Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smuggler, ma pytanko. Kiedyś powiedziałeś ,że masz zakładanego neta w domu i myślisz nad kupnem gry "Age of Conan".

Zdecydowałeś się na sprawdzenie swoich sił w MMO, czy jednak mimo neta w domu odpuściłeś sobie?

Mam neta ale w MMO nie gram. Moze pekne przy KOTOR MMO? :)

Ostatnio miałem ochotę obejrzeć Conana, które to pragnienie jak się okazało w dzień później spełnił polsat. Moje pytanie brzmi, czy uważasz, że filmowa adaptacja Conana jest równie ciekawa jak książka? Moim zdaniem naprawdę nieźle oddaje klimat książki, ale i również innych opowiadań o rycerzach i smokach + niesamowita muzyka :)

Lubie ten film, a muzyke mam na plycie (kupilem Soundtracka). Jest brutalny i prymitywny, jak Conan, i w tym jego sila. Swoja droga kiedys ogladalem COnana, weszla do pokoju zona, posluchala (a to byl sam poczatek, gdzie caly czas chorki w tle byly), postala chwilke, pokrecila glowa "dziwny ten musical" i poszla. Padlem xD.

Grałeś może Smuggler w grę pod tytułem Max Payne ? i może było już te pytanie, ale zapytam ---> w jakim typie gier gustujesz

Gralem, gralem. Jak mozna bylo nie grac w Maksa wtedy? :)

Witam Przemytniku! Jadles kiedys kota? ;]

Tak i mialem po tym silne WIATRY.

Pytanie z d... to i odpowiedz z d... :/

Uprzedzajac kolejne pytanie - NIE, ludzi nie jadlem.

Jeszcze jedno pytanie Smuggler.. Podoba Ci się taka stara gra ( Might & Magic ) ??:D

Jasne. Lubie starocie.

Skoro lubisz Garfilda to co sądzisz na temat jego ulubionego dania,mianowicie lazanii? :smile:

Tez lubie. :)

Nie wiem czy pytanie kieruję do właściwej osoby ale odbędą się kolejne Smugglerki?

To jest inicjatywa forumowiczow, ja do tego reki nie przylozylem wiec nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

1) Mógłbyś zdradzić co przedstawiają fotografie z covera z folderu abstrakcje? Nie przerabiałeś w żaden sposób tych zdjęć, prawda? Wyglądają naprawdę nieziemsko :wink:

2) Dlaczego to właśnie Ty dostajesz pytania typu o ulubiony ketchup, upodobania do staroci, gramofonów, zakurzonych podzespołów etc. ? Niedługo zasób pytań i ich różnorodność chyba się wyczerpią (oho o whisky zapomniałem):smile:

Aby to przyspieszyć spytam jeszcze jakiego koloru szczoteczkę do zębów używasz i czy jesteś łysy? (ciekawe czy ktoś mnie wyprzedził z tym pytaniem) :smile:

Edytowano przez daniel0313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

1) Mógłbyś zdradzić co przedstawiają fotografie z covera z folderu abstrakcje? Nie przerabiałeś w żaden sposób tych zdjęć, prawda? Wyglądają naprawdę nieziemsko :wink:

Ktorego? w tym numerze? Tu akurat przerabialem :) 2x toaleta w Zlotych Tarasach (wawa) i raz budynek w Wawie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cover ( 7.09 ) dziale fotosmugler w folderze Road to Hel jest zdięcie ( !DSC02676 ) przedstawiające kuter rybacki jas-77.

Mój tata jest jego właścicielem. :laugh::laugh:

Edytowano przez parpe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler co sądzisz o kondomach i stosunku Kościoła wobec nich? Ja się od księdza (tak tak, w programie to mieliśmy) dowiedziałem, tak jak reszta klasy, że wszystkie środki anty-koncepcyjne są rakotwórcze, dałno-twórcze a w dodatku nie mają prawie żadnej efektywności xD Toż to bzdura.... podobno kondomy przeciekają haha.

I jeszcze jedno pytanie: w co teraz grasz (godzina 17:58 - 9 Lipca 2009r)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie abstrakcje zawsze byly beznadziejne i nigdy ich nie lubilem wole takie obrazki jak ten twoj kotek na fotelu przy choince albo te schody co sa zaraz w menu na cover - te dwie foty sa boskie :D

Dlatego tak dobieram fotki zeby kazd cos dla siebie znalazl.

dlaczego usunęliście schwytane w sieci?

Nie usunelismy

kim jest Wania???

Gdybym ci powiedzial, to potem musialbym cie zabic.

Mam pytanko, mianowicie:

Czy mogę wykorzystać jedno ze zdjęc zamieszczonych w FotoSmugglerze w mojej pracy?

Oczywiście odpowiednia wzmianka, że to nie ja jestem autorem pracy się pojawi.

Zalezy do jakich celow?

Jaką Whisky najbardziej lubisz?

Obecnie 12 letnia single-malt Glenlivet.

Smuggler co sądzisz o kondomach i stosunku Kościoła wobec nich? Ja się od księdza (tak tak, w programie to mieliśmy) dowiedziałem, tak jak reszta klasy, że wszystkie środki anty-koncepcyjne są rakotwórcze, dałno-twórcze a w dodatku nie mają prawie żadnej efektywności xD Toż to bzdura.... podobno kondomy przeciekają haha.

Uwazam, ze o seksie powinni uczyc raczej ci, ktorzy maja z nim stycznosc i nie sa slugami ideologii.

I jeszcze jedno pytanie: w co teraz grasz (godzina 17:58 - 9 Lipca 2009r)?

W FPSa pt. "Obiad".

Nie kusi cię, by sobie kupić jakąś konsolę ?

Nie, bo nie mam za bardzo czasu nawet y grac na PC. A jak ma sie kurzyc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a jak ma sie kurzyć to możesz mi wysłać :)

Swoją drogą ciekawie ma u ciebie ten ktoś to sprząta po obiedzie, mniemam że reakcje otoczenia na uderzający w mebel/ścianę/telewizor/ukochaną figurkę pulpet ma zwolnione tempo, lekkie rozmycie i efekty specjalne. Kurde pożyc tą gierkę :D

Czy denerwuje cię gdy ktoś mówi ci nieskończony raz że widział twój nick w jakiejś grze (butelka old smugglera, smuggler w grach)? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd u Ciebie taki sentyment do Garfielda?

Nie przeszkadza Ci to, jak ludzie na ciebie bluzgają?

Ty pracujesz w redakcji od samego początku powstania CDA czy może do redakcji dołączyłeś później?

Edytowano przez luki970
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pytanie Cię jak masz na imię to głupota połączona z samobójstwem i to w najczystszej postaci, dla tego może chociaż powiesz jak masz na drugie imię? Wszak to nikomu nie ułatwi odgadnięcia kim jesteś xP (Jeśli nie masz drugiego imienia[Cóż, ja nie mam i wielu moich znajomych też] to podaj jakie imię wziąłes sobie na bierzmowaniu i dlaczego akurat takie, jeśli zaś nie byłeś bierzmowany[cóż i tak bywa] To poda wraz z uzasadnieniem jakie chciałbyś mieć drugie imię gdybyś miał taką możliwość :P (ale Kalasanty odpada)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja ulubiona herbata (tzn nie chodzi mi o to, że zielona, tylko o producenta herbaty)i w jakich porach dnia pijasz? Popołudniem, rankiem, czy wieczorkiem siedząc przy kompie i przeglądając fora...:D

Ps. W tym miesiącu znów masz naprawdę udane zdjęcia na płytce. Tzn, zawsze mi się podobały, ale dwie ostatnie edycje szczególnie. Do tego stopnia, że jedno gości u mnie na blogu, a drugie w profilu:D (oczywiście jest stosowne info, że są twojego autorstwa:D)

EDIT: (Bo tak mi w oko wpadło trochę później)

Ty pracujesz w redakcji od samego początku powstania CDA czy może do redakcji dołączyłeś później?

Smuggler pracuje w redakcji od drugiego numeru. Swoją drogą jak długo czytasz CD-A, że tego nie wiedziałes? 3 numery? Podkreślali to już se sto razy przy okazji różnych tekstów okołoredakcyjnych, o historii cda, o redaktorach i innych tego typu tekstach. Co ty sobie posta chcesz nabić?

( a o ile mnie pamięć nie zwodzi, to chyba o tym nawet w FAQ jest. ale moge sie mylic.)

EDIT2: Sprawdziłem i okazało się, że jednak pisze w tym FAQ, że od drugiego numeru...

Edytowano przez Shelion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg,czy grałbyś maniakalnie w Postala jeżeli jego głównym bohaterem (osobą którą kierujemy) byłby Garfield? :laugh:

Nie.

Skąd u Ciebie taki sentyment do Garfielda?

Lubie koty, a ten kot ma do tego moje wredne poczucie humoru, wiec on to praktycznie ja. A jak nie lubic siebie? :)

Nie przeszkadza Ci to, jak ludzie na ciebie bluzgają?

>>>Nic milego ale w sumie nie przeszkadza, gdyz 95% bluzgow jest tak bezsensowna, ze w ogole mnie nie rusza. Gdyby ciebie wyzwali od 3metrowej rudej zezowatej bawolicy, to bys sie przejal?No wlasnie

Ty pracujesz w redakcji od samego początku powstania CDA czy może do redakcji dołączyłeś później?

Formalnie od 1.01.97, nieformalnie od drugiego numeru.

Jaka jest twoja ulubiona herbata (tzn nie chodzi mi o to, że zielona, tylko o producenta herbaty)i w jakich porach dnia pijasz? Popołudniem, rankiem, czy wieczorkiem siedząc przy kompie i przeglądając fora...:D

>>>Producent? Niewiem, lubie zielona Sencha z jasminem, a kupuje herbaciarni na wage, wiec nie wiem kto jest producentem. A popijam ja przy kazdej okazji.

Ps. W tym miesiącu znów masz naprawdę udane zdjęcia na płytce. Tzn, zawsze mi się podobały, ale dwie ostatnie edycje szczególnie. Do tego stopnia, że jedno gości u mnie na blogu, a drugie w profilu:D (oczywiście jest stosowne info, że są twojego autorstwa:D)

>>>Milo mi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy :wink:

Po 1. Ostatnio w sklepie (pewnej sieci sklepów z prasą, książkami, grami, muzyką itd.) widziałem ekran na którym leciały fragmenty różnych gier, może nawet nie zwróciłbym na niego szczególnej uwagi, gdyby nie fakt, że zauważyłem, że to Wasze gameplaye. Czy sklep ma prawo wyświetlać przygotowane przez Was filmiki?

Po 2. Instalowałem grę CEVILLE z Waszego czasopisma. Wszystko było w porządku, aż do pewnego momentu. Gdy pasek postępu zbliżył się prawie do samego końca a przycisk ANULUJ zbladł informując, że jest nieaktywny, instalacja zacięła się, czekałem jakiś czas i nic. Zamknąłem ją korzystając z Menadżera zadań. Spróbowałem uruchomić grę (wszystkie skróty były na miejscu), ale wyświetlił mi się komnikat "Wystąpił problem z aplikacją Ceville i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Uruchomiłem ponownie komputer - nie zadziałało, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie - wszystko było tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...