Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hasssan

nowy komputer

Polecane posty

Hej. Po weekendzie będę kupować nowego kompa - co forumowicze sądzą o tej konfiguracji? Jest okej, coś przydałoby się zmienić? Kupuję ze sklepu morele.net.

Płyta główna ASRock Z77 EXTREME4

Procesor Intel Core i5-3570K

Dysk twardy Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz

Obudowa zalman z9

Karta graficzna Gigabyte Radeon HD 7970, 3GB DDR5

Chłodzenie CPU Thermalright HR-02 - Macho - Black White

nagrywarka LG GH24NS95

Zasilacz OCZ ZT Series 550W fully Modular 80 Plus Bronze, ATX12V v2.2 Active PFC (OCZ-ZT550W-EU)

Monitor LED LG IPS234V-PN

myszka Mysz Logitech G400 910-002278

Słuchawki Creative Tactic 3D alpha

klawiatura Razer Lycosa Mirror

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wygląda Ok jeśli chodzi o podzespoły. Choć można przemyśleć parę cięć (i5-2500k + ASRock P67 Pro3, zasilacz Deus 600W, zakup chłodzenia odłożyć na później), żeby wystarczyło na zakup dysku SSD. Choć jego można później dokupić w sumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie - polecalibyście jakieś dodatki, typu chłodzenie hdd czy cos?

edit: na morele.net nie ma wybranego przeze mnie zasilacza, co byście polecali zamiast tego w pierwszym poście?

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zt-series-650w-fully-modular-80-plus-bronze-atx12v-v2-2-active-pfc-ocz-zt650w-eu-433643/

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zt-series-750w-fully-modular-80-plus-bronze-atx12v-v2-2-active-pfc-ocz-zt750w-eu-433644/

póki co znalazłem te dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wybiorę więc Seasonic. Zdecydowałem że klawiaturę i myszkę kupię w sklepie stacjonarnym, te komponenty muszę poczuć w dłoni. Czy dobrze wybrałem słuchawki, jakie są alternatywy?

edit: i ostatnia kwestia - potrzebuję jeszcze czegoś? Jakieś pasty montażowe, coolery do hdd, cokolwiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...