Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy masz jakieś wyobrażenia co do Wiedźmina 3? Chodzi mi o taką opinie, jaka była w jednej z zapowiedzi Wieśka 2.

Pytanie dotyczy głównie fabuły tj. czy Nilfgaard zdobędzie Królestwa Północy, czy Wiedźmin będzie walczył z atakującymi, czy może przyłączy się do nich?

Do ciezkiej cholery, nie pytajcie mnie o takie rzeczy. Pisalem wyzej, ze nie zamierzam "gdybolic" na temat przyszlej fabuly gier, bo to nie ma najmniejszego sensu. Jaka roznica czy ja sadze czy Geralt 3 czesci pojdzie do Nilfgaardu czy tez moze na dziwki do Vergren? I tak scenarzysta zrobi po swojemu.

Jakie wybory podjąłeś podczas gry?

Glosowalem na Piwo i Krasnoludy a potem wybralem Jaskra na prezydenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze co sądzisz o aferze związanej z grą Street Fighter x Tekken? Jeśli nie wiesz o co chodzi pozwól, że wyjaśnię. Otóż kupując grę mamy dostępną daną ilość postaci. Potem gracze odkrywają, ze na płycie z grą znajduje się dodatkowych 12 postaci, ale żeby móc nimi grać należy dodatkowo za nie zapłacić (nie dotyczy tych, którzy mają PS Vita). Nie sądzisz, że to pewne przegięcie ze strony CAPCOM-u? Skoro te postacie są w pełni gotowe i znajdują się na płycie z grą, dlaczego trzeba jeszcze dodatkowo zapłacić żeby nimi grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze co sądzisz o aferze związanej z grą Street Fighter x Tekken? Jeśli nie wiesz o co chodzi pozwól, że wyjaśnię. Otóż kupując grę mamy dostępną daną ilość postaci. Potem gracze odkrywają, ze na płycie z grą znajduje się dodatkowych 12 postaci, ale żeby móc nimi grać należy dodatkowo za nie zapłacić (nie dotyczy tych, którzy mają PS Vita). Nie sądzisz, że to pewne przegięcie ze strony CAPCOM-u? Skoro te postacie są w pełni gotowe i znajdują się na płycie z grą, dlaczego trzeba jeszcze dodatkowo zapłacić żeby nimi grać?

Bo taka byla wola Capcomu. Gdybys je musial sciagac z netem, placac dokladnie tyle samo, to bylbys szczesliwszy? Nie rozumiem tych pretensji. Capcom sobie ustalil, ze gra zawiera X elementow i za to placisz w sklepie, a za nastepne doplacasz. To jakby zamontowac w samochodzi klime w podstawowym wyposazeniu, ale uruchamiana dopiero po wrzuceniu monety. Chcesz - korzystasz, nie chcesz - nie. I sam fakt ,ze jest klima w wozie w wersji standard, nie oznacza ze MUSI dzialac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka roznica czy ja sadze czy Geralt 3 czesci pojdzie do Nilfgaardu czy tez moze na dziwki do Vergren? I tak scenarzysta zrobi po swojemu.

Smuggler, czy Ty jeszcze nie wiesz, że dla wielu forumowiczów jesteś prorokiem i wszystko, co powiesz "z automatu" staje się Prawdą Objawioną :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka roznica czy ja sadze czy Geralt 3 czesci pojdzie do Nilfgaardu czy tez moze na dziwki do Vergren? I tak scenarzysta zrobi po swojemu.

Smuggler, czy Ty jeszcze nie wiesz, że dla wielu forumowiczów jesteś prorokiem i wszystko, co powiesz "z automatu" staje się Prawdą Objawioną :trollface: ?

Wspolczuje im gustu w wyborze idola. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brak odpowiedzi na nie jest odpowiedzia na te pytanie. trollface.gif"

Hmm odpowiedz mnie nie zaskoczyła...:) ale sądziłem( :icon_twisted:) , że pytanie ciekawe...

Nie trzeba bylo trollowac na Maksa. :rolleyes:

lubisz słuchać muzyki filmowej Smuggler? :D

Pytanie jest bez sensu poprzez nadmierna ogolnosc - lubisz jesc? Zalezy, kuzwa, co. Sushi tak, psie kupy - nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz może co jakiś czas takich piosenek jak ta:

Jesli mysle 'ballada' i 'Scorpions', to nic nie przebije tego

i myslisz o ważnych wydarzeniach na świecie, których w jakiś sposób byłeś świadkiem? Wracasz czasem myślami do tych zdarzeń? Rozmyślasz o nich?

Zdumiewacie mnie takimi pytaniami. To jakby zapytac "widziales na wlasne oczy uderzenie samolotu w WTC? Wracasz czasem do tego myslami"?

To chyba oczywiste, ze jak sie bylo swiadkiem czegos waznego itd. to sie pamieta i wraca myslami do tego.

No i dalej nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie o ten nieszczęsny zegar na forum...

Bo nie znam odpowiedzi. Od technikaliow jest Ghost, dla mnie tam zegara w ogole moze nie byc albo byc teraz 1.01.2467 godzina 19,88...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się po prostu zapytałem, czy też masz czas o godzinę za daleko do przodu, bo nie wiem, czy ja mam coś skocone w profilu czy wszyscy na forum tak mają...

A ja na to, ze nie wiem i nie interesuje mnie to. :pokerface:

no dobrze to troche sprecyzuje czy lubisz słuchać np. hansa zimmera albo john'a williamsa ? ;)

A ja z ciekawosci - czemu piszesz hansa bez apostrofu a Johna z apostrofem? Toz oba to zachodnie imiona, konczace sie na samogloske, wiec czemu dwie rozne reguly gramatyczne? (podpowiedz: wlasciwa jest pisowania bez apostrofu, a do tego z DUZEJ litery). Ad rem.

Obu panow lubie, Zimmera chyba nawet bardziej, bo i Piraci i Black Hawk Down i Gladiator i Twierdza i cholera wie co jeszcze, a Williams to mi sie glownie ze Star Warsami kojarzy, a do tego z tymi pierwszymi, bo w drugiej trylogii chyba tylko Duel of Fate wspial sie na wyzyny Imperial March czy tematu przewodniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You advanced at Trolling =|

No dobra, odpowiedzi się nie doproszę, trzeba pomachać flagą Francji... białą znaczy się.

W każdym razie, SMG, czy lubisz klimaty "wojennego sf"/cyberpunku? Pytam ze względu na mającą się ukazać książkę "Gambit" Michała Cholewy. Z opisu na empik.com zapowiada się ciekawie, więc chciałem zapytać, czy rozważałbyś przeczytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You advanced at Trolling =|

No dobra, odpowiedzi się nie doproszę, trzeba pomachać flagą Francji... białą znaczy się.

Po prostu jestem juz zmeczony tymi dyskusjami o ME3 - bo przeciez nie tylko tutaj sie one tocza.

Ps. Przez dlugi czas (az do Rewolucji) Francja faktycznie miala biala flage - z liliami.

W każdym razie, SMG, czy lubisz klimaty "wojennego sf"/cyberpunku? Pytam ze względu na mającą się ukazać książkę "Gambit" Michała Cholewy. Z opisu na empik.com zapowiada się ciekawie, więc chciałem zapytać, czy rozważałbyś przeczytanie?

Cyberpunk jakos takos srednio mi wchodzi w wersji ksiazkowej. Ogolnie od jakiegos czasu czytam sobie, stara, klasyczna, az smierdzaca naftalina, sf - DeCamp, VanVogt, Tenn, Kuttner, Henlein i te klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pytał o tą aferę wokół zakończenie Mass Effect 3 ,bo mnie to nie interesuje, ale zapytam o coś innego: Czy gdy zacząłeś pracować w redakcji, przypuszczałeś ,że to pismo osiągnie taki sukces ?

Edytowano przez Dixon1991
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś "Drogę" Cormaca MacCarthy ? Jeśli tak to co sądzisz o wizji świata w tej książce?

Nie czytalem. A powinieniem?

Nie będę pytał o tą aferę wokół zakończenie Mass Effect 3 ,bo mnie to nie interesuje, ale zapytam o coś innego: Czy gdy zacząłeś pracować w redakcji, przypuszczałeś ,że to pismo osiągnie taki sukces ?

Gdzies tam w tyle glowy jakies marzenia byly :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Przez dlugi czas (az do Rewolucji) Francja faktycznie miala biala flage - z liliami.

Głowy nie dam, ale flaga biała liliami upstrzona była zdaje się też między I Cesarstwem a II Republiką, kiedy po kongresie wiedeńskim Burbonowie powrócili na tron Francji. Albo tylko chcieli przywrócić? =|

A tak btw., który utwór Zimmera (filmowy) podoba ci się najbardziej? Mi osobiście BARDZO przypadły do gustu fragmenty "Chant" (BHD), "Knight's March" i tematu głównego "Karmazynowego Przypływu".

Edytowano przez Thaarael
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw., który utwór Zimmera (filmowy) podoba ci się najbardziej? Mi osobiście BARDZO przypadły do gustu fragmenty "Chant" (BHD), "Knight's March" i tematu głównego "Karmazynowego Przypływu".

Nie wiem, bo jak porownac utwor, ktory bardzo podobal mi sie x lat temu i ten, ktory np. podoba mi sie obecnie?

Ale na topie na pewno jest temat przewodni z Gladiatora, Piratow z Karaibow i cos z Black hawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...