Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no0di

Problem z PS3 120GB

Polecane posty

Witam , obiaśnię szybko mój problem z ps3

Włączyłem konsolę i wyskoczył mi taki komunikat :

"Podłącz kontroler za pomocą kabla USB, a następnie naciśnij przycisk PS".

Uczyniłem to, po czym konsola pokazała mi następujący ekran

"Nie można prawidłowo uruchomić oprogramowania systemu. Naciśnij przycisk PS, aby spróbować zrestartować system.

Jeśli nie można zrestartiwać systemu, trzeba ponownie zainstalować oprogramowanie systemu.

Podłącz nośnik zawierający dane do aktualizacji wersji 4.31 lub nowszej, a następnie jednocześnie naciśnij przyciski START i SELECT.

Aby się dowiedzieć jak uzyskać dane do aktualizacji, odwiedź witrynę internetową SCE opracowaną dla twojego regionu."

Ściągnąłem, zrzuciłem na pena, wcisnąłem START i SELECT.

Pisze:

nie znaleziono danych czy coś takiego , próbowałem również zrobić aktualizację przez neta , piszę że mam najnowszą wersję i nie da się zrobić aktualizacji , Mój ps3 praktycznie co chwilę się zacina na jakieś 10sec i tak co chwilę otwieranie np folderu z pendrive trwa z 2min , myślę że może być przez to , dlatego chcę naprawić tą usterkę , Dodam że jest to ps3 120GB oryginalnie , próbowałem naprawiać bazę przez Recovery Menu ale wciąż jest to samo , formatowałem dysk opcją szybszą dalej to samo , wgrywałem jeszcze raz aktualizację pojawiało się że pliki wymagają naprawy, system naprawił i dalej to samo , I tutaj pytanie czy Przywracanie systemu PS3 powinno mi pomóc ? dodam że ma to trwać ok 8h...

Miał ktoś styczność z takim problemem ? jak ewentualnie to naprawić , nie mam teraz pieniędzy aby oddawać konsolę do naprawy...

Temat znajdował się w złym dziale, dlatego został przeniesiony. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam konsolę > wyłączam > Po wyłączeniu trzymam przycisk tak długo aż dwa razy szybko piknie wtedy wyświetla się by podłączyć pada pod usb i potem wyskakuję menu .

Czy przez to mogą się również długo ładować gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@no0di

Ja ostatnio wymieniałem dysk i miałem to menu co ty. Czyli są tylko dwie możliwości:

1. Masz uszkodzony plik z systemem. Save'ów i innych danych z dysku nie odzyskasz, ale możesz wgrać na pendriv'a aktualizację 4.31 i podłączyć do konsoli. Wtedy po wciśnięciu tego o co tam proszą konsola sformatuje Ci dysk i zainstaluję oprogramowanie.

2. Dysk nie działa. Wtedy Ci się nie uda zainstalować aktualizacji 4.31 z pendriv'a.

Ale ja na twoim miejscu oddałbym dysk do naprawy, bo wtedy może odzyskają twoje gry czy save'y zapisane na dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...