Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Nie ma na forum pytań do naczelnego, więc pozwól, że zapytam o to ciebie. Co z tym artykułem o Tibii, bez mała pół roku na niego czekam. Skrobnijcie coś :happy:

To byl taki zart :tongue:

Szkoda trochę, napiszcie coś, może jakąś humorystyczną recenzję? Choćby na jedną stronę, na pewno kupię wtedy nowy numer. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zadasz mi jakies pytanie, sprawdz czy aby juz dawno nie odpowiedzialem na nie w FAQ. Pytania "jakiej muzy sluchasz" czy "jaki masz sprzet" beda przeze mnie nie tylko olewane, ale tez nastawiaja mnie zle do zadajacego, bo o tym wlasnie jest od dawna w FAQ powiedziane. A jak komus sie nie chce tam szukac, to mi sie nie chce tym bardziej na to 1000002 odpowiadac.

Nie pytajcie o moja tozsamosc. Wiadomo, ze nie odpowiem. Tak samo o moja rodzine, zarobki i zycie prywatne. To sa moje prywatne sprawy i naprawde nie zamierzam sie z wami tymi informacjami dzielic.

Odpusccie tez "smieszne" pytania w stylu "czy jestes kosmita" itd zadane tylko po to, zebys cos napisac.

A poza tym pytajcie o co chcecie :)

Nie mowie, ze bede odpowiadal na biezaco ale na pewno na kazde CIEKAWE i ORYGINALNE pytanie dosc szybko odpowiem. 'Dosc szybko' moze oznaczac pare dni. :)

ponieważ nie mogę znalezć mac abry więc odpiszę do ciebie OLD SMUGGLER. Nowy wiedzmin 2 po moich testach na wersji alfa jest dalej TYM SAMYM WIEDZMINEM. CHOLERNIE DOBRYM!!!!!!!,i totalnie dobrym rpg!!! Warto będzie czekać. nobo09

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smugglerze

Czy myślałeś kiedykolwiek o zmianie pracy,przeprowadzce do innego miasta czy wyjeździe z kraju(z powodu zamordowania niewinnego latlerka fortepianem :D)?

PS1.Przepraszam za poczucie humoru(pozdrowienia dla wszystkich redaktorów,czytelników i forumowiczów :)) :happy:

przepraszam też,jeśli odpowiedź(na jedno z pytań,w co wątpię ;))jest w FAQ,bo niestety nie mogę zajżec do owego tekstu z powodu uszkodzenia komputera(piszę z laptopa wujka jakby co :P)

PS2.Wiem,że zrobiłem błąd w słowie zajżec.Jest jakiś problem z klawiaturą i nie mogę zrobic litery "ci" :(

Edytowano przez LastDevil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT - Drobna porada dla wszystkich mających problemy z literką "ci" i mają karty Radeona. Należy w programie Catalyst Control Center zlikwidować skróty klawiszowe, a najlepiej na miejscu alt+c nadpisać jakiś inny np. alt+u. Literka "ci" zacznie działać. ;)

A do Smugglera pytanko o zmiany w AR - planujecie rozłożyć je na kilka odcinków, czy zrobić terapię szokową i wdrożyć nowe AR za jednym zamachem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Smugglera pytanko o zmiany w AR - planujecie rozłożyć je na kilka odcinków, czy zrobić terapię szokową i wdrożyć nowe AR za jednym zamachem?

Nie jestem zwolennikiem wyrywania zeba na raty - lepiej od razu miec to z glowy. czlowiek wrzasnie, usiadzie i pomysli, ze w sumie tak zle nie bylo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smugg!

Mam pytanko co do noo powiedzmy dawno zapomnianego wątku, o twym biurku jako legowisku Aliena. Mówiłeś, że masz tam dość ciekawy okaz ożywionej zielonej kawy, która jakiś czas później sama się zjadła. Potem pojawiła się Pizza warcząca na przechodniów, która dała się udobruchać i mruczała gdy ją po serze głaskałeś. Chciałby dokładnie wiedzieć czy masz nowe zwierzątka w redakcji czy też Pizza nadal żyje na głaskaniu i tym co ją karmisz (mam nadzieje, że nie są to typy człeko podobne typu antyfan, kibol czy jeden z moich nauczycieli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CD - Action jest jedynym czasopismem w Polsce, które posiada własne forum z możliwością rozmowy z redaktorami owego pisma ? Podoba mi się ta bliskość czytelnika z redagującym, ten brak dystansu i otwartość.

Play tez ma jakies forum, choc forumowiczow jakby, khem, "ciutke" mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Smuggler oglądałeś film "Avatar"? Właśnie wróciłem z kina i mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajne efekty specjalne, ale to nie jest wielka rewolucja dla kogoś kto widział już film 3D w dobrym kinie. Z drugiej strony fabuła taka sobie, nie liczyłem na jakieś poważniejsze refleksje czy rozterki filozoficzne bo trudno tego wymagać od filmu dla nastolatków, mogła by być nieco mniej przesłodzona. Film ma znaczek od lat 12 więc śmierć głównego bohatera czy jakiś inny "dramacik" urozmaiciło by nieco film. Doceniam ukłon autorów w stronę przyrody, pacyfizmu, ale brakuje takiej kropki nad "i". A Ty co o tym filmie sądzisz??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z początku wyda się bez sensu...

Czy czytasz/czytałeś J. Clarksona?

Czytalem. Na poczatku jakos nie czulem bluesa, ale potem mi sie spodobalo.

Witam. Smuggler oglądałeś film "Avatar"? Właśnie wróciłem z kina i mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajne efekty specjalne, ale to nie jest wielka rewolucja dla kogoś kto widział już film 3D w dobrym kinie. Z drugiej strony fabuła taka sobie, nie liczyłem na jakieś poważniejsze refleksje czy rozterki filozoficzne bo trudno tego wymagać od filmu dla nastolatków, mogła by być nieco mniej przesłodzona. Film ma znaczek od lat 12 więc śmierć głównego bohatera czy jakiś inny "dramacik" urozmaiciło by nieco film. Doceniam ukłon autorów w stronę przyrody, pacyfizmu, ale brakuje takiej kropki nad "i". A Ty co o tym filmie sądzisz??

Jak obejrze, to powiem. My nie mamy ferii, tylko zapier... i nie ma czasu na pojscie do kina, poki co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, wiem, że wielce cenisz sobie twórczość S. Kinga. Jako pisarz praktycznie jest bezkonkurencyjny w swojej dziedzinie. Czytałeś może coś napisanego przez jego żonę Tabithę lub syna Owena? Ciekawi mnie czy w Polsce wydano jakieś ich książki i czy w rodzinie Kingów jest więcej talentów? Mam obawy czy aby rodzinka nie korzysta z fali popularności mistrza. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, wiem, że wielce cenisz sobie twórczość S. Kinga. Jako pisarz praktycznie jest bezkonkurencyjny w swojej dziedzinie. Czytałeś może coś napisanego przez jego żonę Tabithę lub syna Owena? Ciekawi mnie czy w Polsce wydano jakieś ich książki i czy w rodzinie Kingów jest więcej talentów? Mam obawy czy aby rodzinka nie korzysta z fali popularności mistrza. Pozdrawiam.

Nie znam ale tez niespecjalnie sie pale by poznac - King to King, a talent literacki raczej nie jest dziedziczny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...