Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

human

SimCity

Polecane posty

witam,

jako ze dzieki EA ta gra niemal z zalozenia jest gra sieciowa wymagajaca wspolpracy wypadalo by moze sie jakos zgadac i pograc we wspolnym regionie.

Nie wiem, moze jestem czegos nieswiadomy ale dolaczenie do randomowych, nie zajetych w pelni regionow graniczy chyba z cudem. Zatem najlepszym sposobem na wspolna gre jest utworzenie nowego regionu na danym serwerze i rozlokowanie sie na nim wszystkich chetnych.

Obecnie gram sobie sam (zajmujac kolejne miasta w regionie) na serwerach Europa Wschodnia 1 i 4 ale w zasadzie moj pomysl na wspolna gre z innymi osobami na forum jest taki, ze najpierw wpiszemy tutaj w tym temacie swoje nicki, pododajemy sie do znajomych w Origin a potem zalozymy jakis nowy region na dowolnym serwerze i zaczniemy. Tak wiec podajcie moze najpierw swoje nicki w originie tak by szacunkowo zobaczyc ile bedzie chetnych a za pare dni (zalezy jak szybko zbierze sie ekipa) zalozym region.

Moj nick w Origin to:

mlokos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piątku powinienem mieć swoją kopię SimCity. Mamy 16 miejsc, więc powinno dla każdego starczyć. Nie wiem jak to będzie wyglądać, ale czy na pewno wystarczy jedno miejsce na jedną osobę? Ew. ktoś by chciał zając dwa?

Origin-Dedexus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, aby jedna osoba założyła region (czy tam świat, zależy jak to Maxis nazwał), a reszta do niego dołączy. Mamy już jakiś region? Nie chce wprowadzać żadnego internetowego komunizmu, ale może by wstępnie ustalić specjalizacje miast? Bardzo by to pomogło w ustawieniu się i wybraniu terenu pod zabudowę (np. miasto z dużą ilością nadwyżki energii otaczały by miasta nastawione na turystykę, czy kulturę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, aby jedna osoba założyła region (czy tam świat, zależy jak to Maxis nazwał), a reszta do niego dołączy. Mamy już jakiś region? Nie chce wprowadzać żadnego internetowego komunizmu, ale może by wstępnie ustalić specjalizacje miast? Bardzo by to pomogło w ustawieniu się i wybraniu terenu pod zabudowę (np. miasto z dużą ilością nadwyżki energii otaczały by miasta nastawione na turystykę, czy kulturę).

Szczerze mowiac pierwszy region juz jest (na serwerze Zachod 6 jesli sie nie myle), tyle ze akurat jak wczoraj odwiedzalem miasta innych to region wydaje sie lekko zaniedbany i powiedzialbym... potraktowany treningowo.

Zatem chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby rzeczywiscie zalozyc nowy, tym razem po wybraniu terenow i zalozeniu miast z gory okreslic sie na co sie nastawiamy, podzielic miedzy siebie udoskonalenia ratusza, tak by wszystko mialo rece i nogi. Inaczej wspolna gra nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem w ostatni piątek moją kopie SimCity ale jak widzę do was na serwer raczej nie wbije icon_cry.gif Pozostaje mi tylko po testować grę na Europa Wschód 2 i czekać aż mój kolega kupi swoją grę ale jeśli ktoś gra na tym serwie to dodawać: kaminoke39.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wiem o grach na :

Europa Wschód 4 region Środek NIczeg(13/16)- 2 opuszczone miejsca plus 1 wolne,

Europa Zachód 5 region Piecki (3/16).

Informacja "Pełny" oznacza ze osiagnieto limit max graczy dla nowych ci co juz maja tam miasta moga swobodnie tam budowac ...

W sprawie specjalizacj regionu ea sobie poleciało w kulki system wyglada tak ze mapa 16 miejsc to tak naprawde 4 zespoly po 4(zależy od regionu).

I tylko w tym obrebie da sie wysyłac miedzy soba towary,kase,usługi a co za tym idzie jest problem z budowa wielkich dzieł. Natomiast połączenia pasażerskie można sprawować pomiedzy wiecej niz 4 ja mam pomiędzy bodajże 5 "miastami" zależy od regionu warto zwrocic uwage na drogi tory kogo łączą i ile miejsc.

Także jestem za założeniem nowego regionu ale tym razem po zapewnieniu wiekszej integracji pomiedzy miastami(w obrebie 4).

Np nie moge sie skontaktowac z jednym kolesiem ktory jako jedyny ma zloze ropy potrzebnej do budowy wielkiego portu lotniczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko nowemu regionowi, a samą integracje czy tam biznesplan można omówić. Więc jak by co jest chętny tylko nie da rady wbić na Europa Wschód 4 i 5 :/ Jak by co mam nick: kaminoke39 albo po prostu piszcie na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eurpoy Wschód 4 to nie polecam. Ten serwer jest masakrycznie obciążony. Straciłem na nim już 2 miasto, wczytywania są niewspółmiernie długie w porównaniu z innymi serwerami, w dodatku serwer ma problemy z traceniem pakietów. Straciłem bodajże na nim już 2 miasto (po prostu się nie wczytuję) i nie jestem odosobnionym przypadkiem. Proponuje się przenieść na zachód, ponoć serwery są lepsze. Jeśli nie na zachód, to chociaż na wschód 1/2/3. "Czwórkę" i "Piątkę" radze omijać, jeśli nie chcecie, tak ja, stracić całego miasta po kilku godzinach gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...