Skocz do zawartości

Zamiana kluczy Steam


Czytelnik21

Polecane posty

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pozwolę sobie przytoczyć wypowiedź Nolaana z jego tematu:

Propozycja niezwykle kusząca, zwłaszcza że Grid 2 był rozdawany za darmo na Facebooku. Z bólem serca zmuszony jestem odmówić.

A tak poza tym, kilka godzin temu sprzedałem swoją ostatnią kopię GRID-a 2 za całe 2 klucze tf2. Call of Duty Ghosts chodzi teraz po 17 kluczy. Nie wiem, czy Ty tu widzisz propozycję uczciwej wymiany, ale ja niestety się nie skuszę (tym bardziej, że GRID-a 2 już posiadam).

Pozdrawiam i życzę sukcesów przy przyszłych wymianach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samnitar - to uczciwa propozycja, jednak niestety zbyt dużo nasłuchałem się o kluczach do ARMY III kupowanych za pomocą kradzionych kart, żeby zaufać osobie bez żadnej reputacji (masz jeden post, pusty profil, widzę Cię tu po raz pierwszy...). Wybacz. A tak zupełnie na marginesie, to ARMA III też raczej by mi nie poszła, nie mówiąc już o fakcie, że mnie ta gra zupełnie nie interesuje :)

@KJ8 - a Twoje Warhammery to klucze czy gifty? Jeżeli gifty, na pewno znajdę coś do zamiany, jeśli jednak keye - niestety, posiadam zarówno DoWa II, jak i Chaos Rising =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CDA0413 - Blades of Time mnie nie interesuje, a Magickę mam.

@MTI313 - to już wolałbym dodać F.3.A.R. do mojej biblioteki :P

@borewa - sprawdziłem co to za twór; niestety podziękuję - gra ma 29/100 na metacriticu i znakomite opinie społeczności :D

@Angrenbor - dzięki za ofertę, ale Polanie mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uczciwa propozycja, niemniej jednak i tak bym w to nie zagrał, bo przygodówek nie znoszę. I znowu pojawia się sytuacja, że już wolałbym aktywować Scribblenauts dla siebie niż brać Dark Eye smile_prosty.gif

PS. Jeśli miałbym się wymieniać za gry z bundli, to chętnie wziąłbym Dirt 2 z aktualnej Indie Gali Dirt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...