Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Knockers

Krytyczny problem z Sony Xperia Z

Polecane posty

Witajcie, dzisiaj mój smartfon sprawił mi przykrą niespodziankę. Otóż w pewnym momencie się samoczynnie wyłączył, po czym nie dało się go włączyć.

Natychmiast zlustrowałem internet i okazało się, że nie jestem odosobniony ze swoim problemem- dotyczy dużej części posiadaczy Xperii Z i dotyczy wady w nakładce Sony na oprogramowanie, która w losowym momencie po prostu niszczy telefon. Problem miał być rozwiązany w patchu do systemu. Tyle tylko, że w obecnej sytuacji nie jestem w stanie spatchować telefonu. Sposób na uruchomienie go kombinacją przycisku startu i suwaka głośności też na nic się zdaje.

Czy jestem w stanie rozwiązać ten problem bez oddawania telefonu do serwisu? Co mam teraz począć z tą niezatapialną cegłą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podłącz go do komputera i zobacz czy go wykrywa. Jezeli nie to na początek zostaw go pod ładowarką na noc. Jezeli naladujesz to go nie wlaczaj i zainstaluj najnowszy system(znajdziesz je na xda) lub uzyj do tego SUS. Nie uzywaj PC Companion bo to jest program dla uzytkownikow a SUS jest bardziej serwisowy czyli szybko i bezproblemowo wgra najnowszy mozliwy system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...