muzycznych:

1. Czy interesuje Cię Blues Rock?

Jak w radiu leci blues, to slycham, a sam sobie plyt z taka muzyka nie kupuje. Ogolnie - na tak.

2. Czy warto się zagłebiać w psychodele Pink Floyd?

>>>Zalezy czy ci zalezy. :)

3. Słuchasz czasem metalu? (np. jednej płyty Iron Maiden w której jest sporo zaczerpnięte z rocka progresywnego, którego jak wywnioskowałem lubisz :happy: )

>>>Tak ale nie tych hardkorowych odmian. Klasyka - od IM poprzez Metallike, Rammstein etc.

4. Gdzieś na tym forum przeczytałem, że lubisz jazz, więc czy podoba Ci się muzyka Armstronga?

>>>Ogolnie tak, ale tez nie jestem wielkim fanem. Ale lubie.

5. Czy próbowałeś grać na jakimś instrumencie?

>>>Gitara akustyczna, potem przeszedlem na bas (wszystko na amatorskim poziomie). Ogolnie dobrze gram na nerwach. :)

Kolejne pytanie" Chciałbyś, żeby gry działały również pod linuksem? Jeżeli tak, to może zacznijcie z okazji różnych wyjazdów, spotkań z producentami i wydawcami gier, delikatnie pytać się o to. Może coś to da...

Nie wiem czy chcialbym, w sumie temat mi obojetny. Gadanie nic nie da, musi byc DUZA presja graczy-linuksowcow i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Smugglerze - poczuj gorący rzeszy użytkowników SUSE przeze mnie przekazany.

Wierz mi, że męczymy pomocą techniczną w Polsce jak uruchomić np. Baldurs Gate pod WINE, dlacyego taka a tak gra czepia się, że nie ma płyty w napędzie (a jest) i masę innych. Owszem zbywa się nas - "nie wspieramy innych systemów niż windows". Niemniej, pojawiają się odpowiedzi gdzie odsyła się nas do profesjonalnych porad. I to jest coś.

Wy, Redaktorzy jednego z największych czasopism o grach w Polsce powinniście dopytywać się (oczywiście nie nachalnie tylko delikatnie niczym kropla, drążyć skałę) wydawców, producentów czy, dlaczego i kiedy będa lub nie będą gry pod inne OS niż ten z Redmond. Wyobraź sobie, że pozycja windowsa zostanie mocno nadgryziona, kiedy okaże się, że gry działają pod lekkim systemem z rodziny unix a twórcy więcej wycisną ze sprzętu. Chociaż niektórzy wietrzą spiski i dopiski pomiędzy producentami gier i sprzętu.

Ruszyłem kamyczek, jak pchniesz przy okazji dalej może coś z tego będzie.

Edytowano przez cacum3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg... Jestem nowy na fprum, ale mam pytanie dotyczące listu (zgadnij czyjego)...... DABA. Myślę, że nie powinieneś go publikować, gdyż Dab to zwykły łom. Ma trochę honoru, więc pusty nie jest :), ale sam fakt, ąe pisze takie głupoty jest już przesadą. Chociaż fajnie jest czasami poczytać, jak ktoś głupi jedzie kogoś jeszcze głupszego :)

Bez urazy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, czy czujesz, że Mr. Jedi jest dla ciebie konkurencją ?

Tak. Taka sama jak ty.

Smugg... Jestem nowy na fprum, ale mam pytanie dotyczące listu (zgadnij czyjego)...... DABA. Myślę, że nie powinieneś go publikować, gdyż Dab to zwykły łom. Ma trochę honoru, więc pusty nie jest :), ale sam fakt, ąe pisze takie głupoty jest już przesadą. Chociaż fajnie jest czasami poczytać, jak ktoś głupi jedzie kogoś jeszcze głupszego :)

Bez urazy ;)

Znaczy sie prosisz zeby cie pojechac? :rolleyes:

Ale ja calkiem glupich nie jade...

"Bez urazy: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1.Czy bałeś się kiedyś, że na redakcje napadną hordy zmutowanych ciastek z kremem o smaku wyżutych kalesonów Wani i gumowych kurczaków?

2. Czy kupujesz promocyjne opakowania płatków Mlekołaki? Ja tak, bo w każdej pacze jest fajna naklejka z Garfieldem :D Polecam!

Ps. Jak byłem mały to wkurzało mnie że jak Garfield mówił to nie ruszał ustami. :/:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co smuggiemu kolejna naklejka garfielda?:)

tak se myśle, że on już w swojej sypialni zamiast tapet/farby/boazerii ma na ścianach tylko naklejki z garfieldem;)

W sypialni nie ale w pokoju walnalem sobie na scianie plakat 1,5x1 metr (skromnie liczac) z rudzielcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg no to boisz się tych ciastek czy nie?

@predator16- Pisze się CD-Action a nie CD- acKtion- taki szczegół. BTW dodali film do magazynu bo(jak przypuszczam):

a) mają wystarczający budżet (pozatym odbili sobie na cenie pisma)

B) Wykupienie Van Helsinga nie było (oczywiście stosunkowo) zbyt drogie, bo to nie jest nowy film (ale za to fajny :D)

c) to nie jest pierwszy film w CD-A

d) to był prezent dla czytelników z okazji świąt i nowego roku

e) dodanie filmu to miła odmiana

f) taki film ściąga wiele nowych czytelników i kupują magazny choćby tylko dla płyty. Tym sposobem będzie większa sprzedaż, a jak się nowy czytelnik zaciekawi to może zostać na stałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg no to boisz się tych ciastek czy nie?

@predator16- Pisze się CD-Action a nie CD- acKtion- taki szczegół. BTW dodali film do magazynu bo(jak przypuszczam):

a) mają wystarczający budżet (pozatym odbili sobie na cenie pisma)

B) Wykupienie Van Helsinga nie było (oczywiście stosunkowo) zbyt drogie, bo to nie jest nowy film (ale za to fajny :D)

c) to nie jest pierwszy film w CD-A

d) to był prezent dla czytelników z okazji świąt i nowego roku

e) dodanie filmu to miła odmiana

f) taki film ściąga wiele nowych czytelników i kupują magazny choćby tylko dla płyty. Tym sposobem będzie większa sprzedaż, a jak się nowy czytelnik zaciekawi to może zostać na stałe.

Dziękuje ci przyjacielu , zapewne masz rację XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów te pytania... przytoczył znurzony Smuggler z mlekiem 120% w ręku, rozmawiający z Mr. Jadie (czy jakoś tak, nie jestem pweien jak to się pisze :dry: ), z kaloryferem na brzuchu.

Tak więc moje kolejne pytanie dotyczy listu o uroczym tytule "Panoktikum Spiskowe", którego autorm jest, zastępujący aktualnie Agenta 07: przemox.

Myślę, że ten list powinniście gdzieś zapisać (a założę się, że robicie tak z wieloma mailami) i wpuścić za rok, czy dwa, dla rozbawienia czytelników. Tak naprawdę, to na początku myślałem, że żartuje, ale po pewnym czasie (całą noc nad tym listem siedziałem) zrozumiałem, że chłopak ma nie po kolei w pustym już i tak mózgu. Myślę, że nadawałby się na jakiegoś prawnika, czy coś takiego, bo ŚWIETNIE umie udowodnić spisek/przestępstwo. Jeśli wiesz ile miał lat, to czy mógłbyś mi to powiedzieć, bo bardzo mnie to interesuje. (Z drugiej jednak strony chłopak bardzo domyślny jest. Przewidział, że mu list przekawałkujesz :ohmy: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema moglibyście dodać do nowego CD-A TUROKA lub BlackSite Area 51

albo wogóle jakąś strzelanke z 1 osoby :icon_question::icon_razz:

Taa, dlaczego takie słabe tytuły? Jak już pierdzielić głupoty to po całości, nie? Niech dadzą Crisisa, Assasin's Creed i GTA IV a co tam, czemu nie? Czy ty masz w ogóle mózg (a może musk?)? Takich postów/pytań się nie pisze, najpierw może przeczytaj FAQ, bo na pewno do niego nie zajrzałeś. Koniec.

"Panoktikum Spiskowe"

Pantopiktum a nie Panoktikum

Edytowano przez rafrymarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Smugglera: otóż znasz się na pisaniu, czyli język polski masz opanowany, a dzięki grom i ksiązkom poziom Twojej wyobraźni( mimo wieku :wink: ) jest zapewne wyższy, niż u gościa, który wolny czas spędza przy piwku i TV; i tak się zastanawiałem czy kiedyś napiszesz jakąś ksiązkę? albo czy przynajmniej zamierzasz? albo chociaż, czy marzysz o tym, albo może już próbowałeś coś spłodzić? i wcale tu nie myśłe o jakiś poradnikach a'la " mój kot jest hot" :wink: tylko o czymś głębszym, ukrytym przesłaniu Smugglera dla młodego, błądzącego pokolenia przyszłych Polaków. A przy okazji- literatura fantasy jest do tego świetnym narzędziem-te symbole, analogie.... i dziwie się czemu traktujesz ją jako "gorszą literaturę " przynajmniej takie mam wrażenie- jeśli się myle- przepraszam i pozdrawiam :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam temat i trafiam na Twoją wypowiedź:

Poza tym za tresc reklam redakcja CDA NIE ODPOWIADA.

Ciekawi mnie jedno... czy redakcja kiedyś odmówiła umieszczenia reklamy w piśmie?;) Pamiętam, parę lat temu była w piśmie reklama filmu erotycznego. Oj to dawno już było, stare czasy;) Ale wiadomo... reklama to pieniądze... jednak pewnie są granice:P Odmówiliście kiedykolwiek?

Druga sprawa, z troche innej beczki. Była kiedyś taka polska gra "Target". Dostała u was niską ocenę, ale lubiłem ją ze względu na split-screen. I pamiętam, że była tam reklama CDA:) Na bloku, taka wielka. Nie wiem czemu, ale wtedy okropnie się zdziwiłem i chciałem zadać o to pytanie (listu jednak nigdy nie napisałem:( Wtedy reklamy w grach nie były powszechne... przynajmniej ja nie pamiętam. A już na pewno nie czasopisma;) Mieliście jakieś bliższe kontakty z twórcami owej gry? Bodajże De Lyric Games. Prosze, te pytanie mnie dręczyło jako dziecko... serio;) Ech, to już tyle lat z wami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedno... czy redakcja kiedyś odmówiła umieszczenia reklamy w piśmie?;) Pamiętam, parę lat temu była w piśmie reklama filmu erotycznego. Oj to dawno już było, stare czasy;) Ale wiadomo... reklama to pieniądze... jednak pewnie są granice:P Odmówiliście kiedykolwiek?

>>>Z bardziej znanych sytuacji - reklame Kane & Lyncha Cenegi.

Druga sprawa, z troche innej beczki. Była kiedyś taka polska gra "Target". Dostała u was niską ocenę, ale lubiłem ją ze względu na split-screen. I pamiętam, że była tam reklama CDA:) Na bloku, taka wielka. Nie wiem czemu, ale wtedy okropnie się zdziwiłem i chciałem zadać o to pytanie (listu jednak nigdy nie napisałem:( Wtedy reklamy w grach nie były powszechne... przynajmniej ja nie pamiętam. A już na pewno nie czasopisma;) Mieliście jakieś bliższe kontakty z twórcami owej gry? Bodajże De Lyric Games. Prosze, te pytanie mnie dręczyło jako dziecko... serio;) Ech, to już tyle lat z wami...

Byla tam reklama CDA? Hm, pierwsze slysze. A kontaktow nie mielismy.

Mam pytanko do Smugglera: otóż znasz się na pisaniu, czyli język polski masz opanowany, a dzięki grom i ksiązkom poziom Twojej wyobraźni( mimo wieku :wink: ) jest zapewne wyższy, niż u gościa, który wolny czas spędza przy piwku i TV; i tak się zastanawiałem czy kiedyś napiszesz jakąś ksiązkę? albo czy przynajmniej zamierzasz? albo chociaż, czy marzysz o tym, albo może już próbowałeś coś spłodzić? i wcale tu nie myśłe o jakiś poradnikach a'la " mój kot jest hot" :wink: tylko o czymś głębszym, ukrytym przesłaniu Smugglera dla młodego, błądzącego pokolenia przyszłych Polaków. A przy okazji- literatura fantasy jest do tego świetnym narzędziem-te symbole, analogie.... i dziwie się czemu traktujesz ją jako "gorszą literaturę " przynajmniej takie mam wrażenie- jeśli się myle- przepraszam i pozdrawiam :smile:

Powiedzmy, ze pisac az tak dobrze, zebym sie nie wstydzil tego (napisac ksiazke to jak przebiec maraton - to, ze ktos biega na 100 metrow, nie znaczy ze da rade maratonowi), nie potrafie - a pisac kiepskiej nie chce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1.Czy bałeś się kiedyś, że na redakcje napadną hordy zmutowanych ciastek z kremem o smaku wyżutych kalesonów Wani i gumowych kurczaków?

2. Czy kupujesz promocyjne opakowania płatków Mlekołaki? Ja tak, bo w każdej pacze jest fajna naklejka z Garfieldem :D Polecam!

Ps. Jak byłem mały to wkurzało mnie że jak Garfield mówił to nie ruszał ustami. :/:D

Ejj, to jak jest z tymi ciastkami Smugg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...