Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

To ,,tropienie" tożsamości Smugglera przypomina wypowiedzi różnych ,specjalistów" w programach telewizyjnych. Każdy mówi swoje, ale z taką pewnością, że cieżko w to nieuwierzyć. Jednak każdy mówi co innego. Każdy wie jaka jest prawda. Każdy wie to na swój sposób :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ramzelsworld.blogspot.com/2007/12/smuggler.html      -tutaj jest wszystko dokladnie i skrupulatnie udokumentowane znaczy sie konkretnie kim jest Smg :D . Ja wiedzialem ze nie Zbigniewem Bańskim bo ten nie ma konta na Naszej klasie a Smg sam mowil ze ma. Ja bezgranicznie nie wieze w to co jest w tym linku ale koles przestudiowal naprawde 11 lat CDA !!!

Kolejny odkrywca... i ja nie mam konta na NK.

"Jak kazdy, gdzies tam posrodku - byli i wrogowie i kumple, a teraz sie wszystko po swiecie rozjechalo i via NK sie razem wspomina jak to kiedys bywalo"   - to powiedziales pare stron temu. Ja to interpretuje jako ze masz konto na NL bo sie nie da w tym portalu praktycznie nic robic bez konta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Ramzes ma bardzo dużo racji. Moze i się myli ale dysponuje duzą ilością dowodów i to przekonujących.

No ale ja tu pisze z pytanie do szanownego Mac ups... smugglera oczywiście.

Czy masz w domu telewizje cyfrową, a jeśli tak to jaką i czy jesteś z niej zadowolony. Interesuje się kupnem tego udogodnienia i chciałbym zaciągnąć się rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po pierwsze: przestańcie tropić Smugglera. Pewnie już xx razy ktoś na to wpadł, a Smuggler i tak się nie przyzna ;) I jego nazwisko jest w stopce redakcyjnej. Sam się kiedyś do tego przyznał (chyba, że blefował).

I przestańcie myśleć, że to Jerzy Poprawa. Wydaje się Wam, że stanowisko naczelnego to zabawa i ogranicza się do krzyczenia "Allor Screeny!!!"? Myślicie, że pomijając to, że pisze recenzje, jest naczelnym to jeszcze ma czas użerać się z antyfanami? ;) Wątpię, chyba, że to jakiś niezniszczalny Superman...

Swoją drogą to mam teorię dotyczącą tego, kimże jest Smuggler i mam na to dowody =D Ale nie podam, bo zrobi się jeszcze większa dyskusja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po pierwsze: przestańcie tropić Smugglera. (...)

Co, Smugglerze, oprócz odpisywania na listy robisz w redakcji? O ile mi wiadomo, tylko to, IMHO trochę byłoby dziwne, jeśli to byłaby cała Twoja praca... przychodzisz na 8 i do 16 siedzisz, czytasz maile i na nie odpisujesz w AR :D?

I czemu ludzie, zadają redakcji strasznie dziwne i bezsensowne pytania? Typu "czy masz to i co polecasz" "jakie polecasz coś" "Znasz zespół XX" "Słyszałeś piosenkę XX" i inne takie? Co Was obchodzi, jaką TV cyfrową ma Smugg? Jakiś spec to jest czy co? Bożek może:D?

Czy to możliwe, że znalazłem zdjęcie Smugglera na en.akinator.com !? Strona twierdzi, że to on... I dali podobno jego zdjęcie zdjęcie :D

"strona twierdzi", zwłaszcza, że każdy może sam dodać zdjęcie :D I zdjęcie to przedstawia Mac Abrę ;P Swoją drogą Akinator nie ma najmniejszego problemu z trafieniem, kiedy myśli się o Smugglerze, bo na każde pytanie odpowiada się "I don't know", nawet na "Is your character Israeli?"

Edytowano przez Mruvek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchalt - zgadzam się z Tobą. Zdaje się, że im częściej na tym forum próbujecie spekulować kim to jest Smuggler, tym On ma mniejszą ochotę by wam odpowiadać (i nie tylko na wasze spekulacje, na inne pytania również). Jeżeli ja miałbym szukać Smugglera, to zacząłbym od... ale o tym kiedy indziej, na razie spokój bo zeżrę Wam mózgi i muzgi zresztą też.

Jeśli chodzi o deser to brzmi apetycznie. Że niby antyfani lepsi? A bo ja wiem? Ich mózgi raczej nie mają zbyt dużej wartości odżywczej :lol:

Mam teraz inne pytanie: wiemy że nie jesteś specjalnie zamożny. A jak z oszczędzaniem? Jesteś w tym dobry?

I jeszcze jedno: chciałbyś być ZOMBIE (sorry nie mogłem się powstrzymać) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nazywa się Pytania do Smugglera więc chcemy dowiedzieć się o naszej gwieździe jak najwięcej, a pytania co poleca w danej dziedzinie ( np. aparaty) bo się na tym zna widziałeś (mam nadzieję) jego zdjęcia są ŚWIETNE podpowiem ci tylko

Pytasz sie czy BOŻEK no prawie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg niedługo będzie bardziej rozpoznawalną ikoną Polski, niż Smok Wawelski ;)

Dowód?

Ja wchodzę z nowym CDA...

Mama: Znowu będziesz czytał co ten Smuggler (powiedziała tak jak się pisze) nawypisywał?!

Ja: (opad szczeny... ta kobieta w życiu nie brała CDA do ręki!)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nazywa się Pytania do Smugglera więc chcemy dowiedzieć się o naszej gwieździe jak najwięcej, a pytania co poleca w danej dziedzinie ( np. aparaty) bo się na tym zna widziałeś (mam nadzieję) jego zdjęcia są ŚWIETNE podpowiem ci tylko

Właśnie, Smugga o aparaty, CormaCa o gitary, rozumiem. Ale o TV cyfrową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak kazdy, gdzies tam posrodku - byli i wrogowie i kumple, a teraz sie wszystko po swiecie rozjechalo i via NK sie razem wspomina jak to kiedys bywalo"   - to powiedziales pare stron temu. Ja to interpretuje jako ze masz konto na NL bo sie nie da w tym portalu praktycznie nic robic bez konta

Czas przeszly. :)

Podpala? I samo gaśnie? Mnie intryguje jakim cudem to będzie płonąć, skoro nie ma w tym ani grama alkoholu ;P I dobrze zrozumiałem: kładziemy lody NA banany, czy banany na lody? I ogólnie jaką to ma konsystencję? Gęste, rzadkie? I Podaje się od razu po wykonaniu? I ostatnie pytanie: czy po podpaleniu lody nadal pozostają zimne? (ale potrafię truć, nie?) :D

Dobra, szybki uproszczony przepis:

Skladniki

4 banany

ok. 1/4 szklanki soku pomaranczowego

szczypta cynamonu, cukier,

1 kieliszek (25-50 gram) dobrego alkoholu o intensywnym aromacie (wedle zyczenia: brandy, tequilla, rum, z braku laku mozna i czysta wodke, choc lepiej cos "kolorowego", co ma jakis smak - moze byc i likier).

lody waniliowe (ze 2 opakowania, ale wedle woli)

1. Ze 4 banany kroimy na plasterki albo (welde zyczenia) w tzw slupki.

2. Na patelnie nalewmy tak z 1/4 szklanki soku pomaranczowego, mozna dodac nieco cukru (najlepiej trzcinowego), tak z lyzeczke gora, cynamon (tyle co w dwa palce, moze ciut wiecej( podgrzewmy na malym ogniu az cukier sie roztopi

3. Dodajemy banany i ostroznie mieszamy, z 3-4 minuty. Sok nie moze zawrzec, ale musi byc cieply albo i bardzo cieply, powinien wyraznie zgestniec.

4. Zdejmujemy z ognia, polewamy alkoholem, podpalamy. Czekamy az zgasnie. Alkohol powinien sie praktycznie caly

wypalic, w razie czego probujemy podpalic ponownie.

5. Nakladamy na talerz z patelni banany z owym sosem (w razie czego polewajac je tym, co na patelni zostanie).

6. Na to pakujemy lody

6a. Jak kto chce znow moze polac toto alkoholem i podpalic, wtedy efektownie wyglada jak sie podaje (o ile jest ciemno...).

Tylko trzeba si spieszyc, bo szybko gasnie.

Caly dowcip polega na tym, ze goracy sos lekko roztapia lody i calosc sie miesza smakowo, jest zimne i gorace naraz, pyszota, w tle nuta alkoholu, a tu pomarancze, cynamon, banany, cierpkie, slodkie, waniliowe, MNIAM.

Problem w tym, ze to bomba kaloryczna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Clicka i zauważyłem zdjęcie Smugglera. No szok... ale to prawda! :o

Miłego przebywania w świecie baśni i mitów! Smuggler nie dał by sobie zrobić zdjęcja ;p

NIE ma zdjęcia smugglera - ono nie istnieje ;p

Najciekawsze jest to że mogę pokazać zdjęcie królowej Brytanii i wmawiać wam że to smuggler.

Prawda - chyba skadnal - komuś sie najwidoczniej nudziło. Albo to był fotomontaż lub zdjęcie-zgarda.

Nie ma innego wytłumaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa fajnie się masz. Wiesz może co to jest ironia? Pozdrawiam.

mój post a dokładnie jego część ''@UP: Panie zmiłuj się nad jego duszą'' nie było skierowane do Ciebie tylko do autora postu, która jak widać został skasowany . Jeśli go nie widziałeś to się ciesz :)

Hehe, myślałem że to do mnie było xDD W takim razie sorry, ale nie było już tamtego posta więc sam wiesz xD Pozdrawiam xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbasz o linię? ;)

A cos w tym zlego? :)

Lojalnie uprzedzam tylko, ze mozna po tym latwo przytyc :)

Oczywiście, że nie :)

Ja to mam o tyle dobrze, że obojetnie co bym jadł to i tak nie przytyję... Przynajmniej na razie tak mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pytanie do Smugga ale odpowiedź na pytanie kogo innego: Co to jest deadline?

Jest to okres, tuż przed wysłaniem pisma do druku, kiedy panuje największa nerwówka.To tam najczęściej padają słowa"Allor &^)%*@! SCREENY!!!" . Podstawowym wyżywieniem w jego trakcie jest pizza(bez anchois i ananasa ;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...