Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czytelnik21

Zamiana kluczy Steam

Polecane posty

Magicki już nie poszukuję, dostałem ją dzięki życzliwości Nolaana wink_prosty.gif Red Orchestra? Gdyby to była dwójka, chętnie bym się wymienił, jednak jedynka na nic mi się niestety nie przyda (nawet jeśli to gift). Nadal jednak poszukuję gier zawierających trading cards i na takie oferty patrzę przychylniejszym wzrokiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie i jeszcze raz nie. Proszę nie proponować mi nowych Humbli Bundli bo nie jestem nimi zainteresowany (co więcej - jeśli ktoś chciałby takowy nabyć to może się do mnie zgłosić, bo mam ich zapas ;D). Jeśli już tak bardzo lubicie HB, to mogę się wymienić za Indie Bundle 7 lub 8 smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam.

Kilka informacji: sporo gier odeszło, kilka nowych doszło (w tym także gry nie-z-CDA - znajdują się na samym szczycie listy). Zostało mi dużo gier z Humble Origin Bundle - jeśli jest nimi ktoś zainteresowany, mogę je zamienić na karty Steam (po prostu napisz mi tutaj lub na PW, a na pewno się dogadamy. Tym razem szczególnie poszukuję gry Fly'n, która kosztuje do 2 września 2,38 ? wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patrykos148 - hmm, raczej nie. Wszystkie te gry posiadam, ale z drugiej strony wielkiego pożytku z Gry o Tron też nie mam... Masz może jakieś karty/trochę kasy na Steam Wallet? Jeśli tak, to może uda nam się jakoś dogadać.

PS. Od teraz Rayman Origins w formie gifta do wzięcia za dobrą ofertę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...