Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


Black Shadow

Polecane posty

Good News Everyone!!

Marvel Studios i Sony Pictures doszły do porozumienia na mocy którego jeden z najpopularniejszych herosów zawita do filmowego uniwersum Marvela. Czekałem na ten moment już od czasu pojawienia się pierwszych plotek na ten temat i jestem zadowolony, choć nie wszystkie aspekty tej umowy mi się podobają. Sony pozostaje właścicielem praw do Pająka, będzie finansować i dystrybuować filmy, a także mieć kreatywną kontrolę nad tą postacią. Nie podoba mi się to ostatnie, bo Sony miewa czasami bardzo dziwne pomysły.

Pierwszy występ? Prawdopodobnie Civil War, później kolejny solowy film i pewnie udział w trzecich Avengers. Czeka nas także kolejny casting aktora grającego Spideya.

Przesunięte premiery Marvela:

Thor Ragnarok na 3 listopada 2017

Black Panther aż na 6 lipca 2018

Cpt. Marvel na 2 listopada 2018

Inhumans - 12 lipca 2019.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jakby tylko reszta postaci wróciła pod skrzydła jednej firmy (Pajączek od Sony, czy Fantastic Four, X-Men i Daredevil od Foxa) to by było super. W końcu w ubiegłym roku Marvel Major Event to byli X-Men vs Avengers.

Dobrze, że Warner Bros/ DC ocknęło się w końcu po 5 latach i Superman: Man of Steel ma być początkiem ich universum. Oby tego nie zepsuli i w końcu się zdecydowali na spójną i dobrą wizję tego jak ma to wyglądać.

Jak to pisaliśmy niecałe 2 lata temu. Daredevil będzie na dniach, Spider-Man w Civil War już za rok. Słowa stały się ciałem i wszyscy są happy. News miesiąca, genialna wiadomość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...