Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Precelmen

Rozwiązany: Nexus 7 vs Ipad mini

Polecane posty

Witam!

Chcę sobie kupić tablet. Po przeglądnięciu wszystkich dostępnych tabletów na rynku, stwierdziłem, że kupię Nexus'a 7 lub Ipad'a mini. Który tablet lepiej kupić? Dodam tylko, że Ipad'a mini mogę kupić za 1150 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ipada mini masz zapewnie w wersji 16GB, a to sie srednio opłaca, chyba, ze dostajesz takiego za darmo, w prezencie, w ramach pracy itp.

Wzialbym chyba, pomimo zamiłowania do Apple, nexusa. Lepszy ekran, nie musisz martwic sie o pamięć, mocny środek itp. itd. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel na Nexusa i ja na Twoim miescu brałbym jednak Jabłko.

W ciągu 6 miesięcy 2 raz zwraca do sklepu ze względu na wadę fabryczną - odklejającą się szybkę.

Sam Android mimo 1gb ramu szybko się zaśmieca i potrafi wolniej chodzić niż od nowości. W Ipadzie jeśli tego doświadczysz, to na pewno w mniejszym stopniu.

Poza tym najważniejsze - biblioteka aplikacji. Google shop to tak na prawdę jeden wielki śmietnik i żeby coś znaleźć trzeba się przekopać przez masę badziewia.

Żeby nie było, niedawno przez 3 lata używałem Taczki na iOS a przez rok jadę na telefonie z Andkiem.

Wzialbym chyba, pomimo zamiłowania do Apple, nexusa. Lepszy ekran, nie musisz martwic sie o pamięć, mocny środek itp. itd. wink_prosty.gif

Nexus nie ma slotu na microsd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

Wzialbym chyba, pomimo zamiłowania do Apple, nexusa. Lepszy ekran, nie musisz martwic sie o pamięć, mocny środek itp. itd. wink_prosty.gif

Nexus nie ma slotu na microsd.

Ale ma 32 GB pamięci. Moim zdaniem iPad mini to sprzęt lepszy jakościowo od nexusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...