Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler czy miałeś kiedyś jakieś "zetknięcie" z czasopismem bądź miesięcznikiem "Fantastyka" a teraz już "Nowa Fantastyka"???

Wiele lat czyatelm, mam w piwnicy z 10-15 rocznikow. Ale odpuscilem sobie, gdy sie zorientowalem, ze czytam glownie publicystke, bo owczesny naczelny - Parowski - jak glosila zlosliwa plotka "dawal tylko takie opowiadania, ktorych nie rozumial" a tak naprawde to mial kompleks, ze "sf to getto" wiec dawal jakies ambitne teksciory, ktore mialy udowodnic jak gleboka moze byc literatura sf. A bylo to glebokie jak blotnista kaluza i rownie pociagajace. Do tego jeszcze lansowal dziwnych ludzi piszacych opowiadania "sluszne politycznie" itd. itp. Ja jestem wiernym czytelnikiem i BARDZO trudno mnie zniechecic bym jakies pismo przestal kupowac, szczegolnie jesli kupuje je od dawna. Ale panu Parowskiemu sie to w pelni udalo. I choc przestal byc rednaczem, to ja juz do NF nie wracam. Drodzy jacys, to juz nie moje pismo...

...ale czasem biore sobie jakis rocznik '87 czy cos kolo tego i przegladam - i coz, nadal mi sie tamte opowiadania podobaja. Bo nie udawaly lepszych i glebszych niz sa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam...ale ja muszę to krzyknąć: SMUGGLER MAM CIĘ!!!!! LOL

Erebuzet: Zgadzam się z Tobą. Jednak za każdym razem gdy ktoś wkleja w tym temacie link do blogu Ramzesa, jakoś tak samo z gardła rwie się SMUGGLER MAM CIĘ!!!! Jakoś nie wiem czemu...może za dużo żółci we mnie??

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem całego szału w okół tożsamości Smugglera. Czy naprawdę nie wystarczy Wam/Nam czytelnikom sama radość z czytania jego tekstów czy działu AR. Ja dla przykładu nie kojarzę prawie nikogo z CDA po twarzy, nie mam ulubionych, ale pismo dzięki nim jest takie jak powinno i gdyby ich zabrakło zniknął by cały urok i klimat. To jest czasopismo i to cholernie dobre. Dla tekstów je kupuje. Reszta niech sobie siedzi na eNKa czy jakiejs tam fotcePeEl

Offtop do kosza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, co o tym sądzisz?

http://ramzelsworld.blogspot.com/2007/12/smuggler.html

Natknąłem się na to przypadkiem! Mógłbyś to skomentować?

P.S. Nie musisz się do niczego przyznawać. Powiedz, czy z tego typka jest dobry S. Holmes.

PS2 Ja w to nie wierzę. Nie ma tam NIEPODWAŻALNYCH dowodów na to, że nim jesteś .

Tak... to odkrycie porównywalne do tego, że siusiak nie tylko do siusiania służy. I taka sama radość. Aaaa... no. Widzicie mądrych. Tak w ogóle, to pytanie te (być może w innym/podobnym sformuowaniu) padało postokroć i jeszcze trochę. A i smuggler odpowiadał wymijająco - i chwała mu za to.

PS. Ja się na to natknąłem nie przypadkiem i nie dzisiaj, a jakieś pół roku/rok temu. Aaa.. zresztą.

Do smugglera : Co sądzisz o grze od CI (taaaa ;P) pt. "Bitwa o Anglię"? Cholera, według mnie niesamowita. Ma bardzo fajny klimat. I ona 7 złotych kosztuje :D . Tzn. ciągnie Cię do grania już tylko i wyłącznie sama fabuła, czasami ciekawsze misje oraz odzywki towarzyszów ;) . Już sam model "szczelania" nie jest już tak pociągający, ale trzeba przyznać, że gra ma TO COŚ. Tylko o wieeeele za krótka, ukończyłem w jeden dzień (parę godzin, może pięć) . Co ty o niej sądzisz? Mi się tam bardzo podobała. No i przypominasz sobie jaką ocenę dostała w CDA? Bo ja niestety ominąłem chyba ten numer, gdzie gra owa była recenzowana.

Pozdrawiam :-) .

Edytowano przez hadaszyszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugg :P. Mam dosyć "głupie" pytanie :D. Do kogo, lub co trzeba napisać żeby dostać się do reklamy CDA w Waszym piśmie ? :>

Proszę Was bardzo, nie krytykujcie moich "głupich" wypowiedzi, gdyż dawno nie zaglądałem na forum, i się od pisania "mądrych" postów odzwyczaiłem :P.

Pozdrawiam, v1r00z. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że kolega v1r00z stara się zastosować ten sam trick, co kolega, który jakiś czas temu napisał coś w rodzaju "co zrobić, żeby się dostać do reklamy" i w ten sposób się do niej dostał :D

Problem w tym, ze to jak prezerwatywa - tzn. pomysl jest jednorazowy i jego powtorne wykorzystanie nie przyniesie raczej zakladanych efektow.

Co trzeba zrobic? Ba. Napisac fajny post i miec troszke szczescia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze czemu w grupie redaktorskiej nie mogę dostrzec nicku "Mac Abra" ? ;]

Z jakiego powodu redaktora tu brakuję ?

Z tej ze obecnosc tu jest dobrowolna. Kto chce, tu jest, to nie chce, tego kopami sie nie zmusza. Mac Abra jako "pisarz tekstow" udziela sie niewiele, jako naczelny o wielu sprawach mowic nie moze, bo obowiazuje go tajemnica. Woli wiec tu nie zagladac, by nie prowokowac pytan, na ktore odpowiedzieć nie bedzie w stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z tej ze obecnosc tu jest dobrowolna. Kto chce, tu jest, to nie chce, tego kopami sie nie zmusza. Mac Abra jako "pisarz tekstow" udziela sie niewiele, jako naczelny o wielu sprawach mowic nie moze, bo obowiazuje go tajemnica. Woli wiec tu nie zagladac, by nie prowokowac pytan, na ktore odpowiedzieć nie bedzie w stanie."

A w moim odczuciu sprawa wygląda tak...

Mac Abra się wycwanił i jest obecny na forum regularnie i wyposażony jest we własne konto.

A nazwa tego konta ... aaaaa jeszcze do tego nie doszedłem. Mogę powiedzieć również, że znam nazwę konta Pana redaktora, lecz muszę być stu procentowo pewnym, żeby ją zdradzić.

Edytowano przez HenMezUrke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg. Powiedz mi czy zdjęcie pewnego pana, który jakoby nie istnieje - Twoje - jest w relacji z Hit IT w marcowym wydaniu CDA z roku 2009? Ja rozpracowałem Twoje nazwisko już dawno, co nie powinno sprawić nikomu, kto z CDA jest od dłuższego czasu (lub jak ja od początku) większego problemu. Choć nie dostałem potwierdzenia (brak odpowiedzi na PW - a nie chce psuć zabawy innym na forum opisując wszystko wprost) jestem tego pewien. Ciekawe, czy będziesz na tyle odważny by potwierdzić lub zaprzeczyć (w przypadku drugiej opcji będę szukał innych dowodów dalej) lub zignorujesz posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam taki mały dylemat. Gdy w grach czy filmach pojawiają się Polacy, polskie nazwiska czy ktoś tam jest Polakiem to czuje się wyróżniony. To oznaka patriotyzmu?

PS. Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz.

Edytowano przez shains
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie odpowiesz mi na to pytanie, ale jestem ciekawy.

Masz dziewczynę/żonę?

Jestem homo, mieszkam z 8 facetami...

...FAQ! FAQ! FAQ!

Raczej nie odpowiesz mi na to pytanie, ale jestem ciekawy.

Masz dziewczynę/żonę?

Jestem homo, mieszkam z 8 facetami...

...FAQ! FAQ! FAQ!

Odpowiedz zbiorowa: wszelkie posty "wiem kim jestes", "powiedz kim jestes", "potwierdz czy zgadlem" itd. dla zasady olewam. Jak wiesz, to sie ciesz, a jak nei wiesz to nie licz, ze ci pomoge sie dowiedziec. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lubisz muzykę zespołu Linkin Park??

2. Lubisz Dragon Ball??

3.Lubisz naruto??

4.Lubisz AR??

5.lubisz gry komputerowe??

6.i najważniejsze "KIM JESTEŚ"(KOlega zadał to pytanie i sam napisał) :laugh:

Zyczę ci jeszcze zebys szybko odszedł z redakcji. Bez ciebie będzie milej.xD:P:D

Edytowano przez ViNn3r1248
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler... wiem że czytasz książki... i tu mam pytanie...

czytałeś może `Sprzedawca broni` autorstwa Hugh Laurie`ego

jeżeli tak mółbyś powiedzieć czy jest godna kupienia i przeczytania :turned:

Ja czytałem - nie znam się może na książkach tak jak Smug ale wg mnie jest to zabawne dzieło godna polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...