Skocz do zawartości

Neverwinter (MMORPG)


eru3

Polecane posty

Witam!

Chciałbym wspólnie pograć w grę Neverwinter MMORPG - stworzyć grupę ludzi na dungeony, zadania a może nawet gildię... ale wszystko w swoim czasie. Póki co poszukuję ludzi do wspólnego grania i komunikacji poprzez teamspeak3 - posiadam halfinga łotrzyka na 22lvl oraz krasnoluda kleryka na 13 lub 14 poziomie. Chętnych zapraszam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

@Kopiusz

Niestety, gra oferuje dużo rzeczy dzięki item shopowi, ale da się spokojnie grać bez. Ponadto walutę do płacenia w IS można zdobyć w grze, choć nieco wolno leci. Ogólnie, jeśli masz zgraną ekipę, to nie powinieneś odczuć większej różnicy.

Co do tematu:

Ogólnie szukam ludzi do grania 4fun czy też jakiejś gildii.

Server: Beholder

Nick: Islingr Elda

Klasa: łotrzyk

lvl: 19

Komunikacja raczej przez skajpa, ewentualnie steamowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Też gram w Neverwinter... Mam 4 postacie (nie, nie kupowałem ZEN za kasę, tylko wymieniłem za diamenty :P), w tym:

- Zerrack Fiendblood, CW lvl 60, ok. 9,5k gs;

- Gazhr Ogrekind, TR lvl 41;

- Vill Baenre, DC lvl 30

- Esbern MacHaggis, GF (czy jaki tam jest skrót od Guardiana :P) lvl bodajże 10

Niestety, wszystkie te postacie są na serwerze "Mindflayer"... Ale to nie problem, skoro zapowiadają złączenie serwerów :)

Jakby co, to możecie mnie dodać do znajomych jako "Vill Baenre@ktosislav", bo ostatnio tą postacią gram... ale w sumie mozna też napisać samo "@ktosislav" :D

W każdym razie, gram zwykle od 17-18... mniej więcej raz na 2 dni... Więc, do zobaczenia w grze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Serdecznie zapraszamy do naszej gildii "Apokaliptyczne Śledzie". Wymagamy jedynie 60 lvl, sami mamy po 16k gs. Gramy dla zabawy, pomagamy początkującym graczom oraz często chodzimy na dungeony i pvp. Posiadamy Ts'a lecz NIE jest on wymagany. Jeżeli ktoś chce do gildii to pisać na pw tutaj lub w grze nick Dzejuxd.

Moje postacie to :

-HR 16,3k

-GWF 15,3k

-DC 11,6k

-TR perm stealth (do zarabiania)

-GF 35 lvl ( w robocie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Sorry za późną odpowiedź :)

Wydaje mi się, że gra ma się co najmniej nieźle :D Ostatnio miała miejsce premiera wersji na XBO. Sam chce zacząć grać od jutra- czekam na paladyna, który dojdzie jako nowa klasa w patchu, który miał mieć premierę jakiś czas temu, ale z racji chęci doszlifowania ponoć największej ilości nowości wprowadzanych od czasu premiery wydawca przesunął premierę właśnie na 07.04.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...