Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jaśnie Oświecony !

To znowu JA z kolejnym mądrym pytaniem :) Czy twoja ksywka wzięła się od wcześniejszego zawodu ? Przemyty chomików , używanych rajstop i taniego trunku przez Ruską granice ? Czy może od nazwy alkoholu [swoją drogą całkiem dobrego] którym upijasz się do tego stopnia że nie może napisać recenzji ?

Pozdrowienie z zakładu dla umysłowo chorych w Choroszczy

'papatki' :)

Moze tak FAQ poczytaj...

A więc jaką książkę Kinga byś polecił komuś, kto nie czytał żadnej z jego książek?

Wiesz, ze to pytanie w tym watrku zadano mi jakies 7 mlionow razy, i gdybys sobie troszke wstecz poszukal, to znalazbys odpowiedz?

:wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jaką książkę Kinga byś polecił komuś, kto nie czytał żadnej z jego książek?

Smugg, nie wiem jak ty to wytrzymujesz. Przeca wystarczy zajrzeć kilka stron wstecz, a te zakute łby co i rusz zadają to samo pytanie.

A co do Ciebie, Kakashi san - z tego co mi się przemocą rzuciło w oczy na poprzednich stronach to Carrie, Smętarz dla zwierzaków i Lśnienie. To właśnie poleca Smuggler. Choć nie wiem czy to dla początkujących z Kingiem.

Dixi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec wziął wczoraj do ręki CDA, poprzerzucał kartki, aż doszedł do AR.

Uśmiechnął się pod nosem i powiedział:' Smuggler się nie zmienił '.

Is it true ? :smile:

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Czy lubisz gry z serii HL? I czy równie mocno jak ja wierzysz we wskrzeszenie Gordona Freemana wespół z Alyx Vance? Tego pewnie nie zdradzisz, ale warto zapytać: czy masz jakieś wiadomości odnośnie Ep3?

POwiem, ze nigdy jakos WIELKIM fanem HL nie bylem. Bardziej jedynka niz dwojka, jesli musialbym wybierac.

Sam nie wiem czemu tak się czepiacie piractwa a sprzedaż używanych gier też naraża twórców na straty a jakoś tego nie bojkotujecie. dlaczego?

Bo nie popieramy "jak leci" a kierujemy sie zdrowym rozsadkiem.

Ps. Bill Gates też okrada dużą ilość społeczeństwa np. wyzysk pracowników. Czy to złe okradać złodzieja?

Czyli jesli: Bill okrada pracownikow, ty okradniesz Billa (piracka Windoza) a ja sie wlamie do domu i ukradne ci komputer, to bede OK? W koncu okradne zlodzieja, ktory okradl zlodzieja...

Jak widzisz sprawa nie jest taka prosta, bo ja uwazam, ze to jest dobre, co robisz, z czego bylbys zadowolony, gdyby tobie to ktos robil...

Smuggler co sądzisz o dziewczynach?

Som gupie i przeszkadzaja nam bawic sie w strzelanego.

Bo co ja moge sadzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w wypowiedziach nie używach polskich znaków?

Mo mi zginely...

Co uważasz, o "Mrocznej Połowie" Stephena Kinga ? Podoba Ci się, czy uważasz, że jest słaba?

Jedna ze slabszych powiesci Kinga - sam zreszta twierdzil, ze pisal ja w zlym dla siebie czasie (problemy osobiste i uzaleznienie od lkoholu i narkotykow). Co sie czulo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) który mecz Mś narazie ci się najbardziej podobał

2) masz jakiegoś własnego faworytach w tych mistrzostwach

3) Co myślisz o Kubicy ??? i o jego formie ????

4) Czy Pudzian się podniesie po ostatniej porażce

Edytowano przez icecube
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) SĄDZISZ, że ,,Księga bez Tytułu'' jest dziełem Kinga ??

2) uważasz, że Adam Małysz pokaże w najbliższym sezonie, na co go jeszcze stać, i zajmie jakieś miejsce na podium ??? :D:D:D

3) co sądzisz o ostatniej książce Kinga ,,Pod Kopułą'' , która jest reklamowana jako,, najlepsze dzieło Stephena Kinga'' ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już taki przypadek, że rodzice pewnego czytelnika chcieli zaskarżyć redakcję o podpis pod screenem, który przeczytała ich siedmioletnia córka. Podpis brzmiał "Co on tak tę piłkę kopie, ciul jeden?". Nie wiem jak się to skończyło, nie pamiętam też dobrze odpowiedzi Smugga, ale chyba to było w AR marzec 2005. Niech ktoś sprawdzi. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) który mecz Mś narazie ci się najbardziej podobał

2) masz jakiegoś własnego faworytach w tych mistrzostwach

3) Co myślisz o Kubicy ??? i o jego formie ????

4) Czy Pudzian się podniesie po ostatniej porażce

1. Na razie zaden specjalnie mnie nie zachwycil jako calosc.

2. Nie mam.

3. Nic nie mysle.

4. Jego problem, nie moj...

Jaka była twoja pierwsza gra?

Pewnie jakas planszowa w przedszkolu. :)

1) SĄDZISZ, że ,,Księga bez Tytułu'' jest dziełem Kinga ??

Pierwsze slysze ten tytul...

2) uważasz, że Adam Małysz pokaże w najbliższym sezonie, na co go jeszcze stać, i zajmie jakieś miejsce na podium ??? :D:D:D

Mam to gdzies...

3) co sądzisz o ostatniej książce Kinga ,,Pod Kopułą'' , która jest reklamowana jako,, najlepsze dzieło Stephena Kinga'' ??

To samo, co o niej mowilem ze 3-4 posty temu :wallbash:

smuggler mam kilka pytań :

1. Czy jak jakiś czytelnik w postaci jednego listu do was oskarży wasze pismo o coś to czy przez to może zostać przez was zostać wezwany do sądu ??

2. Jeśli odpowiedzią na 1 pytanie brzmi TAK to czy były już takie osoby , i o co was oskarżyli .

Teoretycznie jest to mozliwe, w praktyce nigdy nie mialo miejsca.

Był już taki przypadek, że rodzice pewnego czytelnika chcieli zaskarżyć redakcję o podpis pod screenem, który przeczytała ich siedmioletnia córka. Podpis brzmiał "Co on tak tę piłkę kopie, ciul jeden?".

...Ze co? :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto teoretycznie, bo w praktyce to niestety nie ma na to szansy :sad: :

Gdyby ukazały się w reedycjach ( z poprawioną grafiką, może jakimiś nowymi questami) gry typu:

saga Ishar (albo chociaż trójka)

Dungeon master 2

saga Eye of Beholder

Black Crypt

ewentualnie jeszcze Perihelion (hi Rankin!)

lub im podobne hity z dawnych lat, kupił byś je?

Ja osobiście rzadko kupuję premierówki (raczej czekam aż gra się ukaże w jakiejś tańszej serii, albo na dvd CDA :smile: ), ale gdyby wyszedł nowy, poprawiony, upiękniony "Dungeon Master 2", to wydał bym na niego nawet 200 zł... Choćby ostatnie...

A tak w ogóle to grałeś w te gry? W sumie to na pewno grałeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy za odpowiadanie na te pytania dostajesz jakąs kase czy poprostu odpowiadasz bo masz tak nudne życie że nie masz nic lepszego do roboty ;)

2. Ktory znajomy z pracy jest twoim najlepszym kumplem

3. Czy CormaC według ciebie ma szanse zostać didżejem

4. Gdzie najwięcej spędzasz czasu :

a) przed kompem

B) w burdelku

c) na dywaniku szefa

d) przy browarku mówiąc sobie w myślach : ,, pić albo nie pić oto jest pytanie ,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...