Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Ile masz lat ?

(w AR czasem mr.jedi sobie żartuje że jesteście zgredami)

Co jest twoim zdaniem lepsze od gier?

(to pytanie ma za zadanie stwierdzenie czy od grania stałeś się ufoludkiem uzależnionym od kompa)

Od czego jesteś uzależniony? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie bardzo rozumiem jakowys zarzutow odnosnie PGA i "niesrania na wlasny talerz".

I tu i tu macie swoje udzialy i to bardzo duze.

Niby gdzie i gdzie? W PGA? Buehehehe. Albo masz duzo lepsze informacje ode mnie albo chrzanisz. :)

Jak w piraceniu (w sensie programie partii) nic dobrego nie widzicie, tak samo nic zlego w PGA.

Jak nie widzisz nic zlego w dlubaniu w nosie, to jestes za mordowaniem delfinow. Gdzie tu jakis zwiazek przyczynowo-skutkowy?

Jest to wielki blad! Impreza, ktora z roku na rok jest coraz gorsza i drozsza (dla klientow).

Nie ma szansy na poprawe, jak sie cos z gory kopie lub poklepuje po tylku.

Pretensje do organizatorow PGA. Zreszta imprezy w tym roku juz nie bedzie.

PS. Nie bardzo rozumiem jakowys zarzutow odnosnie PGA i "niesrania na wlasny talerz".

I tu i tu macie swoje udzialy i to bardzo duze.

Niby gdzie i gdzie? W PGA? Buehehehe. Albo masz duzo lepsze informacje ode mnie albo chrzanisz. :)

Jak w piraceniu (w sensie programie partii) nic dobrego nie widzicie, tak samo nic zlego w PGA.

Jak nie widzisz nic zlego w dlubaniu w nosie, to jestes za mordowaniem delfinow. Gdzie tu jakis zwiazek przyczynowo-skutkowy?

Jest to wielki blad! Impreza, ktora z roku na rok jest coraz gorsza i drozsza (dla klientow).

Nie ma szansy na poprawe, jak sie cos z gory kopie lub poklepuje po tylku.

Pretensje do organizatorow PGA. Zreszta imprezy w tym roku juz nie bedzie.

Ile masz lat ?

Bilion piecset.

Co jest twoim zdaniem lepsze od gier?

Sushi. I milion innych rzeczy.

Od czego jesteś uzależniony? :laugh:

Od czytania.

Czy grałeś kiedyś w RuneScape? Jeśli tak to jaki masz nick i jaki server? Jaka klasa?

:wallbash:

:wallbash:

:wallbash:

:wallbash:

:wallbash:

:wallbash:

Ile razy musze jeszcze powtorzyc, ze nie gram w zadne ZADNE Z!A!D!N!E! gry MMO?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest takim mniej więcej przedstawicielem CDA z czytelnikami jak nie ty? To do ciebie wysyła się e-mail'e lub tradycyjną pocztę. Jeśli rzeczywiście jesteś takim przedstawicielem w imieniu redakcji to proszę o sformułowanie w precyzyjny sposób czemu karacie cracki w grach na własnej stronie. Sam powiedziałeś, nie robi to żadnej krzywdy jeśli masz oryginał. Dlaczego to jest więc tępione? Dla przykładu dam coś co mi się zdażyło, kupiłem oryginalną gre, mój komputer był dla niej "za nowy" i uratował mnie crack przed złością wyrzuconych pieniędzy w błoto. Czy w takich przypadkach rzeczywiście trzeba karać promowanie użycia cracka? Według mnie tak, byle aby nie w celach rozwinięcia skradzionej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Melf

Ales namieszal w tym poscie :I

PS. Nie bardzo rozumiem jakowys zarzutow odnosnie PGA (...).

I tu i tu macie swoje udzialy i to bardzo duze.

Niby gdzie i gdzie? W PGA? Buehehehe. Albo masz duzo lepsze informacje ode mnie albo chrzanisz. :)

Co do piractwa - nie ma gier, nie ma was. PGA - wy tam rozkrecacie impreze i zajmujecie glowna scene. Nie mowie o zysku bezposrednim, czyli jakiejs forsie (choc z PGA pewnie cos sypnelo). Zadnego zarzutu nigdy nie wycelowaliscie w to wydarzenie, zarowno zapowiedz, jak i pozniejsza relacja, zawsze byla bardzo pochlebna. A tam naprawde z lupa szukac czegos porzadnie zrobionego.

Jak w piraceniu (w sensie programie partii) nic dobrego nie widzicie, tak samo nic zlego w PGA.

Jak nie widzisz nic zlego w dlubaniu w nosie, to jestes za mordowaniem delfinow. Gdzie tu jakis zwiazek przyczynowo-skutkowy?

Patrz wyzej. Sa to przyklady waszej stronniczosci, nie chodzilo mi o jakis zwiazek tych 2 spraw, piractwa do PGA i odwrotnie.

Jest to wielki blad! Impreza, ktora z roku na rok jest coraz gorsza i drozsza (dla klientow).

Nie ma szansy na poprawe, jak sie cos z gory kopie lub poklepuje po tylku.

Pretensje do organizatorow PGA. Zreszta imprezy w tym roku juz nie bedzie.

Nie dziwie sie, ze sie ewakuowali i nawet pozbyli sie nazwy (Poznan Game Arena w Wawie - trafiona nazwa!). Szkoda jednak, ze juz nie bedzie nic ciekawego w mojej okolicy, a w Wawie pewnie maja tego sporo..

Pretensje oczywiscie trzeba miec do nich. Jednak jak glowne czasopismo o grach w sytuacji, gdzie sie rzuca ciastem, pisze, ze bylo smaczne, a sposob podania oryginalny, to wybacz, ale nikt wtedy nawet nie pomysli, ze jest cos nie tak.

Wyprzedze odpowiedz na to i od razu dopowiem. Wiem, ze nie macie mocy sprawczej i napisaniem.. prawdy niczego nie zmienicie. Jednak taki glos na pewno jest donosniejszy od takiego Kowalskiego, ktory moze sobie co najwyzej z siasiadka poagadac. Juz nie wspomne o tym, ze fajnie poczytac rzetelne informacje...

Dlaczego nie grasz w MMO, przeciez temari211 chce z Toba pograc? ;( Pewnie to ma jakis zwiazek z tym altem o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie używasz klawisza "alt"?

Bo mi ukradli.

Kto jest takim mniej więcej przedstawicielem CDA z czytelnikami jak nie ty? To do ciebie wysyła się e-mail'e lub tradycyjną pocztę. Jeśli rzeczywiście jesteś takim przedstawicielem w imieniu redakcji to proszę o sformułowanie w precyzyjny sposób czemu karacie cracki w grach na własnej stronie. Sam powiedziałeś, nie robi to żadnej krzywdy jeśli masz oryginał

Bo to jest moja prywatna opinia. Jako redakcja musimy byc bardziej... pryncypialni. Szczegolnie, ze nie mamy ZADNEJ pewnosci ,ze dany crack bedzie uzyty na ORYGINALNEJ WERSJI. Ale jesli powiesz, ze scrackowales LEGALA (i udowodnisz to np. fotka owej plytki) to gwarantuje, ze nie bedziemy cie scigac czy karac.

Jak awansować na hobbita?

Zapusc wlosny na nogach.

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach prezydenckich? Co myślisz o Januszu Korwin-Mikke? Proszę, nie daj się zmanipulować sondażom telewizyjnym.

Nie bede w ogole mowil o polityce tutaj. Zaglosuje na tego, na ktorego uwazam, ze warto. O sondazach itd. to daj spokoj, bo to jakbys ostrzegal swojego ojca, zeby uwazal na imprezie, bo to alkohol, kobiety, itd. Mam troszke wiecej lat i swoj rozum, wiec prosze - nie uswiadamiaj mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test z historii:

Pamiętasz jak za pięknych, scenowych czasów Amigowcy (czyli w sumie my obaj też...) nazywali użytkowników komputerów PC?

Chodzi mi o dwa najpopularniejsze zwroty.

Edytowano przez Seeker2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wziął nick Smuggler?

FAQ

Test z historii:

Pamiętasz jak za pięknych, scenowych czasów Amigowcy (czyli w sumie my obaj też...) nazywali użytkowników komputerów PC?

Chodzi mi o dwa najpopularniejsze zwroty.

Grzybiarze ale tn drugi... piecyki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler. mam pytanie- czemu robisz się na połączenie kuby wojewódzkiego i damianero? teksty usiłujące pokazać Twoją elokwencję, prezentowanie swoich idei, światopoglądów itd. polecam ci bajkę Krasickiego i parę minut na przemyślenie

"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;

Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,

Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;

Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,

Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:

"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny.""

pozdrowienia od byłego czytelnika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Pozwole sie wtracic - to z polaczeniem z Damianero to nie trafiles, bo smuggler robil tak zanim damianero jakikolwiek filmik wrzucil do sieci itp. wiec coz, trudno zeby smg nasladowal kogos, ktorego przeciez na YT nie bylo z 8 lat temu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...