Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dostales osta na utemperowanie, bo zaczales wchodzis w rejestry niezbyt mile i grozace wiekszymi sankcjami. Punkt ostrzezen zniknie za tydzien, o ile nie zapracujesz na kolejne.

PS. A mowienie do MQca per "kucu" to Wersal nie jest. Niby mozna to potratkowac jako poufalosc, ale w tym kontekscie zakwalifikowalem to jako dosc lecewazaco/obrazliwe. Plus pare innych wypowiedzi w tym klimacie. Korzystasz z tego, ze redaktorom (z moim wyjatkiem :P) nie wypada odpowiadac w podobnych klimatach. Co nie oznacza, ze nie mamy innych sposobow by przekazac autorowi slow swa dezaprobate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od kontekstu, mocium panie. Jak wiadomo slowo na k moze byc - w zaleznosci od kontekstu i intonacji - ciezka obraza jak i szczera pochwala. I nie sprobuj nawet mi wmawiac, ze ten "kuc" i reszta to bylo takie se tam, bez podtekstow itd. bo poczuje sie obrazony tym, ze masz mnie za totalnego durnia. Obaj wiemy o co chodzi i za co ten ost, prawda?

No to nie ciagnijmy tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem się kłócić, że kuc, bo tak żartobliwie się mówi na ludzi z kucem, ale jesteś dla mnie zadziwiająco miły. icon_cry.gif Żeby nie było, że zaśmiecam temat, to mam pytanie. Wolałbyś walczyć ze 100 koniami wielkości kaczki czy z 1 kaczką wielkości konia?

Wolisz dostac moderacje postow na 14 dni, czy na 2 tygodnie - za spamowanie?,

sztywniście jak kij od łopaty, zwłaszcza, że pytałem na poważnie :D. Ale jak wolisz same pytania "smugler a co sądzisz o splinter celu, o chorobie parkinsona, o migracji ryjówek", to spoko, już tu nie wchodzę

Edytowano przez Tukan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smuggler, naszło mnie na pare pytan do ciebie :)

Uwazasz Komorke Kinga za slaba ksiazke ( zreszta Cormac tak samo ). MOzesz mi wyjasnic dlaczego? Nie jestem specjalista od Kinga ale przeczytałem poki co z 15 jego ksiazek i akurat ta mi sie podobala. Moze to ze wzgledu na to, ze lubie bardzo takie klimaty. Jak dla mnie historia byla fajnia i trzymajaca w napieciu, tylko koncowka slaba.

Czy czesto wracasz do przeczytanych juz ksiazek oraz do filmow i gier ktore juz obejrzales/ukonczyles? Czy wychodzisz z zalozenia ze jeszcze masz tyle do nadrobienia ze nie ma sensu? Mnie coraz czesciej nachodzi ochota na to, by przeczytac stara ksiazke, ktorej np. nie czytalem od dziecinstwa. Tak samo z filmam, zamiast nowosci ogladam czesto z duza przyjemnoscia filmy, ktore prawie znam na pamieć :D Rowniez zamiast przejsc jakas nowość to ja jeszcze raz gram np. w GTA Vice City czy pierwsze Call of Duty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smuggler, naszło mnie na pare pytan do ciebie smile_prosty.gif

Uwazasz Komorke Kinga za slaba ksiazke ( zreszta Cormac tak samo ). MOzesz mi wyjasnic dlaczego?

Doprecyzujmy: uznaje ja za slaba ksiazke Kinga, wyprana z tego, co u Kinga cenie, czyli np. dosc powolna ekspozycje, niespieszna narracje itd. A tutaj od pierwszej strony wszystko gna jak Pendolino. Wiesz, idziesz zjesc pizze, a dostajesz zapiekanke. I jestes rozczarowany, nawet jesli to dobra zapiekanka.

Czy czesto wracasz do przeczytanych juz ksiazek oraz do filmow i gier ktore juz obejrzales/ukonczyles?

Sa ksiazki, do ktorych wracam regularnie, raz na rok-dwa. Z filmami - raczej rzadko, ale sa takie, ktore moge ogladac wiele razy.

Oglądałeś mecz Legii?

Wlaczylem, po czym na chwilke przelaczylem sie na inny kanal, a jak wrocilem po 10 minutach to widze 0:2. Mysle sobie - co to, statystyka autow czy... O CHOLERA.

Interesowały Cię w ogóle losy rywalizacji o LM?

Owszem, choc nie da sie ukryc, ze pilka nozna nie jest moja wielka pasja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smuggler! Mam takie jedno pytanie. Otóż w sobotę będę we Wrocławiu (mieszkam w zachodniopomorskim) i tak się też składa że będę na rynku. Mam więc takie pytanie, jako że jestem już dość starym czytelnikiem waszej gazety (4 lata), to pomyślałem że fajnie byłoby dostać autografy od redaktorów, popytać się o coś itd. Mam 15 lat jakby coś. I tutaj pytanie - czy takie coś jest możliwe? Czy raczej pracujecie pod ''zamknięciem'' (nie znalazłem lepszego określenia , wybacz :D)? Łatwo to zresztą byłoby zrozumieć, bo gdyby co chwile ktoś wam zakłócał pracę to CDA nie wychodziłoby co miesiąc. Ale w każdym razie warto spytać . Pozdrowienia z północy. ''The winter is coming...'' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawia mnie pewna rzecz. Kolega wyżej mówi, że chciałby was odwiedzić. Po twojej odpowiedzi, wnioskuje, że mógłby gdyby to nie był weekend. I tutaj mnie coś zastanawia. Ludzie was odwiedzają (bo zgaduje że jednak przez te 17 lat ktoś to zrobił). Wielu fanów zna waszą redakcję na pamięć, a ty, jak to bardzo często podkreślasz, wolisz być anonimowy. I co wtedy robisz? Chowasz się do kanciapy?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sytuacja. Wchodzę wczoraj do kina, patrzę, a tutaj plakat Riddicka wisi. Wszystko ładnie, a na dole - na białym pasku - widnieje logo cd-action. Teraz takie pytanko z tym związane. Po co? Dostajecie za to pieniądze, czy to jakaś tam forma reklamy i jeszcze za to płacicie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moniek130 - znasz pojecie "patronatu medialnego"?

@ShadowHand - taka, ktora daje mozliwie duza nieliniowosc rozgrywki i mozliwosc rozgrywania tego samego etapu na rozne sposoby - czyli jakas strategie, zeby na dlugo starczyla.

A zarabianiu na zycie pisaniem, szczegolnie o grach, to sobie czasem marzylem. Ale ze to sie spelni, na tyle lat, i to w pismie nr 1 w Polsce - o tym nawet mi sie marzyc nie chcialo, bo sa jakies granice rozsadku...

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...