Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mam pytanie Smugg... A mianowicie czemu mają służyć zdjęcia wykonane przez ciebie i zamieszczone na płycie DVD w CDA??? Bo ani nie śmieszą, ani nie uczą, więc stąd to pytanie.

A tak poza tym to nic do ciebie nie mam, bo jesteś w porządku :)

Aaa, mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy odpowiesz na to pytanie, jest ono w nowych postach w profilu i pod pytaniem na forum, czy tylko pod tym pytaniem na forum???

Edytowano przez Kakashi2010
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być złośliwy, ale najpierw poducz się z ortografii. A co do szkoły to hmm albo liceum ogólnokształcące o profilu matma-fiza-infa, albo technikum na technik informatyk IMO. Nie wiem jak Smugg odpowie.

Ortografia nigdy niebyła moją mocną stroną i nic na to nieporadze. A pozatym dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Smugg... A mianowicie czemu mają służyć zdjęcia wykonane przez ciebie i zamieszczone na płycie DVD w CDA??? Bo ani nie śmieszą, ani nie uczą, więc stąd to pytanie.

Niczemu. Kto chce, moze je sobie poogladac i tyle. Taki fotoblog.

Aaa, mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy odpowiesz na to pytanie, jest ono w nowych postach w profilu i pod pytaniem na forum, czy tylko pod tym pytaniem na forum???

zobacz :)

Jak myślisz skąd twoja największa popularność wśrud redaktorów??

Nie mysle...

Pytanie mam, ale proszę nie mówić mi FAQ :).

Czy wysyłane przez czytelników teksty są ocenianie, nawet jeśli nie zostaną umieszczone w numerze?

Chociażby w jednym zdaniu: zła tematyka, błędy, słaby styl.

Raczej rzadko, bo zwyczajnie nie mamy na to czasu zwykle.

Co sądzisz o "Diunie" (książce) ?

Ostatnio przeczytałem i zrobiła na mnie wielkie wrażenie więc pragnę poznać Twoją opinię na jej temat ;).

Fajna, byle nie w tlumaczeniu Lozinskiego ("Wolanie"!). Nieco przegadana ale z klimatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być złośliwy, ale najpierw poducz się z ortografii. A co do szkoły to hmm albo liceum ogólnokształcące o profilu matma-fiza-infa, albo technikum na technik informatyk IMO. Nie wiem jak Smugg odpowie.

Ortografia nigdy niebyła moją mocną stroną i nic na to nieporadze. A pozatym dzięki.

Można na to poradzić. Wystarczy się nauczyć zasad :) Ot, cała tajemnica...

Smugglerze: zmiany, które ostatnio odbywają się w CDA wynikają z nakazu "z góry", czy też była to propozycja redakcji skierowana do wydawnictwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze: zmiany, które ostatnio odbywają się w CDA wynikają z nakazu "z góry", czy też była to propozycja redakcji skierowana do wydawnictwa?

Wydawnictwo zrobilo badania, mysmy wyciagneli z nich wnioski, a pozniejsze zmiany byly przez wydawnictwo konsultowane i akceptowane (albo i nie).

Co myślisz o nowym CoD:MW2 :icon_question:

Ze peirwsza czesc byla lepsza. Druga jest efektowniejsza ale chyba przesadzono i zginelo

"to cos", co odroznia gre efektowna od efekciarskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze: zmiany, które ostatnio odbywają się w CDA wynikają z nakazu "z góry", czy też była to propozycja redakcji skierowana do wydawnictwa?

Wydawnictwo zrobilo badania, mysmy wyciagneli z nich wnioski, a pozniejsze zmiany byly przez wydawnictwo konsultowane i akceptowane (albo i nie).

Co myślisz o nowym CoD:MW2 :icon_question:

Ze peirwsza czesc byla lepsza. Druga jest efektowniejsza ale chyba przesadzono i zginelo

"to cos", co odroznia gre efektowna od efekciarskiej.

O o Killzone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie czemu mają służyć zdjęcia wykonane przez ciebie i zamieszczone na płycie DVD w CDA??? Bo ani nie śmieszą, ani nie uczą, więc stąd to pytanie.

A czy coś musi śmieszyć/uczyć, żeby interesować, ciekawić? Czy te zdjęcia nie mogą być ładne same w sobie?

Ale ja tu z inną sprawą :). Smugglerze, zajmujesz się listami. Wysłałem do Was maila odnośnie Konfiguratora tydzień temu, ale nie dostałem odpowiedzi. Stąd też pytanie-czy czytałeś tę wiadomość, czy może "zgubiła się" ona w czeluściach sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg... gdybyś mógł cofnąć się w przeszłość, czy z obecnym doświadczeniem zacząłbyś pracować w CDA ? :wink:

Nie wiem.

Ale ja tu z inną sprawą :). Smugglerze, zajmujesz się listami. Wysłałem do Was maila odnośnie Konfiguratora tydzień temu, ale nie dostałem odpowiedzi. Stąd też pytanie-czy czytałeś tę wiadomość, czy może "zgubiła się" ona w czeluściach sieci?

JA naprawde nie ucze sie na pamiec kazdego listu. Pare bylo o konfiguratorze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu pytanie ode mnie: kiedy ktoś pyta się jak jest szansa, że czyjś list dostanie się do cda, zwykł jesteś opowiadać o hałdach listów.

Po co to mówie? A własnie po to, że tłumaczysz się, że AR jest krótsze, bo jest za mało listów- przecież to się nie klei... :blink:

I drugie pytanie ode mnie: jaki list prędzej dojdzie do AR wybitnie głupi czy dość mądry???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslisz o grze Red Faction?

Ze kiedys byla :)

A tu pytanie ode mnie: kiedy ktoś pyta się jak jest szansa, że czyjś list dostanie się do cda, zwykł jesteś opowiadać o hałdach listów.

Widziales kiedys poszukiwaczy zlota z sitem, przesiewajacym mase zwiru, by w koncy znalezc pare blyszczacych zolto ziaren na dnie?

I drugie pytanie ode mnie: jaki list prędzej dojdzie do AR wybitnie głupi czy dość mądry???

Dobry.

Co myślisz na temat wyboru naszego reprezentanta na Eurowizję i ogólnie o tym konkursie :D?

Mam to tak gleboko gdzies, ze az mnie laskocze w migdalki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuggler czy kobieta co pisze dział : ,, Z shoutganem i w spudnicy ,, pracuje u was w redakcji czy to jakaś przypadkowa laseczka ???

polprzypadkowa.

Gdybyś mógł to co chciałbyś zmienić w CDA? (wymień jedną najważniejszą rzecz)

Czytelnikow :laugh:

Przychodziły do ciebie ostatnio listy/e-maile "Czytamy szkolne lektury" ? (A może przychodziły, ale był zbyt głupie? :D )

Męczą cię już powtarzane z uporem maniaka pytania, na które już dawno odpowiedziałeś w FAQ?

przychodza ale po raz n-ty odkrywaja "niech sie pan na mnie spusci" Moliera czy "kutasy jak kity" Mickiewicza... :dry:

Co będzie w następnym CD - ACTION ? :happy:

132 strony

Czytales "Rage"? Masz moze swoj wlasny egzemplarz? Ktorych ksiazek Kinga nie trawisz?

O kingu juz tyle razy pisalem...........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...