Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woonski

Giercownia - Reaktywacja!

Polecane posty

QL pojedynek (deadmatch)

I zaszczytne miejsce Woonski

II ????

III Ja pod nickiem BiiBiiS

Fajnie się grało, ale za mała arena :/ Trzeba się podszkolić na następny mecz :sleep:

Co do audycji świetna jak zawsze :thumbsup:

Mam mały pomysł, może kto chce doda Ciebie do znajomych, bo wtedy łatwiej się będzie dołączyć do gry. Będzie taka opcja z dołączeniem, kiedy nasz znajomy gra. :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł z dodawaniem do znajomych na quakelive

nie wszyscy jednak do końca łapią z czym się je quake :), ale to kwestia czasu. myślę, że już w przyszły piątek będzie więcej graczy. No i, że komp mi nagle nie siądzie razem z emisją :D

ale wk***w był niezły

tak czy inaczej było fajnie i zapraszam ponownie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIERCOWNIA #22

Panowie, po pierwsze sprawdźcie nowy opis audycji:

http://www.radiosygnaly.pl/show.php?id=162

tutaj znajdziecie zapowiedzi najnowszych audycji, a także przejrzycie co było wcześniej. Poza tym oczywiście pojedynki w Quake'a. Jeśli chcecie jutro (znaczy się w sumie już dzisiaj) zagrać ze mną to radzę dodać mnie do znajomych co ułatwi znacznie znalezienie serwera.

Mój nick to "woonski"

A w tej audycji m.in. do wygrania gra EMPIRE: Total WAR! Czyli coś naprawdę świeżego!

Zapraszam, już dzisiaj o 19:00

Pozdrawiam, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że puściłeś Rammsteina a nie Kreatora ;D

Bardzo ciekawa byłą dziś audycja, szkoda tylko, że nie wygrałem gry ;(

A mam takie pytanie: jak to jest z puszczaniem utworów? Chodzi mi o prawa autorskie, można poszczać co się chce, czy tylko piosenki udostępnione przez dany zespół?

ps. chyba niezbyt wygodnie gra się i jednocześnie komentuje wydarzenia? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że puściłeś Rammsteina a nie Kreatora ;D

Bardzo ciekawa byłą dziś audycja, szkoda tylko, że nie wygrałem gry ;(

A mam takie pytanie: jak to jest z puszczaniem utworów? Chodzi mi o prawa autorskie, można poszczać co się chce, czy tylko piosenki udostępnione przez dany zespół?

ps. chyba niezbyt wygodnie gra się i jednocześnie komentuje wydarzenia? ;)

Kreatora niestety nie posiadam. No i tutaj od razu odpowiedź na drugie pytanie. Utwory gramy tylko jeśli mamy oryginalne nośniki. Wszystko jest legalnie co sprawia jednocześnie, że trochę kuleje muza z gier. Jest droga i słabo dostępna. No ale jakoś zawsze sobie radzimy.

Jeśli chodzi o komentowanie to jeszcze muszę dopracować, ale trudność nie leży w skoordynowaniu tego wszystkiego. Bardziej, że muszę hamować się na antenie, żeby nie wyleciała jakaś "k***a" :)

Żartuję oczywiście. Jest łatwo. Wystarczy trochę poćwiczyć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pytacie, co będzie, jak będzie i czy w ogóle będzie?!

Takie ot zainteresowanie giercownią :)

żartuję oczywiście, ale dzisiaj przede wszystkim zobaczymy jak to jest z tymi stałymi słuchaczami, kiedy się nie reklamuje audycji tylko się pamięta :)

dziś oczywiście audycja będzie, choć troszkę luźniejsza. Po świętach ruszymy ostro.

Zapraszam na 1,5 godziny dobrego grania, oczywiście 19:00 na www.radiosygnaly.pl

pozdrawiam, woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny opis audycji i tego co się na niej działo możecie znaleźć pod tym linkiem:

http://www.radiosygnaly.pl/show.php?id=236

Kolejna Giercownia dopiero po świętach 17.04.

A już w urodziny radia 52 (sic!) specjalna audycja z masą nagród. Ale nie wyprzedzajmy.

Pozdrawiam, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze akurat nie słuchałem (amnezja) a słyszałem wiele dobrego o tych słuchawkach

Woonski Ty je testowałeś? bo muszę zakupić niezłe jakościowo słuchawki, które nie męczą uszu po 3-4 godzinach grania/słuchania, do kompa mam okulary i dotychczasowe 5 czy 6 modeli słuchawek nie sprawdziło się - dociskały mi uszy do oprawek tak, że po godzinie musiałem rezygnować i przerzucać się na dokonałówki

Porta Pro by się nadawały w takiej sytuacji? może ktoś inny się wypowie ?

zdradź coś więcej o audycji urodzinowej - jak to 52? jakiś exklusiv będzie? może jakiś dobry wywiadzik ? jakie nagrody? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powrót do rzeczywistości po świętach był dosyć trudny. w sumie jeszcze nie uporałem się z wieloma sprawami, dlatego niestety dzisiaj Giercowni nie będzie [buuu słyszę] wiem, wiem... jak to jest tydzień jeden, drugi bez audycji.

kurcze akurat nie słuchałem (amnezja) a słyszałem wiele dobrego o tych słuchawkach

Woonski Ty je testowałeś? bo muszę zakupić niezłe jakościowo słuchawki, które nie męczą uszu po 3-4 godzinach grania/słuchania, do kompa mam okulary i dotychczasowe 5 czy 6 modeli słuchawek nie sprawdziło się - dociskały mi uszy do oprawek tak, że po godzinie musiałem rezygnować i przerzucać się na dokonałówki

Porta Pro by się nadawały w takiej sytuacji? może ktoś inny się wypowie ?

zdradź coś więcej o audycji urodzinowej - jak to 52? jakiś exklusiv będzie? może jakiś dobry wywiadzik ? jakie nagrody? ;)

Jeśli chodzi o słuchawki to jak najbardziej podtrzymuję zdanie na temat kossów. Ja mam Koss SportaPro - różnica jest w cenie, a przede wszystkim w możliwości "złożenia" ich na tył głowy przez co są świetne także do wyczynowego słuchania muzy np. podczas biegania. Sprawdzałem i nie ma opcji, żeby spadły. Okularów też nie przyciskają (sprawdzałem, bo też noszę :D)

W przyszły weekend urodzinowy (dla naszego radia) [52] {sic!} będzie specjalne wydanie giercowni, które wynagrodzi wszystko. Na pewno co najmniej 2 najnowsze gry do wygrania, także ostatni papierowy numer clicka z podpisem naczelnego.

Reszty nie zdradzam na razie bo nie będzie zabawy... :D

Pozdrawiam i do usłyszenia.

ps. o terminie audycji dowiecie się już wkrótce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

Audycja specjalna już niebawem. Więcej możecie przeczytać na głównej stronie CDA, a już nie długo także w opisie Giercowni.

Jeśli chodzi o ten wyjątkowy plakat to konkurs także będzie wyjątkowy. Śledźcie stronę i słuchajcie wielkiej urodzinowej audycji 52 godziny grania na żywo!

A Giercownia już w Niedziele 26.04 o 18:00.

Zapraszam Serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woonski: Ładnie to tak spamować na nk? :tongue:

Pewien mój kolega kiedyś rozesłał coś koło 600 wiadomości o jakimś meczu i dzień później był już na banie :biggrin:

Choć trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie i jeśli uda mi się wykręcić od poprawin (spokojnie Drogie Panie/Panny - nie moje :tongue: ), z chęcią sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA. Woonski ma specjalne wsparcie n-k :D

Im więcej osób tym lepiej. Moi drodzy liczę na rekord słuchalności, mam nadzieję, że licznie się zjawicie, bo będzie co słuchać i co wygrywać. A wydruk okładki jest bajeczny. Tego nie ma nikt!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...