Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

politan

Rozwiązany: Przewodowa myszka do 150 zł - claw grip

Polecane posty

Witam.

Na dniach padła moja wysłużona myszka Microsoft Sidewinder X5. W związku z tym faktem rozpoczynam polowanie na nową mysz, ale jestem ciemny w tym temacie. W skrócie. Szukam myszki do ~150 zł jeśli jednak jest coś tańszego o dobrych osiągach nie obrażę się. Jestem praworęczny z chwytem typu claw grip. Myszka musi być przewodowa. Głównym jest zastosowaniem nie są gry a praca z okienkami, ogólnie codzienny użytek. Mysz będzie ślizgać się po podkładce Corsair Vengeance MM200. Potrzebuje minimum dwóch bocznych przycisków ułatwiających pracę z przeglądarką i oknami. Dość mocno zależy mi na powierzchniowo dużej myszce. DPI wystarczy na poziomie 2000, może być trochę więcej.

Przeglądając oferty sklepów w oko wpadł mi Razer Abyssus lecz z tego co wyczytałem jest on sporo mniejszy od X5. Jakie są wasze propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dziś po sklepach. Thermaltake'a nie mogłem dostać w żadnym sklepie. CM Xornet był na tyle malutki, że odpadł zaraz po przymiarce. Myszy proponowane przez @Hya przekraczały budżet. Koniec końców po wszelkich przymiarkach najlepiej w dłoni leżał Logitech G400, więc wziąłem.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...