Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Bardzo fajnie Smuggler, że czytasz przygody Jacka Reachera ;) Przy okazji mam pytanie, przy jakim tomie jesteś? Czytasz chronologicznie czy raczej wybierasz losowo? Mnie denerwują trochę wydania tych książek, bo posiadam pierwsze dwa tomy w starym wydaniu a te nowe mają inny format...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrom prezentów, wielkiej choinki,

dużo Miłości , uśmiechniętej buźki ,

przez cały rok radości, która nie gaśnie,

spełnienia marzeń i prześlicznych Świąt

Życzy Przemek "czyzykbest"

__§§§§§§___________§§§§§§§___

§§§§___§§§_______§§§____§§§§_

__§§§§___§§§____§§§___§§§§___

____§§§§_§§§§__§§§§_§§§§_____

______§§§§§§§§§§§§§§§§_______

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

§§§§§__§§§§__§§§__§§§§_§§§§§§

§__§§§§§§____§§§____§§§§§§__§

§____________§§§____________§

§____________§§§____________§

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to zrobiliście, że wasza poczta e-mail to cdaction@cdaction.pl? Przecież nie ma takiej poczty, sami stworzyliście? Dlaczego nie założyliście normalnie tak jak inni czyli np. cdaction@onet.pl albo cdaction@gmail.com? Czy ja mógłbym założyć sobię tak jak w tej cdaction poczcie?

2. W Na luzie jest dział ,, autentyki ,,. Skąd wiecie, że to autentyk, bo jak napiszecie wielkimi grubymi literemai, że to autentyk to mnie nie przekonuje, ja chce dowodów.

3. Mr Jedi pisze jakieś nieśmieszne teksty w action redaction. To kogoś bawi? Bo mnie nie. Wy mu za to płacicie?

Edytowano przez RoronoaZoro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie 3 posty wyżej.

2. A jak mają udowodnić? Nagrać Ci wideo i masz dowód!? Chyba tutaj możemy wierzyć im na słowo? Przecież to jest w "Na Luzie" i tu ma być humor. Gdyby tu chodziło o rzeczy wagi państwowej to rozumiem twoje obawy. A to jest 1.czasopismo 2.dział z humorem. Chyba lepiej czepiać się niektórych panów w Rządzie, że nas okłamują trollface.gif

3.Bo MrJedi to jest takie Hrabi,Poniedzielski,Andrus czy Bartek Walos CDAction. Humor nie dla każdego, ale niektórym się podoba, stety.

PS

Radzę się Jedi zapytać. On też ma swój temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to zrobiliście, że wasza poczta e-mail to cdaction@cdaction.pl? Przecież nie ma takiej poczty, sami stworzyliście? Dlaczego nie założyliście normalnie tak jak inni czyli np. cdaction@onet.pl albo cdaction@gmail.com? Czy ja mógłbym założyć sobię tak jak w tej cdaction poczcie?

Duzi moga wiecej. A na "cdaction.pl" to trzeba sobie zasluzyc.

2. W Na luzie jest dział ,, autentyki ,,. Skąd wiecie, że to autentyk, bo jak napiszecie wielkimi grubymi literemai, że to autentyk to mnie nie przekonuje, ja chce dowodów.

Mamy notarialne poswiadczenia 20 swiadkow. A poza tym jak mowia Wlosi "nawet jesli to nie jest prawda, to ladnie wymyslone". W czym masz problem, czlowieku.

3. Mr Jedi pisze jakieś nieśmieszne teksty w action redaction. To kogoś bawi? Bo mnie nie. Wy mu za to płacicie?

Oczywistym jest, ze skoro CIEBIE to nie bawi, to nikogo innego tez. Inaczej byc nie moze. Poza tym to on nam placi.

Czy miałeś na wigilijnym stole karpia?

Owszem, czemu mialem nie miec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś myślałeś żeby zrobić sobie tatuaż? Jeśli tak to jaki wzór chciałeś wybrać?

Myslalem, ale odpuscilem - zaraz beda mowic, ze dopadl mnie "kryzys wieku sredniego" i do tego moga miec racje. smile_prosty.gif

Co do wzoru to nigdy nie myslalem nad nim tak naprawde. Podobaja mi sie tatuaze ale cudze i na kims.

Nie moge o to nie spytac. Jak wrazenia po rewanzu Silvy z Weidmanem ?

Mysle, ze najlepiej odda to "sssssssss...!!! AUC....." szczegolnie gdy na slow-motion bylo widac co sie dzieje z noga Silvy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

Chciałbym się spytać dlaczego ludzie oglądają telewizje? Jak można dowartościowywać swoje życie oglądając badziewia pokroju: Trudne Sprawy czy Warsaw Shore. Czy naprawdę typowy polski widz już nie myśli? Bo zagadką jest dla mnie niska oglądalność Jednego z dziesięciu przykładowo. I dlaczego rodzicie nie zmuszają młodych ludzi do czytania? Rozumiem, że wszystko ma internet, ale książka ma zapach i przewracanie książek i do tego działa dobrze na wyobraźnie. Myśl rodziców wygląda tak "niech nie wychodzi z tymi kumplami na podwórko, damy mu nowego laptopa niech siedzi w domu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twoich problemow - ogladaja bo chca i to co chca, a rzeczy latwiejsze do przyswojenia oglada sie chetniej. Zawsze tak bylo i tak bedzie, ze np. muzyka disco-polo bedzie lepiej sie sprzedawac niz tworczosc Pendereckiego chocby.

A 1 z 10 chyba nie ma takiej zlej ogladalnosci, skoro juz chyba z 20 lat funkcjonuje na antenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smuggler!

Chciałbym podsunąć pomysł na dobry dodatek do Cd-Action (Ja nie zmuszam was do jego realizowania ale mozna by było pomarzyć co nie ) Płyta z kilkunastoma wersjami próbnymi gier na konsole do PS3 i XBOXA (no bo przecież nie na wii pff..) Nie chce nic w zamian za ten pomysł nawet jeżeli wam sie spodobał ale miło by było opisać kiedyś dla was jakąś gre.

Edytowano przez Scruber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smuggler!

Chciałbym podsunąć pomysł na dobry dodatek do Cd-Action (Ja nie zmuszam was do jego realizowania ale mozna by było pomarzyć co nie ) Płyta z kilkunastoma wersjami próbnymi gier na konsole do PS3 i XBOXA (no bo przecież nie na wii pff..) Nie chce nic w zamian za ten pomysł nawet jeżeli wam sie spodobał ale miło by było opisać kiedyś dla was jakąś gre.

To zastanow sie moze dlaczego nikt inny na swiecie na to wczesniej nie wpadl? Albo jestes geniuszem albo widac jest to z roznych powodow nie do zrobienia.

Jak o to nie zapytać. Jak wrażenia po Sylwestrze?

Normalne...

PS

Widziałem Smg w TVP2!

Ke?

Czy kiedyś Ci coś ukradziono?

Nie przypominam sobie poza tym, ze mi w podstawowce, gdy bylem w I klasie, ktos zajumal wieczne pioro z lawki, co bardzo przezylem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...