Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MisterG

Co sądzicie o tym zestawie ?

Polecane posty

Dysk twardy do zmiany na coś z obecnej generacji, np. ST1000DM003 lub WD10EZEX.

Pamięci daj http://www.morele.net/pamiec-crucial-ballistix-tactical-8gb-2x4gb-blt2c4g3d1608et3lx0ceu-578228/ - równie dobre, a tańsze.

Zasilacz zmieniłbym na wersję 550W, 750W jest tu absolutnie zbędne. Ew. jak koniecznie chcesz coś droższego, to Seasonic G-550.

No i SSD zmieniłbym na coś lepszego, ta A-Data ma kiepski kontroler Sandforce. Np. Plextor M5 Pro, OCZ Vertex4, Samsung 840 Pro. Warto też przemyśleć dopłatę do wersji 128GB.

CHłodzenei na procesor być może by się też znalazło lepsze, ale tu się już tak bardzo nie orientuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu nowe gry na ultra, a za 5 lat to może jeszcze na wysokich :)

Radziłbym ci jeszcze poszukać całego kompa na allegro bardzo tanio - 2,500 zł. Niemal identyczne części (karta: gigabyte radeon hd 7880, intel core i5 3.2 Ghz). Naprawdę warto trochę poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumie przez to, że zasilacz jest "bardzo dobry"? Że działa? :P

Mniejsza z tym - jest temat przyklejony w dziale o tym, dlaczego gotowców się nie kupuje. Nie widzę sensu rozpoczynać offtopicu po raz setny na ten temat, no chyba, ze taką wolę wyrazi autor tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się łatwo domyśleć przy starcie systemu się liczy odczyt, a nie zapis. Ze 128GB miałbyś większy wybór... te 64Gb też mi się wydawało dużo, dopóki sam nie kupiłem SSD jakiś czas temu ;)

Ja bym wolał dopłacić do jakości nic mocy której nigdy nie wykorzystasz, no ale to już Twoja wola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku dysków np. OCZa i Corsaira opartych na tym kontrolerze czasem występowała różnego rodzaju niestabilność (BSODy, zwiechy, "znikanie" dysku z systemu, itp.). No i kontrolery z rodziny SandForce mają to do siebie, że dyski na nich oparte nie osiągają deklarowanych szybkości, bo są mierzone dla specyficznych danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...