Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fergiX

Rozwiązany: Konfiguracja dźwięku w Xperii

Polecane posty

Witam,

więc tak, mam Xperię X10 i do słuchania muzyki używam sobie odtwarzacza n7player. Bardzo dobry program tylko że w wersji podstawowej (darmowej czyli) nie można używać equalizera, co irytuje. Gdy podłączyłem do telefonu słuchawki w tymże playerze dźwięki z nich się wydobywające były, jakby to powiedzieć, kijowe. Nie wiem czy to wina słuchawek (w sumie niezbyt drogich ale na komputerze na przykład brzmią nie najgorzej) czy ustawień playera (na słuchawkach, które miałem dołączone do telefonu dźwięk jest dobry, są basy, wszytko brzmi wyraźnie).

Do czego zmierzam. Znacie drodzy forumowicze jakieś programy, które pozwalałyby ustawić mi jak ma grać mój telefon a raczej jak ma brzmieć w słuchawkach? Najlepiej jakiś niewymagający roota. Lub ewentualnie może jakiś dobry, darmowy player. Jednak wolał bym zostać przy n7 bo to dobry program jest.

Czekam na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem byłoby używanie domyślnego playera, bo ma wbudowany EQ. Jeśli nie, to pogrzeb w markecie, różnych EQ jest od groma i któryś pewnie Ci się spodoba.

Co do n7, to wiele osób w komentarzach w Google Play narzeka właśnie na jakość dźwięku - brzydki sposób na wymuszanie płatnej wersji. Zastanów się, czy warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wbudowany odtwarzacz to nie wiem czemu ale nie pokazuje mi całej muzyki jaką mam na karcie SD. Powodu się domyślam: mój telefon nie rozumie rozszerzenia .wma a utwory których nie widać mają takie właśnie rozszerzenie. I to rodzi się pytanie: czy istnieje jakiś sposób aby zmusić tę Xperię do odtwarzania plików wma? Jakieś programy? Czy za dużo wymagam? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format .wma jest wybitnie mało popularny. Jest podobno przez X10 natywnie ten format obsługuje, więc nie wiem, dlaczego domyślny player ich nie widzi. Proponuję po prostu użyć jakiegoś konwertera i zamienić je na mp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm więc przekonwertować powiadasz? No ok, tak chyba zrobię. wma mało popularny? Być może ale nawet mój stary SE C510 to odtwarzał. ;) No dobrze, chyba już wszystkiego czego chciałem się dowiedziałem, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...