Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mózg mi się lasuje jak czy tam takie posty jak powyżej :laugh:

Parę pytanek :

1. Oglądałeś Kac Vegas ? - wiem, głupie to ale bawi niemiłosiernie :wink:

2. Cofnijmy się w okolicy 2002 roku - na europejski rynek wchodzi pierwszy Xbox i gdybyś mógł i miał ochotę zakupić jedną konsolę poprzedniej generacji to którą byś wybrał ? Xbox czy PS2 ? No jeszcze był Dreamcast :) Zakupić w 2002 roku oczywiście, a nie teraz.

3. Jest jakaś kreskówka albo bajka, którą darzysz sentymentem do dzisiaj ?

4. Jaką grę wziąłbyś na bezludną wyspę ze sprzętem grającym oczywiście ?

5. Grywasz w Monopoly lub Scrabble ?

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wiedząc że sprzedaż CDA spadła do 75000 zamierzasz być mniej chamski? :wink: Czy jak kapitan na tonącym statku pozostaniesz nieugięty?

Bez urazy ale to kretynskie pytanie. I to z kilku roznych powodow.

2. Wiedząc że CDA upada przez twój impertynencki styl pisania by uratować go przed upadkiem byś zrezygnował z pracy?

A gdybys musial zadecydowac, czy maja zabic twa matke albo ojca to kogos bys wybral

3. Czy zamierzacie testować sprzęt AGD żeby poprawić sprzedaż? Tylko nie pisz że CDA nie jest o takiej tematyce. Tak samo było z grami na konsole, komórkami i innymi pierdołami niezwiązanymi z grami komputerowymi. :tongue:

Zamierzam olewac takie pytania.

4. Co sądzisz o stwierdzeniu że w 1996-2005 byłeś ówczesną DODĄ? Zarozumiałym, chamskim gostkiem bez krzty kultury.

Cmoknij mnie w Nergala.

Jednego czytelnika mniej - mamy ich wielu, raczej się już to nie sprawdzi ; ]

A jednak.

Wiem, że nie lubisz jakoś szczególnie erpegów, ale czy miałeś kiedyś stycznośc z serią Gothic?

Co sądzisz o grze Minecraft?

Jak to nie lubie rpgow? Alez lubie. Akurat Gothiki odstraszyly mnie od siebie sterowaniem...

Mózg mi się lasuje jak czy tam takie posty jak powyżej :laugh:

Parę pytanek :

1. Oglądałeś Kac Vegas ? - wiem, głupie to ale bawi niemiłosiernie :wink:

Ani pierwszej ani drugiej. Jakos ten typ humoru mnie nie neci.

2. Cofnijmy się w okolicy 2002 roku - na europejski rynek wchodzi pierwszy Xbox i gdybyś mógł i miał ochotę zakupić jedną konsolę poprzedniej generacji to którą byś wybrał ? Xbox czy PS2 ? No jeszcze był Dreamcast :) Zakupić w 2002 roku oczywiście, a nie teraz.

Sam nie wiedzialem, zapytalem w redakcji, to mi zrobili taka wode z mozgu, ze w koncu nie kupilem zadnej...

3. Jest jakaś kreskówka albo bajka, którą darzysz sentymentem do dzisiaj ?

Hmmmm...?

4. Jaką grę wziąłbyś na bezludną wyspę ze sprzętem grającym oczywiście ?

Jak najdluzsza. :)

5. Grywasz w Monopoly lub Scrabble ?

Nie, ale w Scrabble to nawet chcialbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie:

Jak to jest czuć się gdy osobą, którą znasz z mediów, prasy, czasopism odpowiada na Twój list, maila, pytanie?

(Dowiem się tego jeśli odpowiesz;])

Zwykle czlowiekowi sie wydaje, ze ten ktos powinien byc wyzszy, ladniejszy, madrzejszy itd. :tongue: A tu taki sobie ktos...

Jeśli nie byłbyś tym kim jesteś, to kim chciałbyś być? (chodzi o zawód)

prosciej mi odpowiedziec kim byl NIE chcial byc: ksiegowym. Z calym szacunkiem dla tego zawodu ale dla mnie pieklo wyglada tak, ze siede patrzac w tabelki Excella...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla tego zawodu ale dla mnie pieklo wyglada tak, ze siede patrzac w tabelki Excella...

Matmy nie lubisz? :) Siąść nad czymś i liczyć, liczyć i liczyć skomplikowane liczby to może być fajna zabawa wbrew pozorom :)

Dzielenie przez zero jest niewatpliwie fascynujace, ale dalibog wole juz patrzec jak schnie farba na scianie. Nic nie poradze, cyferki nigdy mnie nie krecily. No., moze poza tymi, co mi na koncie sie pojawialy. A i tu nie byly dla mnie najwazniejsze. :tongue:

Śledzisz giełdę i notowania Optimusa (wkrótce CD Project group) oraz City Internactive? Myślisz, że powstanie więcej polskich spółek zajmujących się produkcją gier wysokobudżetowych, szukających inwestorów na giełdzie?

Sledze ale hobbistycznie, od dawna nie gram.

Co do spolek to troche watpie - trzeba wlozyc wielka kase i masz spora szanse, ze guzik z tego bedzie. Dlatego trzeba miec BARDZO duza kase zeby wchodzic w taki biznes....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zacząłeś interesować się informatyką??? Ja dopiero w 6klasie czyly teraz doszłem do konkursu wojewódzkiego i byłem 8 na 16 osób. :cool: Moim marzeniem jest stworzyc jakąś grę moze dasz jakies porady do stworzenia jakiejs gry ????? xD :happy: a i wiem że to nie jest takie proste jak sobie mysle

Edytowano przez klukis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czytałem FAQ itp ale jeśli nie dokładnie to przepraszam. Jednak 2 pytania:

Czy reklamy na waszej stronie to tylko z AdSense itp., czy zapraszacie jakichś "gości" do rozmów na przykład pisze do was EA?

Czy na przykład jeśli jutro ma się ukazać materiał o Batman: AC to czy mogę wykorzystać niektóre materiały, i pod koniec lub na początku tekstu napisać na przykład "cała zapowiedź została napisana o materiały umieszczone blabla"? Oczywiście to ie będzie zżynka i cytat "zapowiedź CDA" a tylko wybranie paru informacji, przebiegu misji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys mi polecic jakis dobry film?

Powiem tak- niemal wszystkie hollywoodzkie produkcje mnie potwornie nudza. Zanim sie film rozkreci, juz wiem jak sie skonczy i nie potrafie nic obejrzec do konca. Szukam czegos ambitniejszego, nieco alternatywnego. Nie musi to byc jakas amatorksa pseudoprodukcja.

Szukam jakiegos dobrego rezysera, ktory potrafilby przykluc moja uwage na dluzej niz 15 minut. Ostatnie filmy, ktore mi sie spodobaly to np. "Moon" czy "Let me in".

Pytam Ciebie, bo po 10 latach czytania AR stwierdzilem, ze mamy troszke podobny gust (szybki jestem, co nie?).

Moze to byc komedia, erotyk, thriller albo haupsiupfjurer.

Edit

Albo zapytam jeszcze inaczej- co polecasz na wieczorny relaks? Moze jakis fajny koncert, dokument? Do najmlodszych juz nie naleze, a rozrywki mi i zonie brakuje, kiedy corka spi. Ogolnie jestem otwarty na wszystkie propozycje i chetnie poznaje cos nowego.

Edytowano przez Dreamworker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na przykład jeśli jutro ma się ukazać materiał o Batman: AC to czy mogę wykorzystać niektóre materiały, i pod koniec lub na początku tekstu napisać na przykład "cała zapowiedź została napisana o materiały umieszczone blabla"? Oczywiście to ie będzie zżynka i cytat "zapowiedź CDA" a tylko wybranie paru informacji, przebiegu misji?

Spraw jest sliska, bo moze cie potem ktos scignac o plagiat, jak za duzo zacytujesz. Ale jesli tylko DROBNA pozyczka to nie widze problemu.

Moglbys mi polecic jakis dobry film?

To troche jakbys powiedzial "polec mi fajny ciuch" nie podajac swoich wymiarow, preferencji (odziezowych) itd. Na tej zasadzie tygrys moze polecac wielbladowi, zeby zjadl sobie kawalek schabu. Jest sens?

Powiem tak- niemal wszystkie hollywoodzkie produkcje mnie potwornie nudza. Zanim sie film rozkreci, juz wiem jak sie skonczy i nie potrafie nic obejrzec do konca. Szukam czegos ambitniejszego, nieco alternatywnego. Nie musi to byc jakas amatorksa pseudoprodukcja.

Szukam jakiegos dobrego rezysera, ktory potrafilby przykluc moja uwage na dluzej niz 15 minut. Ostatnie filmy, ktore mi sie spodobaly to np. "Moon" czy "Let me in".

Pytam Ciebie, bo po 10 latach czytania AR stwierdzilem, ze mamy troszke podobny gust (szybki jestem, co nie?).

Moze to byc komedia, erotyk, thriller albo haupsiupfjurer.

Terry Gilliam "Brasil". To najlepszy film, jaki widzialem, choc tak naprawde "o-co-tu-k****-chodzi" pojalem dopiero po drugim obejrzeniu. Troche komedia, troszke thriller, troszke horror, sporo antyutopii, miejscami surrealistyczny, niezla dawka czarnego humoru i pare scen, ktore wbijaja w fotel. Powiedzmy taki 1984 w konwencji surrealistycznej z leciutka nutka czegos "steampunkowego" (specjalnie w cudzyslowie, bo tam nie o XIX wiek chodzi a raczej o np. 1930). Zreszta - obejrzyj...

Albo zapytam jeszcze inaczej- co polecasz na wieczorny relaks? Moze jakis fajny koncert, dokument? Do najmlodszych juz nie naleze, a rozrywki mi i zonie brakuje, kiedy corka spi. Ogolnie jestem otwarty na wszystkie propozycje i chetnie poznaje cos nowego.

Zagrajcie w scrabble. :P

No sorki, co ja mam doroslym ludziom mowic jak sie wieczorem relaksowac? :P

Spożywałeś takie śląskie specjały jak wodzionka? :)

No nie ale zupa czosnkowa w sumie bazuje na podobnym pomysle, tylko jest smaczniejsza. :)

Ale ogolnie slaskie zarcie lubie :)

Jakiej kategorii gry lubisz najbardziej?

:happy:

Takie, przy ktorych zapominam o uplywie czasu. Takie, kiedy o 22 mowie "jeszcze tylko ten level/quest/misje/poziom...." a potem jest juz 03.15 i jasno za oknem...

Od kiedy zacząłeś interesować się informatyką??? Ja dopiero w 6klasie czyly teraz doszłem do konkursu wojewódzkiego i byłem 8 na 16 osób. :cool: Moim marzeniem jest stworzyc jakąś grę moze dasz jakies porady do stworzenia jakiejs gry ????? xD :happy: a i wiem że to nie jest takie proste jak sobie mysle

Ja sie interesuje informatyka? :ohmy:

W Basicu umialem programowac na poziomie

10 PRINT "Czesc"

20 GOTO 10

Potem sie nauczylem (ku wlasnemu zdziwieniu zreszta) assemblera zeby w C-64 moc mieszac w grach (i ich zabezpieczeniach...) ale potem to juz moja kariera informatyczna ograniczala sie do wolania admina i mowienia "to nie dziala..." :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał wybierać między aparatami: fujifilm hs10, a fujifilm hs20 to który bys wybrał?

Myślę nad tym drugim, ale boję się, że przez za dużą ilość mpix może matryca nie wyrobić i zdjęcia będą do [beeep]. Co możesz doradzić jako specjalista?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał wybierać między aparatami: fujifilm hs10, a fujifilm hs20 to który bys wybrał?

Myślę nad tym drugim, ale boję się, że przez za dużą ilość mpix może matryca nie wyrobić i zdjęcia będą do [beeep]. Co możesz doradzić jako specjalista?

Zadnego z nich, gdyz tzw. ultrazoomy to akurat najgorsza mozliwa hybryda, w ktorej jedynym atutem jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzy zoom (i po co, chyba ze lubisz focic glowy golebi na szczycie wiezy koscielnej?) a placi sie za to zwykle kiepska jakoscia optyki i zdjec.

Ale gdybym musial wybrac z tych dwoch to wzialbym HS10.

http://www.optyczne.pl/126.6-Test_aparatu-...dsumowanie.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 2 apele:

1wszy fajny ten papierowy RPG. Błaaaaaaaagam w następnym nr. dodajcie zasady do pierwszej edycji D&D

2gi Weźcie coś zróbcie z tymi szajwusami (hrd Pctowcy). NP. Ten z dzisiejszego nr. zachowaniem bardzo przypomina mohera co Judaizm uważa za dzieło szatana. Moim zdaniem niezły obciach wam robią. Tworzą stereotyp że przeciętny pecetowy gracz to upośledzony konsolofob pykający w takie bajery typu Tibia i narzekający na te G**** konsole co do tych ich Tibii, Baldurów nie dorastają do pięt. Zróbcie coś z tymi fanatykami. Nie chcemy takich graczy!!!

Edytowano przez nudyslaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ty ostatnio coś takiego mówiłeś tu, na forum? :wink:http://kwejk.pl/obrazek/129510/r%C3%B3%C5%...tem,i,psem.html

Po pierwsze to nie moj tekst, tzn. nie ja go wymyslilem.

Po drugie w rysunku jest blad logiczny, skoro kot uwaza, ze jest bogiem to czemu do wyznawcy mowi "moj pan". Illogical. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzięki za wykazanie anielskiej cierpliwości w stosunku do mnie na mailu i w pewnym sensie prowadzenie za rączkę :)

A teraz pytanie: Jak często w ciągu jednego dnia zaglądasz na redakcyjną pocztę i czy starasz się odpowiadać na każdy sensowny mail?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...