Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiceg

[120] Słuchawki dokanałowe

Polecane posty

Poczytałem i zastanawiam się pomiędzy dwoma modelami, Brainwavz proAlpha i Brainwavz beta. Mam na uwadze wytrzymałość, przyjemny, acz nie za silny bas, ale też i cenę. Czy proAlphy są warte dołożenia tych 40 złotych? Czy różnica w jakości będzie tego warta? A może wziąć bardziej zrównoważone M1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie M1/ProAlpha to podobna półka pod względem jakości dźwięku, zresztą ich budowa jest taka sama, różnią się chyba tylko przetwornikiem. ProAlphy grają bardziej neutralnie, spokojnie, M1 bardziej basowo. Wybór zależy od tego do czego chcesz je podłączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M1 i ProAlpha to ta sama konstrukcja jak już wspomniałem, więc "psują" się podobnie. M1 wcale nie są bezpieczniejsze, bo jak te telefony grają ciepło, z małą sceną to może wyjść kupa, ale jak grają to nie wiem... Moim zdaniem to jednak ProAlphy będą bezpieczniejsze, ich dźwięk jest neutralny, i dobrze dają sobie radę z EQ (nie wiem jak M1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem M1 z dość ciepłym telefonem (Samusung Wave) i kupy nie było. Z Xperią P, która też gra ciepło, również tragicznie nie grały. IMHO są dość uniwersalne, czego o Pro Alpha nie można powiedzieć, bo tutaj trzeba dopasowanego źródła wg. mnie. Inaczej lubią kuć po uszach i grać po prostu słabo. Nie każde neutralne słuchawki są od razu uniwersalne.

Pro Alphy słuchałem przez chwilę u znajomego (ja zamówiłem kiedyś M1, on chciał Pro Alphy), więc nie piszę tego na podstawie przeczytanych w sieci opisów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...