Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kyuu1

League of Legends - rozdzielczość, tryb okna

Polecane posty

Gram w rozdziałce 1240x1080 tryb okienkowy : pełny ekran. Na takim ustawieniu gra nie minimalizuj się płynnie, nie moge szybko przechodzic z przegladarki na lola i odwrotnie. Gdy ustawie tryb okienkowy na Bez krewędzi wszystko sie ladnie szybko minimalizuje ale wtedy nie widze calej gry, mam tak jakby przyblizone wszystko, nie widze UI, skilli itp. Żeby było widać całość musze zmienic rozdzialke na 1024x768, ale wtedy wszystko jest takie brzydki ;<. Jak mam zrobic zebym mogł grać na swojej rozdziałce w oknie bez krawędzi?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wybieram większa niż 1280x1080 to mówi, że ta nie jest optymalna, więc wychodzi na to, że to moja maksymalna.

konfig:

Intel Core i5 3,4 ghz BOX

Asrock P67 pro3

corsair ddr3 8 gb

Radeon 7950 MSI

seagate 500gb

xfx core 550w

Hej ziombek pomogłeś. Gdy zapytałeś o max. rozdziałke musiałem ppm na pulpit i kliknąć rozdzielczość. Okazało się, że miałem ustawioną 1000x800 jakoś podobnie. Zwiększyłem na 1200x1000, ustawiłem w opcjach lola tak jak chciało i jest gitarka. Dzięki za pomoc. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli monitor ma rozdziałki wyższe niż 1280x1080? Bo mi właśnie chodzi o maksymalną rozdzielczość monitora, inna sprawa z tym co LoL twierdzi, gdyż na takim sprzęcie gra powinna iść bezproblemowo na najwyższych detalach w najwyższej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...