Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zbigniew_dratewka

Sterowniki - pytania, problemy, skąd pobrać itd

Polecane posty

Fatalnie działają wszelkie gry, tną się, artefakty, padanie grafiki po pół godziny gry, a karta graficzna nie obsługuje Directa 9 więc.. chyba by się przydało wyposażyć w ósemkę? Przynajmniej tak mi się wydaje.. właśnie szukam tego dxunninstaler i wszędzie są albo nieaktywne linki albo niedziałające heh. Ma ktoś ten program bądź aktywny link do niego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki mam w wersji 4.5 także nie takie nowe. Spróbuję zorganizować z kimś wymianę, a co do temperatur to Bios pokazuje jedynie dwie temperatury czyli systemu (43stopnie) i CPU (53 stopnie), a programami też nie mogę ustalić temperatury. Widać nie posiada czujnika ;x Naprawdę nie wiem już co robić, czuję się bezradny, a na wymianę karty czy też kompa się jeszcze nie zanosi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewałem? Niczego niezwykłego. Komputer ma pięć lat a i wtedy ta karta nowa nie była. No ale ja chcę po prostu się cofnąć do directa 8.1 by móc choć poprawnie grać w te starsze tytuły choćby Warcraft 3. Bo artefakty i padanie grafiki po pół godziny mnie nie satysfakcjonuje raczej, a finansowo jest cienko, a zarazem sensu nie ma nic pakować w ten komputer. Nie wiem kiedy będę mieć nowy komputer, ale chciałbym by się tego jeszcze używać dało. A zależy mi na tym by mieć directx 8.1 na windowsie XP SP2 ponieważ jest on wymagany do sterowników do mojej mp4.... i takie to błędne koło.

Tylko nie wiem o co chodzi w Twoim poście w porównaniu R9200 do GF6800....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno instalowałem od nowa Windows, po czym okazało się iż zgubiłem płytkę ze sterami do Mojej płyty głównej. Udało mi się jednak ściągnąć większość sterów ze strony Asus'a, poza dźwiękowymi. ciągle wyskakuje mi error "wymagany sterownik magistrali HD audio nie został znaleziony". Dźwięk HD jest włączony w Biosie, więc naprawdę nie wiem co zrobić. :/

Jakies sugestie? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się jednak ściągnąć większość sterów ze strony Asus'a, poza dźwiękowymi.

Nie wiem jak Ty, ale ja z tego zrozumiałem, że nie pobrałeś sterowników do dźwięku.

Napisz jaki masz w ogóle system i jaką dokładnie paczę pobierałeś. Probowałeś starszych wersji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery do 9550 jak najbardziej oficjalne Catalysty 8.6 będą w sam raz.

Wymiatak ściągnij update do xp który naprawia problem z dźwiękówkami zgodnymi z intel hd. Bez tej poprawki sterownik się nie zainstaluje. wies.niak powinien to wiedzieć ;p To nie jest kwestia sterowników.

wies.niak nie jest wszystkowiedzącym. Po to jest forum, by się uczyć...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale ja z tego zrozumiałem, że nie pobrałeś sterowników do dźwięku.

Z tego zdania rzeczywiscie tak wynika, ale interpretacja ogolnego kontekstu chyba wyjasnia iz sterownik mam ale nie dziala..

Moze troche to zagmatwalem ale mozg mi sie lasuje od tej martwej ciszy w moich glosnikach ;p

Wymiatak ściągnij update do xp który naprawia problem z dźwiękówkami zgodnymi z intel hd. Bez tej poprawki sterownik się nie zainstaluje.

znajdziesz linka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy doradźcie w takiej oto kwestii: W dodaj/usuń programy coraz szybciej zapełnia mi się lista wpisami odnośnie kolejnych aktualizacji Javy. Czy i jeśli tak to które mogę spokojnie odnistalować? Np. zostawić uopdate 10 a usunąć wcześniejsze? Czy też wszystkie muszą pozostać? Nie muszę wspominać, że pożerają one mnóstwo miejsca.

Screen na rozeznanie => http://img291.imageshack.us/img291/600/83009188fu6.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ze sterownikami do tej karty graficznej. Na stronie producenta, czyli nvidii, nie ma sterowników do mobilnego modelu tej karty, a bardzo ich potrzebuje, gdyż bez nich żadna nowsza produkcja nie zechce chodzić na moim sprzęcie. Jeśli ktoś wie, skąd mogę wziąć sterowniki do tej karty (GeForce 8600m gs), to prosiłbym o pomoc.

Dodaję tylko, że mam laptopa hp pavilion dv9000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ciagle nie moge tego znalezc. Czy ktokolwiek moglby mi podac linka do tej latki?

Ja to ściągłem z windows update i tam najprościej to znaleśc. Na pewno znajdziesz to w service packu 3.

Jak będziesz chciał instalowac service packa 3 to najpierw zainstaluj to =>łata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum piszę pierwszy raz. Mam pewien problem, a mianowicie wymieniłem ostatnio trochę wnętrzności mojego PC. Kupiłem 2 GB RAM Kingstona (dual channel DDR 400), zasilacz Pentagram Silent Force 460 W, oraz kartę graficzną Sapphire Radeon HD 3850 AGP 512 MB DDR 3. Reszta komponentów nie wymienionych to Procesor HT Pentium 4 2,4 GHz, płyta główna MSI Neo 865P, dysk twardy Seagate 120 GB, karta dźwiękowa Sound Blaster Live! 5.1, czytniki optyczne i karta sieciowa. W czym się objawia mój problem?? Ano właśnie z kartą graficzną. Zainstalowałem sterowniki z płyty i było ok. Ale ściągnąłem nowsze ze strony AMD ATI i podczas instalacji (po zgodzie w oknie licencji) występuje błąd: "Setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system. Setup will now exit.". Ściągałem po kolei wszystkie sterowniki od najnowszej wersji do coraz starszej i próbowałem zainstalować. Proces instalacji udał się dopiero ze sterownikami 8.2 (na płycie dołączonej do karty są sterowniki 8.1 a obecnie na stronie dostępne są stery 8.6). Napisałem do ekspertów z ATI. Odpowiedzieli mi, żebym ściągnął odpowiednią wersję, bo może źle wybrałem opcje (system, rodzina kart, model karty).

Opcje dobrze wybrałem, ściągnąłem dobre stery i znów to samo. Proszę pomóżcie!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum piszę pierwszy raz. Mam pewien problem, a mianowicie wymieniłem ostatnio trochę wnętrzności mojego PC. Kupiłem 2 GB RAM Kingstona (dual channel DDR 400), zasilacz Pentagram Silent Force 460 W, oraz kartę graficzną Sapphire Radeon HD 3850 AGP 512 MB DDR 3. Reszta komponentów nie wymienionych to Procesor HT Pentium 4 2,4 GHz, płyta główna MSI Neo 865P, dysk twardy Seagate 120 GB, karta dźwiękowa Sound Blaster Live! 5.1, czytniki optyczne i karta sieciowa. W czym się objawia mój problem?? Ano właśnie z kartą graficzną. Zainstalowałem sterowniki z płyty i było ok. Ale ściągnąłem nowsze ze strony AMD ATI i podczas instalacji (po zgodzie w oknie licencji) występuje błąd: "Setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system. Setup will now exit.". Ściągałem po kolei wszystkie sterowniki od najnowszej wersji do coraz starszej i próbowałem zainstalować. Proces instalacji udał się dopiero ze sterownikami 8.2 (na płycie dołączonej do karty są sterowniki 8.1 a obecnie na stronie dostępne są stery 8.6). Napisałem do ekspertów z ATI. Odpowiedzieli mi, żebym ściągnął odpowiednią wersję, bo może źle wybrałem opcje (system, rodzina kart, model karty).

Opcje dobrze wybrałem, ściągnąłem dobre stery i znów to samo. Proszę pomóżcie!!!!!

Zainstaluj sterowniki z płyty.Te nowsze nie obsługują już 3850.

PS Angielski się kłania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem że po rozpakowaniu plik nadal był w dziwnym formacie i nie moglem nic z tym zrobić. A ogólne to mam ten problem że sformatowałem znajomej dysk i zainstalowałem od nowa XP po czym powiedziała mi ze nie ma do swojego kompa żadnych płyt z żadnymi sterownikami no i teraz kombinuję bo ogólnie nie wykrywa modemu od neostrady więc problem tkwi chyba właśnie w sterownikach do płyty. (modem nie ma wogóle zasilania).

No i ściągnąłem sterowniki ze strony ASUSA ale po rozpakowaniu plik widnieje jako nieznany format, więc co dalej. Proszę o jakąś radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos moze sterowniki do lapkow HP serii Pavilion dv6000 dla Win XP? Chodzi mi konkretnie o dv6540ew, ale moze inne modele z tej serii tez moga byc... Za wszelkie informacje bede wdzieczny :)

Znalazlem stery do grafy, audio, LAN, WLAN, SATA (byly na stronie HP ;P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...