Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SirRez

Obudowa + zasilacz

Polecane posty

Witam, poszukuję obudowy i zasilacza, mój budżet to maksymalnie 500 zł, chociaż byłoby miło gdyby udało się znaleźć coś tańszego. Jeśli chodzi o obudowę to wypatrzyłem sobie Gladiusa M40, czy warto go brać? A w sprawie zasilacza jestem otwarty na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Zalman Z11 to świetna buda, przewiewna i duża! A w końcu w porównaniu z Twoimi, Dirian, wyróżnia się Zalman. Otóż jak można zauważyć - ma inny kształt, wyjątkowy, a nie jak większość - klockowa, kwadratowa. W końcu - dla niektórych mocno liczy się wygląd. ;) Więc możesz brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Zalman Z11 to świetna buda, przewiewna i duża! A w końcu w porównaniu z Twoimi, Dirian, wyróżnia się Zalman. Otóż jak można zauważyć - ma inny kształt, wyjątkowy, a nie jak większość - klockowa, kwadratowa. W końcu - dla niektórych mocno liczy się wygląd. wink_prosty.gif Więc możesz brać.

O gustach się nie dyskutuje :P Dla mnie Z11 jest taki sobie, bo w sumie można wziąć tańszego Z9 i prawie na to samo wyjdzie. Z11 można brać jak komuś się podoba jego transformersowy wygląda, jak nie to wolałbym Fractala czy Carbide, zważywszy na to, że Z11 jest mocno plastikowy. Choć z drugiej strony rzucać nim raczej nikt nie będzie ;)

Każda z tych bud jest dobra i warta uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...