Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Boże ... czy tylko mnie tożsamość Smugglera pie ... nie za bardzo obchodzi ? :) Niech będzie nawet Panią Gwoździkową .. to nie ma znaczenia ... Jest Smuggler, pisze w AR i jest dobrze ... musicie to tak roztrząsać ? :)

wiesz ludzie potrafią być wścibscy, a że to jest tajemnica to próbują się dowiedzieć i odkryć prawdę, a mnie to zupełnie nie interesuje nie lubię się wtrącać w czyjeś życie prywatne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej mojej wypowiedzi nie bylo slowa zarzutu do Smugglera ze osmieszyl tego goscia akurat.

Ale ja nigdzie nie pisałem, że tam było "słowo zarzutu"... O tym popełnianiu błędów napisałem odnośnie Twojej ortografii.

A ze popelnilem blad to moge powiedziec ze jestem dysortografem no ale w internecie juz nikt nie zwraca na to uwagi bo wszyscy tak mowia (co nie znaczy ze pisze wogole nie zastanawiajac sie nad pisownia)

Tak tak, jesteś dysortografem jak 98% tych, którzy popełniają masę błędów w Internecie i nie chce im się, za przeproszeniem, tyłka ruszyć, żeby wreszcie się tej ortografii nauczyć...

A to, że w Internecie "nikt już nie zwraca na to uwagi, bo wszyscy tak mówią (piszą tak przy okazji, w na forum trudno o aktywność oralną)" powinno być tylko i wyłącznie powodem do rozpaczy.. Angielskiego się uczą, a swojego języka nie znają..

Może zadam pytanie do Smugglera (nie dziwiąc się, że nie chce mu się odpowiadać na kolejne z cyklu: "czy ty to.."). Mianowicie czym się kierujesz, dobierając listy do kolejnego wydania CD-Action? Czy jest tak, że zawsze musi znaleźć się X sztuk listów kretyńskich, Y skonkretyzowanych, Z dziwnych? Czy liczba poszczególnych jest elastyczna i płynna i przeglądasz tę lawinę maili, "odsiewając" pewną jej część?

A może wpisałeś sobie już pewne słowa w filtrze antySPAM tak, by mail zawierający słowo, np "oszuści" trafiały od razu do śmieci? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisalem ze mam dysortografie i sie ciesze?? Napisalem wrecz przeciwnie ze zastanawiam sie nad tym co pisze czyli ze staram sie uzywac poprawnej polszczyzny I interesuje mnie skad wiesz panie jasnowidz ze nie wkladam wysilku w to zeby sie nauczyc ortografii

A poza tym to ty po calym forum czepiasz sie wartosci merytorycznych innych uzytkownikow itp itd Nawet redaktorzy i moderatorzy sie tak nie czepiaja wypowiedzi innych tak jak Ty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy wierzysz w UFO i zjawiska paranormalne?? :blink:

Niespecjalnie, choc nie twierdze, ze to wszystko pic i fotomontaz. Sa rzczey na niebie i ziemi...

1. Uciążliwa sprawa - bliska mi osoba lubi oglądać pirackie filmy (czasami prosi żeby jej ściągnąć a jak nie to się złości)

Coz zrobic... :/

2. Mac Abra/pan Bański Smugglerem? Ludzie czy wyście na głowę upadli? Przecież obydwoje są dyrektorami (nie wiem czy to dobre określenie, chodzi mi o to że "dowodzą" redakcją/wydawnictwem) i mają wiele ważniejszych spraw na głowie niż odpowiadanie na listy mondziołów (przepraszam normalnych czytelników, nie was miałem na myśli ;) ) Zresztą spytajmy pana Smugglera czy chciałby się zamienić z miejscami z Mac Abrą i przejąć wszystkie prawa i obowiązki redaktora naczelnego?

Zadna przyjemnosc byc naczelnym. Duzo odpowiedzialnosci, duzo stressow. Kasa pewnie wieksza, ale kasa to nie wszystko...

czasem zamiast wiekszej ilosci peelenow na koncie lepiej jest po prostu smacznie spac od wieczora do rana...

3. Myślisz, że pasowałby do ciebie przydomek "Jeździec bez głowy" i czy czytałeś tą książkę?

Heh, cos jest na rzeczy. Ksiazke czytalem daaaawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyłeś, że masz zupełnie inny język w stosunku do ludzi, którzy się wypowiadają tu, na forum, niż w AR? Jeżeli tak, to dlaczego? Oczywiście, uważam że oba są inteligentne, no może po za rozmową z Glutem, ale tu Cie usprawiedliwiam :)

Edytowano przez Lokiwitcher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Ostatnio wertowałem zasoby internetu pod kątem zakupu swojej pierwszej lustrzanki ( waham sie pomiędzy Nikonem d60\80 a jakąś Alphą ) i natrafiłem na baaaardzo ciekawe zdjęcieoto ono . Czy mógłbyś się jakoś do tego ustosunkować? Ktoś tu się bawi w "pirata".... Oczywiście nikogo nie oskarzam o nic- powoduje mną czyste poczucie ciekawości. I mam nadzieję na poradę- sony alpha 200 z kitem 18-70 70-300 czy nikuś d80 18-135....??

Edytowano przez kini0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos fotografii. Mój dziadek kupił sobie cyfrę Canon G10 aparat super zdjęcia robi nawet Horovitz z takiego korzysta :) W gazecie "CHIP" był ranking aparatów cyfrowych (kompaktów) i ten oto G10 zajął 11 miejsce!!! Jak to możliwe ? O wiele gorsze aparaty były na podium...Czy mógłbyś mi doradzić bo też chce sobie kupić taki aparat , czy warto czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler - w zasadzie nie wiadomo kim jest, jego wypowiedzi sugerują IQ w okolicach 666, skutkiem czego przyjęło się twierdzić iż jest to po prostu zlepek innych osób, prawdopodobnie z Mensy bądź Kremla. Wykryto u niego silne powiązania z PO oraz rządem niemiecki, a cytowane przez niego fragmenty książek Netszshegsiego odkrywają jawny neofaszyzm z brukselką.

Czy zgadzasz się z tymi zarzutami Smugglerze! Piszą już o Tobie na Nonsensopedii! To oznacza, że jesteś gwiazdą! Z pewnością producenci programów takich jak "gwiazdy...", lub "... z gwiazdami" biją się o Ciebie!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo można dojść kim jest smuggler :

Stopka Redakcyjna :

Jerzy poprawa - Mac Abra

Maciej Kuc - Qn'IK

Daniel Bartosik - ......*

Aleksander Olszewski - Allor

Andrzej Sitek - .......*

Tymon Smektała - .......*

Jacek Smoliński- .......*

Jak wiecie to dopisujcie ;)

* Nie wiem kto to ,ponieważ mam dopiero 2 regularna prenumeratę

Masz konto na naszej-klasie??

Nawet jeśli ma , choć wątpię to raczej ci nie powie . :)

Edytowano przez patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W redakcji, odpowiada na listy.

Przecież Smuggler(niech będzie pochwalony) skoro się nie pokazuje i nie podaje swojego imienia i nazwiska to się nie spodziewaj, że będzie w stopce, ew. sprawdź stałych współpracowników.

PS. sprawdźcie zdjęcie w logo AR(niech żyje i będzie).Nie wiem czy ktoś już o tym pisał(?).

EDIT.taaaak.... sam sprawdziłem to zdjęcie.... i mam nadzieję, że to pic....no nic.Ale nikomu nie powiem...nie powiem...nie powiem... Oby to był pic...

Słówko wyjaśnienia do EDITU: UWAGA-czytanie grozi...no, czymśtam.

porównajcie zdjęcie w logo AR z twarzą Mac Abry w filmiku "Z wycieczką po redakcji CD-Action" na youtube

Smugg, zatuszuj sprawę!!!

Edytowano przez HrymiMakos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Nikczemnicy! Nie znacie potęgi kamuflażu Smugglera! A tak na serio jeśli nikt przez te wszystkie lata nie mógł zgadnąć kim jest ów tajemniczy jegomość, to uwierzcie mi, że będzie tak przez następną dekadę! Jest przepowiednia, która ogłasza nadejście bohatera- on zdemaskuje Smugga i na zawsze zaprowadzi porządek w galaktyce(nucąc marsz imperalny!?)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew. sprawdź stałych współpracowników.

Stali współpracownicy

* Michał "monkofwar" Amielańczyk

* Łukasz "Pepin Krootki" Bonczol

* Rafał "Eugeniusz Siekiera" Fluderski

* Maciej "eld" Jakubski

* Jan "Bosman" Jankowski

* Grzegorz "Gregorius" Karaś

* Michał "enki" Kuszewski

* Marek Lenc - rysownik

* Tomasz "Ghost" Matusik - admin, sprzętowiec

* Andrzej "EGM" Sawicki

* Maciej Smoliński -- ???? :P

* Daniel "Dan" Śniegoń - fotograf/sprzętowiec

Edytowano przez Mruvek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyłeś, że masz zupełnie inny język w stosunku do ludzi, którzy się wypowiadają tu, na forum, niż w AR? Jeżeli tak, to dlaczego? Oczywiście, uważam że oba są inteligentne, no może po za rozmową z Glutem, ale tu Cie usprawiedliwiam :)

Bo jestem jak lustro - rzucisz w nie g... to g... odbije w twoja strone (tylko mocniej :)). A jak sie szeroko usmiechniesz to ono jeszcze bardziej...

Siemanko. Ostatnio wertowałem zasoby internetu pod kątem zakupu swojej pierwszej lustrzanki ( waham sie pomiędzy Nikonem d60\80 a jakąś Alphą ) i natrafiłem na baaaardzo ciekawe zdjęcieoto ono . Czy mógłbyś się jakoś do tego ustosunkować? Ktoś tu się bawi w "pirata".... Oczywiście nikogo nie oskarzam o nic- powoduje mną czyste poczucie ciekawości. I mam nadzieję na poradę- sony alpha 200 z kitem 18-70 70-300 czy nikuś d80 18-135....??

Canon G10 to absolutna porazka - drogi jak lustrzanka a parametrowo slabszy od chocby Canona A610! (

Ten kompakcik jest naprawde dobry, choc juz nieprodukowany - lepiej kupic uzywke 610 na allegro, niz nowke G10!).

Hmmm... Alfa czy Nikon... wydaje siel ze Nikon jest solidniejszy ale to konstrukcja sprzed 2 lat, a to duzo w swiatku cyfrowej fotografii... lepiej D90 ale on z kolei duzo za drogi jest w tej chwili, bo to nowosc. Ciezko mi powiedziec co powinienes wybrac, idz i pomacaj oba, popatrz w wizjer itd. i to, co cie przekona to bedzie to. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...