Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Napierdalam na tamtamach za pomoca alfabetu Morse'a. :laugh:

Czy wystawisz sobie ostrzeżenie za powyższy tekst? :laugh:

Aż mnie zatkało jak to zobaczyłem hehe.

To slowo oddaje ekpresyjnosc mego walenia w tamtamy... co przy 3465657687987098 pytaniu "to ty masz internet w domu" chyba jest zrozumiale... :tongue:

Ile dziennie pracujesz i czy sprawy cda zostawiasz w redakcji czy zabierasz do domu?

Od 8 do... ile trzeba godzin. Choc szczerze mowiac po 16 godzinach w pracy to juz ciezko cokolwiek DOBRZE zrobic.

Zasadniczo rozdzielam sprawy prywatne i zawodowe, choc nie zawsze sie udaje. I teraz jak widac w sprawach "pracowych" stukam z domu.

Czy jesteś rozpoznawalny na ulicach czy nie.I czy ludzie czatują pod redakcją i paczą przez okna co robicie czy po prostu mają to gdzieś?

Nie i bardzo mnie to cieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o tym wspomniałeś w którymś z numerów CD-A

Ale wjeżdżać na mnie, panie smugglerze za to nie musisz, skąd mam wiedzieć kto i ile razy pytał... (Nie, nie sprawdzę tych 300+ stron patrząc na pytania)

I PRZEPRASZAM ŻE PISZĘ TAK OGÓLNIE

już nie będę :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o tym wspomniałeś w którymś z numerów CD-A

Ale wjeżdżać na mnie, panie smugglerze za to nie musisz, skąd mam wiedzieć kto i ile razy pytał... (Nie, nie sprawdzę tych 300+ stron patrząc na pytania)

I PRZEPRASZAM ŻE PISZĘ TAK OGÓLNIE

już nie będę :sleep:

Wystarczy poczytac FAQ... A wczuj sie w moja sytuacje, gdy w kolko musisz mowic o tym samym tylko po to, zeby nastepna osoba zadala to samo pytanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o tym wspomniałeś w którymś z numerów CD-A

Ale wjeżdżać na mnie, panie smugglerze za to nie musisz, skąd mam wiedzieć kto i ile razy pytał... (Nie, nie sprawdzę tych 300+ stron patrząc na pytania)

I PRZEPRASZAM ŻE PISZĘ TAK OGÓLNIE

już nie będę :sleep:

Wystarczy poczytac FAQ... A wczuj sie w moja sytuacje, gdy w kolko musisz mowic o tym samym tylko po to, zeby nastepna osoba zadala to samo pytanie...

O to się martwić nie musisz... znam to uczucie. Zwykle FAQ zawiera pytania dotyczące gier/pisma itp. ale że odnosi się do pytań... pierwsze słyszę :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To slowo oddaje ekpresyjnosc mego walenia w tamtamy... co przy 3465657687987098 pytaniu "to ty masz internet w domu" chyba jest zrozumiale...

Ale jak zwykli użytkownicy mają zły dzień to i tak dostają bana. I nikt się ich nie pyta ile razy odpisywali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za coś mu chyba jednak płacą, nie?

Akurat za odpowiadanie na forum mi NIE placa. :cool:

To slowo oddaje ekpresyjnosc mego walenia w tamtamy... co przy 3465657687987098 pytaniu "to ty masz internet w domu" chyba jest zrozumiale...

Ale jak zwykli użytkownicy mają zły dzień to i tak dostają bana. I nikt się ich nie pyta ile razy odpisywali.

Zawsze sa rowni i rowniejsi :rolleyes:

Przywykaj, bedzie ci w zyciu latwiej.

Patrząc na twój nick, zastanawia mnie, czy kiedyś nie dorabiałeś sobie, jako "mrówka", a ksywka nadana została, z niepotrzebnej nostalgii za utraconymi wrażeniami :P Zgadłem?? xD

Patrzac na twoj awatar zastanawiam sie czy pochodzisz z Izraela? :rolleyes:

No co, Smuggler i "mrowki" maja tyle wspolnego, co pentagra i gwiazda Dawida -> na pozor wygladaja podobnie.

Jakbys poczytal FAQ, tobys wiedzial... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o tym wspomniałeś w którymś z numerów CD-A

Ale wjeżdżać na mnie, panie smugglerze za to nie musisz, skąd mam wiedzieć kto i ile razy pytał... (Nie, nie sprawdzę tych 300+ stron patrząc na pytania)

I PRZEPRASZAM ŻE PISZĘ TAK OGÓLNIE

już nie będę :sleep:

Wystarczy poczytac FAQ... A wczuj sie w moja sytuacje, gdy w kolko musisz mowic o tym samym tylko po to, zeby nastepna osoba zadala to samo pytanie...

Przepraszam za offtop, ale jednak niesamowicie wkurzające jest też to, że wystarczy skorzystać z wyszukiwarki - choćby i tej, która jest w każdym temacie. (Ciekawym, czy chroniczna niechęć co poniektórych do zrozumienia tego to jest jeszcze lenistwo czy już kretynizm :tongue: ) Nie dałoby się jakoś tej opcji uwypuklić? Wtedy te bubki, które uważają, że na to, co ich trapi, musisz odpowiedzieć osobiście, może aż tak by ci się nie naprzykrzały :wink:

BTW: Ale to, co w poście wyżej piszesz odnośnie tego przeklinania, to jakoś jakby stoi w kontraście z tym umoralnianiem, które przeprowadzasz w AR (no i przy okazji narzekania na poczynania panów polityków jawią się jako jakaś straszna hipokryzja). Osobiście jestem zdania, że z moderatora, który łamie regulamin, tak się potem tłumacząc, taki jest strażnik porządku na forum jak z koziej rzyci trąba :wink:

Edytowano przez De_Luxe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak rejestrujesz się gdzieś i w pole "Nick" wpisujesz "Smugger" to wyskakuje ci że nick jest już używany?

Jakim prawem zarządca tego forum nie mianował cię adminem tylko super moderatorem ?!!!

Edytowano przez portew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Ale to, co w poście wyżej piszesz odnośnie tego przeklinania, to jakoś jakby stoi w kontraście z tym umoralnianiem, które przeprowadzasz w AR (no i przy okazji narzekania na poczynania panów polityków jawią się jako jakaś straszna hipokryzja). Osobiście jestem zdania, że z moderatora, który łamie regulamin, tak się potem tłumacząc, taki jest strażnik porządku na forum jak z koziej rzyci trąba :wink:

Po pierwsze moje "umoralniania" to nie jest "myj zeby, nie ogladaj swierszczykow, ucz sie pilnie, sluchaj starszych". Ja mowie tylko, zeby byc uczciwym czlowiekiem. A nawet uczciwy czasem zaklnie, byle to nie bylo jak przecinki w zdaniu. Nie rozumiem tez gdzie jest moja hipokryzja gdy narzekam (niby gdzie?) na politykow. A moderator to nie palladyn, czy aniol stroz, tylko zwykly gliniarz - a on czasem tez zapije, czy wezmie w lape nawet, choc przez 95% czasu porzadnie wykonuje swe obowiazki. Nie idealizuj ani mnie, ani zadnej pelnionej przeze mnie funkcji.

Nie jestem swiety, nie bylem i nie bede.

Skąd się wziął twój nick: Smuggler?

I teraz znowu musze uzyc wulgaryzmu w odpowiedzi, no... @#$%^& MAC. FAQQQQQQQQQQQQQQQQQQQrva!!!! Zapytaj jeszcze czy mam net w domu i jaka ksiazke Kinga bym polecil... :wallbash:

Czy jak rejestrujesz się gdzieś i w pole "Nick" wpisujesz "Smugger" to wyskakuje ci że nick jest już używany?

Jakim prawem zarządca tego forum nie mianował cię adminem tylko super moderatorem ?!!!

Smugger? Nie, tak sie nigdzie nie rejestruje.

Jakim prawem? Takim samym jak nikt nie mianowal mnie np. chirurgiem plastycznym. Zeby adminic, to sie trzeba znac :)

Jeeez ludźki możecie sobie oszczędzić bo spamicie tym linkiem do mistrzów wszędzie gdzie to możliwe... W tym temacie to 3 raz, w newsach widziałem pare... Dalibyście sobie siana, bo wszyscy zainteresowani już o tym wiedzą....

Tja, czekam teraz na wklejke z blogu ramzela :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie od rzeczy było by dodanie polskich znaków do faqu. Więcej osób by się skusiło na przeczytanie. Ja ledwo przebrnąłem przez tą masę tekstu z dziwnymi znaczkami :P W sumie jakbym miał czas to może bym się podjął poprawienia tego wszystkiego. Jakaś gierka w nagrodę bardzo by zmotywowała-.- Nawet odbiór osobisty w redakcji, mieszkam we wrocku xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie linków nie jest zabronione. Poza tym lubię Smuggera. Lepiej znajdź tego kto ci je zrobił bo to on jest przyczyną "przecieku".

Znam więcej linków gdzie są informacje Smuggerze i innch redaktorach. Znam nawet wasze prawdziwe imiona i nazwiska niecałe 10 min szukania. Ale niejestem skur***snem a poza tym lubię was.

Edytowano przez portew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...