Skocz do zawartości

Prośba o pomoc przy wyborze MP3/MP4


corkatsw

Polecane posty

Wiem, że to może nie najlepsza kategoria, ale wydała mi się najbardziej odpowiednia.

http://allegro.pl/apple-ipod-nano-4g-rozowy-gw-fv-23-i3184800086.html

Oto link do ipoda apple nano, któy kosztuje tylko 130 zł. Stan wygląda na idealny, choć jest napisane, że przedmiot był używany. Dostępnych jest... 13 sztuk.

Kiedyś kupiłam prawie za 150 zł ipod nano, który był chińskim syfem i z apple nic nie miał wspólnego. Dlaqtego chciałabym się poradzić Was, czy coś Wam w tej aukcji nie pasuje?

A może ktoś ma jakieś sprawdzone urządzenie MP3/MP4? Max. 150 zł, do tego musi być cienkie, dobrze by było 4 lub 8 GB, usługa shuffle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mam, ale w zasadzie na dniach się zepsują, bo poszła już "otoczka" kabla i zaraz pójdą te przewodziki. A to słuchawki za 3 dyszki z Allegro, więc nie ma co wariować.

Właśnie jakoś nie przemawiają do mnie te sansa Clip+. Przede wszystkim są naprawdę szerokie, nie zmieszczą się w kieszeni spodni ani płaszczyka. A jakieś inne? Cieńsze i może w dostępnych wariacjach kolorowych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam SanDisk Sans Fuze i naprawde goraco polecam smile_prosty.gif. Slucham rocka i polaczenie Fuze + mee m2 jest naprawde bardzo dobre. Kupujac Sasne masz takze mozliwosc wgrania alternatywnego softu "Rockbox" ktory daje naprawde spore mozliwosci i jeszcze bardziej pozwala cieszyc sie z odtwarzacza. Zpomnialem dodac Fuze to malenstwo ktore bez najmniejszych problemow wejdzie do kieszenie wiec o to sie nie martw :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...