Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lemur111

(Pomocy)Dark Souls PtDE i konto Games for Windows Live

Polecane posty

Witam dzisiaj zakupiłem swoją kopie wyżej wymienionej gry na Steam. Uradowany włączam grę i rejestruje się wedle wytycznych. Wracam do gry by się zalogować, wpisuje swoje dane,potwierdzam i czekam aż 'pobieranie profilu' się skończy. Pasek postępu nawet nie drgnął ale po chwili pokazuje mi się zapytanie czy chce teraz updat-ować grę,potwierdzam by po chwili pokazał mi się błąd który wrzuciłem jako załącznik.Dodam że moje połączenie jest cały czas stabilne i tylko GfWL nie łączy się prawidłowo. Czy ktoś z was wie jak to naprawić? Jestem użytkownikiem Windowsa 7 Ultimate (64). Z góry dziękuje za odpowiedzi.

post-69549-0-41199200-1368653038_thumb.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miałem coś podobnego, dopóki nie zaktualizowałem windowsa, tyle tylko że ja mam XP, i konieczny był update ze SP 2 na 3, może spróbuj zaktualizować swojego ?

Oprócz tego, powiedz, GfWL samo ci się zainstalowało razem z grą czy też użyłeś zewnętrznego instalatora ? Jak to pierwsze, to odinstaluj go i pobierz tą wersję

http://www.xbox.com/pl-PL/LIVE/PC/DownloadClient

Ponadto GfWL wymaga chyba NetFrameworsk 3.5, albo 4 nie pamiętam, sprawdź czy masz zainstalowane, jak coś to spróbuj je zainstalować jeszcze raz, znajdziesz instalkę w folderze z grą... chyba, jak nie to zawsze jest wujek Google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...