Skocz do zawartości

Rozwiązany: ETS2 - Problem z kodem aktywacyjnym


elosa

Polecane posty

Witam! Nie dawno kupiłem ETS2. Wcześniej zainstalowałem demo z płyty cda aby sprawdzić czy mi ładnie będzie działać. Kiedy sprawdziłem na następny dzień zakupiłem wyłacznie sam klucz od pewnego sprzedawcy z allegro. Wpisałem klucz aby aktywować grę po czym wyświetlił się komunikat że wszystko udane i można grać dalej. Chwile pograłem, jeździć po mieście normalnie mogę. Problem pojawia się gdy klikam ESC, wtedy wyświetla się ponownie że mam wpisać dany klucz lecz gdy go wpisuje wyświetla się że jest on nieaktywny lub źle podany. Da się jakoś to naprawić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, napisałem do gościa dlaczego klucz nie działa jak powinien to mi odpisał:

"przepraszamy ale z opisu twojego ( od kiedy jesteśmy na ty? ~Elosa) zdarzenia wnioskujemy że przóbujesz nas naciagnac na kolejny klucz aktywacyjny z panem juz wiecej nie bedziemy prowadzic aukcji"

Pozostało mi kupić klucz od wydawcy. Trudno. Dziękuje za pomoc a temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Btw. A nie ma możliwości abyś mu "oddał" tamten klucz? Skoro wg niego działa, to nie powinien mieć żadnego problemu. Nie daj się facetowi rolować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...