Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

kiedy e-CDAction i dlaczego tak późno? podejrzewam problem z kontentem płyt dvd....

Ze swojej strony zapewniam, że zacznę znowu kupować pismo z pierwszym e-wydaniem...a w sumie to...wysyłacie może actiona do UK? czyli czy możliwe jest taką międzynarodową prenumarate sobie założyć? tak czy tak e wydanie actiona brzmi pięknie. nie wiem ja jakoś sentymentalny nie jestem i pozbyłem się sterty numerów z jeszcze nastoletnich czasów. Szkoda treści ale za często zmieniam adres żeby to tachać...to kiedy ten e-action?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filipm99- ręce opadają... i nie tylko rece zreszta tongue_prosty.gif

Smuggler, ktos wyzej pisal o tej wygranej wycieczce do Indii. Zostala odwolana? Dlaczego ? smile_prosty.gif

Bo nie bylo chetnych (za wielu) w czasie gdy ja mialem chec tam jechac. Ale za to pojechalem na Cabo Verde czyli Wyspy Zielonego Przyladka. Tyz piknie...

post-4-0-14900600-1394436678_thumb.jpg

post-4-0-98523800-1394436683_thumb.jpg

post-4-0-22401400-1394436692_thumb.jpg

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, rozumiem... No ale rzeczywiscie pieknie, mozna sie zakochac smile_prosty.gif A o co chodzi z tym Malyszem? Byl u was w redakcji? Nic o tym nie slyszalem, a ktoś wspomnial o tym pod jakims tematem, ale bylem przekonany ze to jakis zart. chytry_prosty.gif

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cyfrowej. tongue_prosty.gif Mocno juz przestarzalej jak na dzisiejsze czasy, bo bez miliona bajerkow typu "filmowanie, rozpoznawanie twarzy, GPS". I wiesz co - w ogole mi to nie przeszkadzalo...

2. Troszke wybylem z tematu wiec nie znam nowch trendow. Jesli masz kumpli z lustrzankami - zobacz, pomacaj, ew, kup ten sam system, bo bedziesz mogl szkla pozyczac, zanim sie nie dorobisz wlasnych. Bo sila lustrzanki tkwi (poza duza matryca) wlasnie w tym, ze mozesz sobie zamontowac odpowiedni do sytuacji obiektyw. Jesli kupisz lustrzanke z kitem i na tym poprzestaniesz - to bedzie bez sensu, bo czesto lepsze zdjecia zrobisz kompaktem (!).

Reasumujac - nie tyle wazna jest lustrzanka (nie ma zlych, sa tylko lepsze i lepsiejsze tongue_prosty.gif), co posiadane szkla.

Czy poczatkujacy fotograf potrzebuje lustrzanki to juz jest inne pytanie. smile_prosty.gif

Ale popatrz moze na rozmaite bezlusterkowce, typu Sony Nex - one maja wiekszosc zalet lustrzanki (duze lustrzankowe matryce, wymienne obiektywy) a jednoczesnie sensowniejsze rozmiary. W Afryce gdy dzwigalem ciezki aparat z jeszcze ciezszym obiektywme (w sumie to bylo ze 3 kg - potrzymaj tyle w uniesionej rece przez pare godzin - zaczalem sie zastanawiac czy w cos takiego by nie zainwestowac.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w internetach nie było miejsca na trollowanie, znaczy trollów nigdy nie brakowało, ale za bardzo nie było tolerancji dla takich zachowań. Czasy się jednak zmieniają i teraz takie żarty o ile nie mają zbyt chamskiego smaku, przechodzą bez echa, jest nawet dział na forum luźna jazda. Myślisz, że to już tak zostanie na zawsze, czy jednak to jest chwilowa moda i kiedyś znowu wrócą czasy bez takich tematów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ogłoszenie znalazłem na stronie E-komis.net:

Witam

mam do zaoferowania gry na pc w bdb stanie wiekszosc nawet nieuzywana

na 2xplytach instalacyjnych;

2-alone in the dark pl

2-gra o tron początek

2-shank

3-clive barkers jerycho overlord raising hell

3-polskie imperium od krzyżaków do potopu pl

3-world of warplanes pl

4-R.U.S.E. pl

4-the book of unwritten tales pl

4-shank2 pl

5-far cry 2 pl

5-magicka pl ponad 40 gier niezależnych

7-dead island pl

7-farming simulator classic pl

7-age of wulin

8-from dust

8-jagged alliance back in action pl

8-to the moon pl

9-amnesia mroczny obłęd pl

9-orcs must die! śmierć orkum pl

9-kings bounty nowe światy pl

a na jednej plycie instalacyjnej ma takie gry jak ;

-NecroVision pl

-sid meriers pirates pl

-allods,dragonica,rappelz

-wold of tanks pl (WoT)

-bevodd dividicy pl

-rise of nations,Rise of legends

-star trek eg(NOWY)

wszystkie gry w 100% sprawne a za wszystkie tylko 150zł do małej negocjacji kazda propozycje rozpatrze wiec prosze dzwonic od 12 do 22 wszystkich zapraszam i pozdrawiam

zestaw tych gier wygląda dziwnie znajomo, nieprawdaż?

Nawiązując do artykułu o cudownych latach 80-tych, tak teraz zarabia się na cudzej pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, smuggie to znowu ja. Tym razem mam zamiar maltretować Cię kwestią wyboru lustrzanki do 3000 zł. Na oku mam:

- Nikona D3200 + obiektyw 55-300mm nikkor

- Canona 700D/600D/550D

- Sony Alpha A58

Zdjęcia mam zamiar robić krajobrazom i rodzinie na wakacjach (morze konkretnie) oraz samochodom (zloty Audi itd.). Który TY byś polecił ?

PS: Dzięki za szybką odpowiedź na poprzedni post :)

Edytowano przez audir866
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Obiektyw 55-300 do krajobrazow i fot rodzinnych nie ma sensu, do zdjec samochodow i owszem.

Polecic ci zadnego nie polece, bo to pytanie czy polecilbys mi pomidorowa, czy ogorkowa. To, ze JA wole ogorkowa, nie znaczy ze tobie tez by akurat ta zupa smakowala.

Juz ci mowielm - pojdz do sklepu, pomacaj, popatrz przez wizjer, zobacz czy ci lezy w lapie itd. Bo co z tego jesli kupisz nawe sprzet o teoretycznie lepszych parametrach gdy praca z nim bedzie meka, bo np. bedzie mial za maly dla ciebie uchwyt (a to naprawde sie liczy gdy pare godzin trzymasz ciezki sprzet w lapie).. Sam kiedys poszedlem na zakupy - i zmienilem zdanie po tym jak pomacalem ten sprzet, ktory wybralem "na sucho". W praktyce w ogole mi nie lezal... i kupilem cos innego.

ALe gdybym juz MUSIAL ci cos polecic, to mysle ze poczatkujacemu polecilbym te Alfe. Na plus jest to, ze pasuja do niej szkla dawnego systemu Minolty (*) - dostepne w obrocie wtornym - w tym pare naprawde znakomitych szkiel za calkiem sympatyczna cene, ktora cie nie zrujnuje, Np. znakomity teleobiektyw 70-200/4 kosztuje teraz 600-700 zl, a rewelacyna Minolta 28-135 jest do wyrwania za jakies ok. 1000 zl. Jak na mozliwosci tych szkiel to ceny sa wrecz smieszne,

(*) Sony odkupila go od Miniolty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wolę pomidorową bo po ogórkowej mam biegunkę.

Tez wole pomdidorowa :)

Mam takie pytanie do Smugllera:

Czy opłaca się jeszcze kupować DSi używane tak za 150 zł chodzi mi o to czy wychodzą na niego gry i czy można je dostać ,,nowe" i pod względem ogólnym

czy może lepiej poodkładać na PSP?

Skad-ja-to-mam-wiedziec?

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...