Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woonski

Giercownia - Reaktywacja!

Polecane posty

Hej, hej, hej! Witam serdecznie w jednym z ostatnich wpisów w tym temacie jeśli chodzi o ten sezon. :)

Nieregularność audycji spowodowana jest różnymi czynnikami. Albo chorujemy, albo wiosna studencka, albo coś innego...

Z tego miejsca przepraszam za opuszczone audycje, nie ważne z jakich powodów.

Dziś prawdopodobnie przedostatnia audycja. W przyszłą sobotę prawdopodobnie ostatnia. Jeśli coś się zmieni to znajdziecie informacje w temacie.

Zapraszam o 20:00, dowiecie się więcej.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, byłem, jestem i będę :)

Sorry, że tak szybko uciekłem, kasa mi się kończyła, gdybym miał więcej, z wielką chęcią bym z Wami "pogaworzył" ;)

Oj coś mi się zdaje że prowadzący nie byli wczoraj chętni do "gaworzenia".

Ogólnie jakoś tak było czuć takie dziwne napięcie podczas audycji i ogólnie nie należała do najciekawszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, byłem, jestem i będę :)

Sorry, że tak szybko uciekłem, kasa mi się kończyła, gdybym miał więcej, z wielką chęcią bym z Wami "pogaworzył" ;)

Oj coś mi się zdaje że prowadzący nie byli wczoraj chętni do "gaworzenia".

Ogólnie jakoś tak było czuć takie dziwne napięcie podczas audycji i ogólnie nie należała do najciekawszych.

Przesadzasz. IMO była to jedna z bardziej luźnych audycji. A temat, jak najbardziej ciekawy. Nie wiem skąd u Ciebie to napięcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I jeden i drugi ma rację. Było trochę spięć poza anteną, ale staraliśmy się i tak wszystko obrócić w żart. Jak to wychodziło to już wasza ocena.

Kuba był trochę chory - może dlatego taki frustrat...

Na dzisiaj przewiduję ostatnią audycję. W przyszłym tygodniu niestety, bądź stety wracam do domu na zawsze! znaczy się na wakacje :)

Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w ostatniej wyprawie growej w tym roku akademickim.

Pozdrawiam, Woonski :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...