Skocz do zawartości

3dMark


rybeczka

Polecane posty

Wiem, że to zabrzmi głupio ale nie umiem korzystać z tego programu. Z pośród wielu opcji wybieram run 3dmar i pokazują się jakieś gry. Ale ja chciałbym przetestować jakąś wybraną przeze mnie grę. Czy ktoś mi pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy czym darmowa wersja nie posiada aktywnych wszystkich opcji.

Te dodatkowe opcje to jakieś bardziej wymagające testy ?

Czy np. możliwość zapisania swojego wyniku na jakiejś stronce 3dMarka i pochwalenie się nim ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ograniczenia to np. to, że niektóre testy są zablokowane, nie możesz sobie ustawić rozdzielczości, obciążenia kompa... W starszych wersjach nie było też przeglądarki do otwierania plików ze szczegółowymi wynikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś ma radeona z serii HD i nie uruchamiają się mu benchmarki 03, 05, 06 rozwiązanie

Aby zażegnać ten problem należy:

w folderze C:\WINNT\system32\Futuremark\MSC zamienić rozszerzenie pliku Direcpll.dll na Direcpll.bak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

No więc zwięźle przedstawię problem-ściągam i instaluję 3D Marka, DX9 też instaluję. Po czym próbuję odpalić 3DMarka, i wyświetla się błąd o Direct3D i coś w stylu "Check if DirectX 9.0639676 or higher from microsoft for microsoft windows xp version with path nr. 459066 itd. is propely installed". Z 3D Marka nigdy nie korzystałem, i nie wiem po kiego ... mi directx9, więc nie wiem jak to naprawić.

3DMark03 v360 a DX bodaj 9.0c.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...