Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Konsole qpiłeś w markecie typu Media - Markt, czy gdzieś u prywatnego kolesia?

RTV AGD

1. Trochę o Wilq Kalendarz 2010 ...

To kalendarz na 2010 rok. Teraz mamy (Wreszcie) 2011. T jakim cudem pokazuje rysunki tego roku?

Nie wiem :)

2. Wiesz cokolwiek o Ednymionie Springu?

A powinienem?

3. Co już zdążyłes przesmugglować?

Keratynę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ???????

znalazłem to na twój temat w necie ;)

Fakty i mity

Podobno jego ręce leczą raka, w szczególności piersi oraz szyjki macicy.

Koniec świata przeżyją tylko karaluchy, Smuggler i Jakub Wędrowycz.

Potrafi podróżować w czasie i przestrzeni.

Jak sam mówi ?zarabia godnie? (34 000 zł miesięcznie).

Na listy wazeliniarskie odpowiada ?jakie to wazeliniarskie?, ale w głębi siebie uwielbia, gdy tak się do niego zwraca.

Państwo boi się od niego ściągać podatki.

Ten kto go zobaczy ma 24h aby pokazać jego twarz komuś innemu, inaczej zginie (to akurat mit, ponieważ nikt go nigdy nie widział)

Pisze poprawnie po polsku.

Lubi poprawiać innych i debilnie wytykać im błędy ortograficzne.

Wszystko zostało stworzone na jego wizerunek, dlatego nie można go poprawiać.

Podobno jego nastrój ma odzwierciedlenie na stany atmosferyczne.

Smuggler grał rolę Thomasa w ?Sierocińcu?.

Kiedyś wyhodował mięsożerną pleśń w pudełku po pizzy, ale biedaczka z głodu zdechła.

Pewnego dnia pożyczył Chuckowi Norrisowi drobne. Chuck docenił jego dobroć i obdarzył namiastką swej mocy.

Dorabia sobie po pracy robiąc za potwora w Tibii (oczywiście za 34 000 gp miesięcznie).

Zawarł układ z Lordem Vaderem że nie będą pokazywać swoich twarzy.

Podobno zawstydził TurboDymoMana.

Zawstydził więcej ludzi niż TurboDymoMan. Naukowcy odkryli że 99% z ludzi zawstydzonych przez Smugglera to antyfani i piraci.

Tylko on potrafi noczyć się w mocy.

Przeżył III wojnę światową.

Edytowano przez bartex2400
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem ale małem bana. Parę pytań.

1.Masz jakiś pływ na treść recenzji?

Plyw to mam w wodzie, a wplyw taki, ze je czytam i jak cos mi nie pasuje, to sie pytam autora "co autor mial na mysli piszac to i to" albo marudzac mu, ze np. w 1939 roku Niemcy nie mogli uzywac mysliwcow Focke-Wulf itd.

2.Jaki był najdłuzszy ban jaki wstawiłeś?

15 cm w zwisie?

3.Czemu przestałeś być sprzedawać te pirackie gry?

Moja przestac byc sprzedawac pirackie gry poniewaz byc zmadrzec i byc zmienic sie prawo autorskie w Polska i to stac sie byc oficjalnie nielegal. Towja byc zdziwiona?

czy to prawda ???????

znalazłem to na twój temat w necie ;)

To teraz wrzuc jescze 2 screeny: z butelka Old Smugglera i ten ze Smugglerem z Bioshocka, a potem link do blogu Ramzela, zeby dostac "acziwment" pt. "najbardziej ograne teksty o Smugglerze w sieci". :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich postach to już wiem na pewno, że Smuggler to makabra (ekhm...)

A ja ze MJ jednak nie umarl.

Ze czytam recenzje - czyta je jeszcze korekta i pare innych osob przed tym, zanim trafi do skladu, bo na tym polega wlasnie obrobka tekstu - kazdy szuka czego innego i poluje na inne babole - ten jezykowe, ten merytoryczne, ten historyczne itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz, w czym Dragon Age: Origins jest lepszy od takiego Drakensanga: The Dark Eye?

Obydwa to bardzo dobre RPG, a ten drugi tytuł jakoś tak...bez echa przeszedł. Kwestia promocji i marketingu?

A w czym sokowirowka jest lepsza od mikrofalowki? To rozne sprzety, choc oba w kategorii "male AGD".

Naturalnie odpowiednio duza reklama moze z dwoch podobnych tytulow jeden uczynic duzo glosniejszym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziękuję za szybką odpowiedź na mój post. Mam pytanie, a raczej wycinek z FAQ, który wzajemnie się wyklucza. Piszę o tym tobie (szczerze mówiąc głupio mi się zwracać w ten sposób do osoby, która pisze że jest ode mnie dużo starsza, więc od razu chcę zapytać czy lepiej zwracać się per Pan czy po prostu Smuggler?) , bo najczęściej apelujesz o czytanie FAQ'a. Oto fragment z 3 tematu pt."Dlaczego kpicie sobie z czytelników(...) Po pierwsze, kpimy ze wszystkiego, w tym z siebie. Nie ma dla nas tematów tabu.(...) A oto fragment z pytania Ile zarabiacie? Sorry, temat tabu. ;D Wiem, że to trochę upierdliwe, ale w listach jesteś (jest Pan ?) bardzo drobiazgowy i czepiasz się słówek, a na dodatek podkreślasz abyśmy czytali FAQ. No to przeczytałem i proszę o malutką korektę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w co takiego teraz grasz? :tongue:

Fable II

Zamierzasz odblokowywać jak najwięcej achivementów ? :) I czy wogóle ciekawi cię takie coś?

Zwisa mi to ogolnie, nie gram dla achivmentow.

Witam! Dziękuję za szybką odpowiedź na mój post. Mam pytanie, a raczej wycinek z FAQ, który wzajemnie się wyklucza. Piszę o tym tobie (szczerze mówiąc głupio mi się zwracać w ten sposób do osoby, która pisze że jest ode mnie dużo starsza, więc od razu chcę zapytać czy lepiej zwracać się per Pan czy po prostu Smuggler?) , bo najczęściej apelujesz o czytanie FAQ'a. Oto fragment z 3 tematu pt."Dlaczego kpicie sobie z czytelników(...) Po pierwsze, kpimy ze wszystkiego, w tym z siebie. Nie ma dla nas tematów tabu.(...) A oto fragment z pytania Ile zarabiacie? Sorry, temat tabu. ;D Wiem, że to trochę upierdliwe, ale w listach jesteś (jest Pan ?) bardzo drobiazgowy i czepiasz się słówek, a na dodatek podkreślasz abyśmy czytali FAQ. No to przeczytałem i proszę o malutką korektę ;)

A co maja wspolnego kpienie i zarobki? Nie mam tabu w kpinach, potrafie sie smiac z kazdego w tym z siebie i to szczerze. Natomiast to, ile zarabiam to po prostu moja sprawa prywatna i nie widze powodu zeby sie ta wiedza dzielic z kimikolwie poza zona i urzedem skarbowym. Pociesze cie, ze w redakcji tez nie bardzo wiemy ile ktory zarabia - po prostu na ten temat z soba nie rozmawiamy, co najwyzej narzekajac, ze za malo. :)

PS. Wole forme "ty".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wieku ilu lat dolączyłeś do redakcji cd action i ile w niej pracujesz ;)

W wieku XX, a jak sobie odejmiesz od 2011 licze 1996 to uzyskasz wynik.

Witam

Mam kilka pytań, a mianowicie do Smugglera ;)

1.Czy uprawiasz jakiś sport?

Rekreacyjnie biegam i rowerkuje, wyczynowo nic.

2.Od jakiego czasu zajmujesz się fotografią?

Cyfrowa od 5, analogowa - od dawna

3.Jaka gra komuterowa spodobała Ci się najbardziej?

Sorry ale pytanie jest bez sensu, bo jakbys zapytal czy bardziej podoba mi sie nowy (wlasny) Mercedes od nowego (wlasnego) domu... Nie prowadze takich statystyk, a i nie wiem czy moge porownac np. szok po pierwszym odpaleniu swej pierwszej gry na pierwszym PC z powiedzmy pierwsza gra w hi-resie i z najnowszym hitem... Bo niby jak mam zmierzyc ilosc emocji, ktore one budzily kiedys i teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...