Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

Gość traffic520

Witam nie wiem do kogo się z tym zwrócić czy mogę to zrobić samemu ale jesteś adminem wiec pisze tu. Proszę o usuniecie mojego konta z waszego forum nie mam czasu na pisanie itp oczywiście pisemko będę dalej czytał kupował ale na forum już nie mam czasu Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem.

Od kilku dni mam problem z prawidłowym włączaniem komputera, otóż :

- Gdy włączam urządzenie komputer mi się zawiesza (2 razy mi się tak zdarza na dzień) i dopiero gdy naciskam reset, po ponownym uruchomieniu działa mi normalnie.

:( martwię się bo nie mam wirusów ani tym podobnych. Gry idą normalnie itp.

Czekam na odpowiedź. Moja myśl, to to żeby komputer wyczyścić odkurzaczem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie mój wpis na blogu i zrozumiesz, że urlop admina wcale nie jest takim upragnionym. ;)

Hej mam problem.

Od kilku dni mam problem z prawidłowym włączaniem komputera, otóż :

- Gdy włączam urządzenie komputer mi się zawiesza (2 razy mi się tak zdarza na dzień) i dopiero gdy naciskam reset, po ponownym uruchomieniu działa mi normalnie.

:( martwię się bo nie mam wirusów ani tym podobnych. Gry idą normalnie itp.

Czekam na odpowiedź. Moja myśl, to to żeby komputer wyczyścić odkurzaczem :D

Jak jest mocno zabrudzony i dano nie był czyszczony to warto to zrobić. Zwłaszcza wszelkie wentylatorki, również te w zasilaczu.

Jeśli z systemem wszystko w porządku to może to wskazywać na problem ze sprzętem i może to być pierwszy sygnał, że coś niedługo padnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miała miejsce wcale nie tak dawno, bo w kwietniu. Dlatego myśl o urlopie wakacyjnym z jednej strony mnie cieszy, a z drugiej powoduję pewną nerwówkę.

I nie pisz per Pan, bo nie ma takiej potrzeby. :)

A urlop planuję, ale jeszcze nie teraz, wolę jeździć na takie rzeczy poza sezonem, kiedy są mniejsze tłumy, czyli na wiosnę lub na jesieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Czy mi się zdaje czy w waszej redakcji jest bardzo mało osób, które lubią gry RPG i cRPG, a szczególnie fantasy ?

Jasne. :)

Mówisz to do redakcji gdzie część gra cały czas w WoW'a, część w Runes of Magic, część w League of Legends. Gdzie CormaC jest wielkim fanem serii Gothic, a Allor Neverwintera, Hut Torchlighta, Enki Battle Forge itd. Długo by jeszcze wymieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy ktoś w redakcji jest fanem lub interesuje się uniwersum Mass Effecta?

2. Mniej więcej, w jakim stopniu ukończony jest już wrześniowy nr CDA?

i ostatnie . Jaki jest twój wymarzony samochód ?

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł coś zmienic... w CDA/redakcji, to co by to było?

Robiąc mastery do pisma coraz bardziej odczuwam brak drugiej płyty. Powoduje to, że często muszę się nieźle gimnastykować, żeby upchnąć na płycie pełniaki i coś jeszcze na nią wrzucić. Ze względu na brak miejsca muszę często zrezygnować z dem czy fajnych trailerów.

Ghost, jeśli lubisz SW, to czy lubisz także grę LEGO SW?

Tak, choć na razie grałem dosyć krótko. Ale spodobał mi się humor i sympatyczna wersja fabuły filmów jakie pokazywane są w tej grze.

1.Czy ktoś w redakcji jest fanem lub interesuje się uniwersum Mass Effecta?

2. Mniej więcej, w jakim stopniu ukończony jest już wrześniowy nr CDA?

i ostatnie . Jaki jest twój wymarzony samochód ?

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

1. Ta gra spodobała się wielu redaktorom, ale czy interesują się książkami czy komiksami to nie wiem.

2. Wrześniowy jest w trakcie intensywnego powstawania. Część rzeczy jest już ukończona, ale jeszcze sporo pracy przed redakcją.

3. Jakiś z serii Lamborghini.

Czym różni się Moderator od Super Moderatora?

Moderatorzy opiekują się konkretnymi działami na forum. Super Moderatorzy mogą dokonywać moderacji wszystkich tematów na całym forum.

To podstawowa różnica.

Jakiej muzyki słuchasz?

Od ilu lat jesteś administratorem forum?

Kogo twórczość bardziej cenisz Stevena Kinga, czy Andrzeja Sapkowskiego?

Bardzo różnej. Elektroniczna, rock, pop, muzyka klasyczna, filmowa i pojedyncze rzeczy z innych gatunków (metal, gothic, folk).

Od początku jego istnienia. Zakładałem je.

Obu lubię czytać.

Jaki jest twój ulubiony FPS?(Być może takie pytanie już było ale nie chce mi sie czytać tych 43 stron ;p)

Chyba najbardziej lubię serię Half-Life oraz Red Faction.

Ghost a kiedy przecieki przed nowym nr zaczna sie w poniedziałek tydzien przed premiera pisma czy tradcyjnie w wtorek(wiem ze za wczesnie sie pytam ale....)?A jeszcze takie pytanie:czybedziemy mocno zaskoczeni najblizszym numerem(prosze powiedz:)

Przecieki pewnie we wtorek, choć ..., może ... . ;)

W jakiś stopniu na pewno będziecie zaskoczeni.

Pod jaki mnickiem grasz w world of tanks?? Poniewaz kiedy wpisałem to było ze 30 Ghostów.(Juhu 100 post)

Jako Ghost w single, natomiast w multi stosuję inne nicki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...