Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamiloss

Saints Row (seria)

Polecane posty

Mam pytanko, zamierzam zakupić SR 3 ale jakoś coraz to słyszę różne opinie o tej grze a raczej o jej optymalizacji. Jedni twierdzą, że jest świetna zaś drudzy, że do kitu jak to w końcu jest, da ktoś szczerą odpowiedź? ;)

Aby było prosto, czy poszła by mi na:

Pentium Dual Core E5200

Geforce 9600 GT

RAM 4 GB

Windows XP Professional z service packami 3

Karta dźwiękowa Realitek HD Audio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram już od kilku dni i muszę to napisać - ta gra jest ZAJE...!

Po samych trailerach można się było spodziewać świetnego humoru, innego podejścia do rozgrywki niż w GTA IV. GTA IV jest dla mnie jedną najlepszych gier ever ale ta gra wcale nie jest gorsza.

Jeśli ktoś się zastanawia - zwyczajnie się nie zastanawiaj tylko kupuj grę. Chyba, że nie podoba ci się np. hmm... to, że za bieganie na golasa po mieście można dostawać punkty.

Ta gra jest szalona. Czekam z niecierpliwością na GTA V ale póki co to ta gra mnie zajmie na jakiś czas :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

czysto teoretycznie powinna iść na jakieś medium, w praktyce różnie - mam i5, geforce'a 250gts, 4gb ramu i Win7 i na AAx2, bez synchronizacji pionowej i innych pierdół których nazw nie rozumiem, chodzi płynnie, ale potrafi spaść do tych 25fpsów, gdzie już lekko widać klatkowanie. chociaż to głównie przy popylaniu po mieście.

natomiast odpali na pewno, o to bym się nie martwił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zbyt dobrze zoptymalizowana, lubi czasem szpetnie przyciąć nawet na bardzo mocnym sprzęcie.

Ale tragicznie też nie ma ścinki zdążają się raczej sporadycznie i przy dużym natężeniu efektów na ekranie.

Co do rozgrywki to ta jest o dwie klasy wyższa od tek którą znamy z Saints Row 2. Humor również najwyższa półka.

Jednak mam wrażenie, że twórcy zrobili wypasiony początek a potem lekko odpuścili. Puki co właśnie pierwsze 40 minut gry robi największe wrażenie potem poziom żartów lekko spada... Ale jeszcze się zobaczy, dopiero pograłem jakieś 3 godz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj w Saints Row 3 około 4h i gra jest bardzo dobra. Dosyć fajne misje, świetny humor, grafika niczego sobie. Bardzo przyjemnie się gra. Ścieżka dźwiękowa powala na kolana. Sytuacje podczas misji kiedy to bohaterowie zaczynają śpiewać piosenkę, która leci w radiu dodają smaczku. Gra bardzo fajnie odrywa od wszystkich innych produkcji. Cóż idę grać dalej. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejujejujeju właśnie ukończyłem grę, sejw mówi że 10h beż ŻADNEGO zwiedzania czy aktywności pobocznych - jest WSPANIAŁA!

jedno z najmilszych zaskoczeń roku, lekko zwalnia do 1/3, ale potem pędzie na całego i już się nie zatrzymuje! końcowe misje są świetne, jak w sumie wszystko w tej grze - soundtrack, miasto, broń, wozy, bohaterowie i humor humor humor!

polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanko dla tych co ukończyli grę, oglądałem parę recenzji i w końcu zostałem zmylony na maxa. Jedni twierdzą, że wyborów w grze brak drudzy zaś, że są i SR The Third ma 2 zakończenia, jak to w końcu jest? Są jakieś wybory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem wątek główny. Powiem jedno gra jest WYBORNA, WSPANIAŁA, no po prostu SUPER. Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy grze. Wątek główny na około 9h, więc nie tak źle. Jednak cały czas coś robimy. Owszem gra ma dwa zakończenia, w wolnej chwili zobaczę jak zrobione jest drugie.

Wybrałem zakończenie z uratowaniem znajomych/statuy.

Tytuł ten można godnie polecać. Gdybym miał wystawić grze ocenę to byłoby to bardzo mocne 8+, grafika jednak nie jest najwyższych lotów, ale do gry pasuje wręcz idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanko dla tych co ukończyli grę, oglądałem parę recenzji i w końcu zostałem zmylony na maxa. Jedni twierdzą, że wyborów w grze brak drudzy zaś, że są i SR The Third ma 2 zakończenia, jak to w końcu jest? Są jakieś wybory?

wyborów grze jest co najmniej tyle co w gta iv, ale moim zdaniem są lepiej zorganizowane. zamiast wyboru moralnego, który tak naprawdę nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, a tylko na nasze samopoczucie, dostajemy wybory dające realne korzyści. przykład? w jednym miejscu decydujemy, czy wysadzić wieżowiec (dostajemy jednorazową premię do gotówki) czy rozbroić bombę (dostajemy premię do cogodzinnego przychodu z miasta). to jeden z pierwszych wyborów, dalsze dają sporo większe korzyści i są jednocześnie sporo trudniejsze (chociaż przemawia przez nas materializm - raczej wybierzemy to, co się opłaca, niż to, co uważamy za słuszne) ^^ oczywiście przy obydwu grach mówię o wyborach poza końcowym, który wpływa na zakończenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafika jednak nie jest najwyższych lotów, ale do gry pasuje wręcz idealnie.

Ja dopiero zacząłem grac w Saints Row The Third i uważam, że grafika jest powyżej twierdzenia, niż "nie najwyższych lotów". Gram na maks detalach kompatybilnie z DiretcX 11.

Animacje są bardzo dobre, upadający przeciwnicy też bez zarzutów. Wybuchy są doskonałe, nawet gorące powietrze znad ognia jest lepsze niż np. w Mafia 2 (a tam już było bardzo dobrze). Rozmycie obrazu podczas szybkiej jazdy samochodem też jest super zrobione.

Budynki są nie najlepsze i woda. Ja był dał 9/10. Jak wiecie w CDA dali 8/10 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie ukończyłem główny wątek. Gra jest po prostu MEGA:D Szkoda, że na rynku jest tak mało tak porytych gier, które by tak ryły w psychice ludzi:)

Polecam wam również obejrzeć mój filmik z gry w którym walczymy z Killbanem. Przy okazji można na nim zobaczyć jeden z wyborów (to dla osób które o to pytały)/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę gierka daje radę. Jest o wiele lepsza od poprzedniczki gdzie model jazdy był po prostu tragiczny , momentami myślałem że gram w jakąś niskobudżetową browserówkę. A tu miazga o wiele więcej rzeczy w edycji postaci, sposób z szybkim wsiadaniem do pojazdu to jakaś masakra ( w pozytywnym znaczeniu) gdzie bohater/ bohaterka wskakuje albo przednią albo boczną szybą. Jak dla mnie rewelacja Fajny jest Tuning samochodów. Misje gdzie latasz helikopterem i bronisz pojazdu są emocjonujące. Jak dla mnie gra 10/10 , atak dildo to też jakaś masakra ( wielkość tego dildo szczerze mnie zaskoczyła :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atak dildo to też jakaś masakra ( wielkość tego dildo szczerze mnie zaskoczyła :D )

No co ty, przeciez w CDA był screen w recenzji i od razu było widać jaki ma rozmiar :tongue: A na serio w grze ogromny rozmiar jest wytłumaczony, tym że jest to kij bejsbolowy a na niego nałożone jest plastikowe dildo :) Dlatego też pewnie zadaje takie obrażenia jak kij bejsbolowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, przeciez w CDA był screen w recenzji i od razu było widać jaki ma rozmiar

A ostatnio czytałem właśnie recenzje tej gry i nie widziałem tego Dildo a może widziałem tylko zapomniałem cholera wie.

Ale broń konkretna trzeba przyznać. Rozwaliły mnie pozytywnie jeszcze niektóre ataki jak biegniesz i np. w klatkę piersiową lecisz albo "niby" chcesz przeskoczyć postać, zahaczasz o nią i spadasz na ziemię zabijając albo jeszcze taki wrestlingowy chwyt to mi się spodobało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wszystkie te "dziwne" uderzenia są widowiskowe ;) Ja lubie szczególnie jak uderzasz głową przeciwnika o ziemie i a nasza postac tak sie kladie na podlodze z usmiechem jakby pozowala do zdjecia ;)

Spoko, jest tez to ze jak pobijesz kogos to swiadkowe robia zdjecie komorka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od tego, że gra jest parodią absolutnie wszystkiego i wszystkich a pewnie sam nie wyłapałem nawet połowy z nich... po prostu gra swym początkiem oraz końcówką (środek trochę niedomaga, bo zadania polegają na wykonywaniu normalnych aktywności a dopiero później się to zmienia ;]) zapewnia totalną jazdę bez trzymanki gdzie chyba najlepszym przykładem jest misja

ratowania Zimosa

oraz on sam. Jak słowo daję, pomysł na stworzenie takiego alfonsa był chyba najlepszym na jakie wpadło THQ i szkoda, że w późniejszej części gry za bardzo go nie widać (jeśli nie weźmiemy go do wsparcia ;p). Reszta NPC jest po prostu troszkę nijaka i ten zarzut kieruję najbardziej do Angela acz tutaj pojedynek z

Killbanem

a potem wyrzynanie

Luchadores piłą mechaniczną

było naprawdę niezłe. Zresztą twórcy w każdym aspekcie, czy to broni czy dialogów albo samych scenek, nie zawiedli i bardzo często miałem szerokiego banana na twarzy, bo jednak bólu przepony się nie nabawiłem. Fabuła, wiadomo, nie porywa aczkolwiek zaskoczyło mnie na plus rozwiązanie kwestii głównego złego... szczerze mówiąc to nie sądziłem, że ten

Belg

, którego świetnie zdissował Gat tak szybko padnie a jego miejsce zajmie

Eddy

. Nie wspomnę nawet o siłach

STAG

oraz całej zadymie jaka potem powstała w Steelport. Oprawa audio-wizualna nie zawodzi, przykładowo kawałek Bonnie Tyler kiedy ruszyłem

ratować Shaundi

pasował po prostu perfekcyjnie a radyjko w ogólnym rozrachunku nie było wcale takie złe ^_^ Co prawda na wysokich ustawieniach zdarzały mi się momenty przycięcia i spadku fps'ów, ale gra nigdy się nie scrashowała co można zaliczyć na plus. Generalnie otrzymałem kilka godzin naprawdę solidnej rozrywki, efektownej rozwałki oraz tonę humoru a czy był wisielczy czy toaletowy... nie mnie decydować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

jeśli chodzi o dopasowanie muzyki - moim ulubionym jest

walka z avatarem matta millera w alternatywnej rzeczywistości, która przypomina pierwszego lepszego bossa z devil may cry, a dodatkowo jest do 'a city in florida' deadmau5a, IMO najlepszego twórcy muzyki elektronicznej

^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiśce muzyka w SR3 trzyma wysoki poziom, ogólnie cała gra jest epicka ;]

Misja z tygrysem kojarzy mi się z filmem kac vegas

Przejażdżka palącym się quadem ghost raider

Atak zombi- plant terror

skok w czołgu z samolotu oczywiście Drużyna A :D

To tylko kilka przykładów tego jak ta gra jest szalona a zakończenie również epickie ;]

(ratowałem Shaundi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...