Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jakom część harrego pottera lubisz najbardziej mnie się najbardziej podobały 1,2,3,4,6.

A tobie? :rolleyes:

Jaką? to chyba jedna a nie 5 na 7.

Może było takie pytanie, ale ponad 200 stron to dużo, żeby szukać.

Jakie studia skończyłeś i na jakim kierunku? (tuszę iż jakieś skończyłeś:P)

Edytowano przez Paszczaq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś "Podpalaczkę"? Zgaduje, że tak. Co sądzisz o tej książce?

po raz 64 mowie, ze tak, dobra ksiazka Kinga, warta przeczytania.

Jakom część harrego pottera lubisz najbardziej mnie się najbardziej podobały 1,2,3,4,6.

A tobie? :rolleyes:

A mnie 8,9,10,11,12,13 :tongue:

A serio - poczytalem HP pare tomow, zeby wiedziec "ossochozzi" ale wielkim entuzjasta nie bylem, dla mnie to cos jak seria "Tomkow..." Szklarskiego, czy Winnetou Maya. Jak mialem 9-13 lat czytalem z wypiekami na uszach :) A jak czlowiek starszy to widzi, ze to takie jednak dretwe, przegadane i w ogole. W HP nie podoba mi sie najbardziej sprowadzenie magii do wykuwania formulek i machania rozdzka. W tej magii nie ma magii, to tylko kolejny przedmiot w budzie, ktory trzeba opanowac i zdac. Cos jak religia w szkole - z sacrum staje sie klasowka z Niepokalanego Poczecia i ocena ktora - obok spiewu i rysunkow - ladnie zawyza srednia na koniec roku. Bleh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu pytanie ode mnie:

Czy nigdy jacyś pseudofani nie szukali cię w redakcji ,lub koło redakcji ,bądż ogólnie we wrocławiu?

Jak byś zareagował gdyby ktoś (jakimś cudem) zamieścił w necie twoje prawdziwe imie i nazwisko?

edit:

Rozumiem i szanuje to, że nie chcesz się ujawnić, zważywszy też na to, że to TY odpowiadasz i bluzgasz ludzi AR.

Edytowano przez PeterCD44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odpowedziec-ktoś wymyślił ploteczkę o naszym Smugglerze. Otóż ktoś napisał, że Smuggler to ...! Jerzy Poprawa!

Sam niewiem co o tym sądzić, ale raczej Smg to nie Jerzy Poprawa.

P.S pytanie ode mnie: Czy dalej dostajesz listy od tego kolesia co twierdzi ze ksiazki trza czytac? bo ostatnio do AR dużo "napsial" powalały mnie komenty ostatnio Ghosta. I jak namierzyles komore tego kolesia??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg. :) Poruszę oryginalny temat. ;p. W ostatnim AR byłeś jakoś miły dla daba. Dlaczego? Niby sie jakos popisał odrobiną inteligencji, ale jego poglądy są tak głupie(po prostu), iż już myślałem ze sam napisałeś ten list zeby zapełnić AR. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ponownie ! W ostatnim liście daba napisałeś na końcu, że jest parę decyzji, które podjąłeś za młodu a skutki są widoczne do dzisiaj, jakie to są decyzje ? Pytam z jednej strony aby uniknąć sam tych błędów we własnym życiu a z drugiej z ciekawości.

Mam również drugie pytanie, nie przeraża Ciebie stopień niewiedzy polskiej młodzieży ? Takich jak dab jest wielu, żeby nie powiedzieć większość. Przykre jest to, że jak minie ten poniekąd "głupi" okres dojrzewania, dostrzegą własne błędy a konsekwencji niestety nie cofną. Co o tym sądzisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smuggler,

Nie wiem czy to pytanie już się pojawiło ale na ostatnich stronach które przeglądałem go nie spostrzegłem.

Otóż na wielu forach pojawiły się spekulacje, że ty i najbardziej znany bloger w Polsce- Kominek to te same osoby. Czy dementujesz te plotki? W moim osobistym świetle twój humor jest dość podobny do kominka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o gierce Mahnunt 2???Według mnie z całym szacunkiem dla Rockstar twórcy chcieli udowodnić...że są bandą psycholi.Czy nie można już grać w ,zwykłe, gry???Nie jestem jakimś wielkim moralista gier ale no ludzie są jakieś granice.I teraz gracze dopiero będa się pojawiać w róznych kabaretach jak rozmowy w toku :tongue: ze swoimi matkami które będą sie skarżyć jak gry zniszczyły jej biednego pokrzzywdzonego przez los syna.Tym samym Twórcy takich gier dają pożywkę tym piraniom :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza że "W lutym sie troszke poprawimy pelniakowo" ? :happy:

Ze bedziemy jedli pierogi z jagodami, to chyba jasno wynika z tresci posta.

Jaka jest twoja ulubiona książka/gatunek/autor?

FAQ!!!

Lol...ale pytanie, skad wiesz, że Smuggler w ogóle je przeczytał?

I PISZE SIĘ JAKĄ

Smuggler czy przeczytałeś trylogię Tolkienowską?

A Hobbita?

Nie k,,,urde. Sapkowskiego tez nie. W ogole nic nie czytam, tylko tak udaje... :wallbash:

Siema ponownie ! W ostatnim liście daba napisałeś na końcu, że jest parę decyzji, które podjąłeś za młodu a skutki są widoczne do dzisiaj, jakie to są decyzje ? Pytam z jednej strony aby uniknąć sam tych błędów we własnym życiu a z drugiej z ciekawości.

Niech one pozostana moja wstydliwa tajemnica.

Mam również drugie pytanie, nie przeraża Ciebie stopień niewiedzy polskiej młodzieży ? Takich jak dab jest wielu, żeby nie powiedzieć większość. Przykre jest to, że jak minie ten poniekąd "głupi" okres dojrzewania, dostrzegą własne błędy a konsekwencji niestety nie cofną. Co o tym sądzisz ?

>>>Ze beda zalowac. A dokladniej miec pretensje do wszystkich, ale nie do siebie.

Cześć Smuggler,

Nie wiem czy to pytanie już się pojawiło ale na ostatnich stronach które przeglądałem go nie spostrzegłem.

Otóż na wielu forach pojawiły się spekulacje, że ty i najbardziej znany bloger w Polsce- Kominek to te same osoby. Czy dementujesz te plotki? W moim osobistym świetle twój humor jest dość podobny do kominka.

Nie dementuje. :rolleyes:

Ale i nie potwierdzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu pytanie ode mnie:

Czy nigdy jacyś pseudofani nie szukali cię w redakcji ,lub koło redakcji ,bądż ogólnie we wrocławiu?

Jak byś zareagował gdyby ktoś (jakimś cudem) zamieścił w necie twoje prawdziwe imie i nazwisko?

edit:

Rozumiem i szanuje to, że nie chcesz się ujawnić, zważywszy też na to, że to TY odpowiadasz i bluzgasz ludzi AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...