Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geforc

Wybór myszy

Polecane posty

Mam, ale szmaciankę a4tech x7... a podobno do laserowych się nie nadaje, ktoś pisał, tylko że mam od 4 lat logitecha lx8 laserowego i nie było ŻADNYCH problemów...

kurde, nie ukrywam że strasznie mi się podoba RAT3, wiem że droższy ale jakoś bym kasę wykombinował... tylko że... czy oprócz wyglądu i regulacji paneli, ma coś do zaoferowania ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inferno odrzuć od razu, Advance ma A9800 więc niekoniecznie bym się nim interesował, Revoltec ma dobry sensor i można go brać, Thermaltake to wersja bez element w nazwie z dużo gorszym sensorem, drakonia to ta sama udana konstrukcja co revoltec.

Revoltec albo Sharkoon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu inferno odrzucić ?

A9800 ? chodzi o sensor ??

a powiedz mi (jeśli wiesz) jaki sensor ma Logitech Lx8, nigdzie nie ma informacji, używam go od 4 lat i jest ok

no i teraz porownanie ciekawsze, bo strasznie napaliłem się na RAT 5, nie wiem czemu, moze wyglad, ale strasznie mi sie podoba... wiem ze sensor tam jest inny niz avago... napisz cos co moze mnie od niego zniechęcic ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej - Polecane myszy:

Gigabyte Force M7 Thor,SpeedLink Kudos,Gigabyte GM-M6980X(uwaga na gorszą wersję bez X), Sharkoon Drakonia ,Sharkoon Darkglider, Gigabyte M8000x, Thermaltake Tt eSports Black Element(Uwaga na wersję bez Element w nazwie, jest dużo gorsza!), Logitech G500,Logitech G9x , Steelseries Xai, Corsair M60, Corsair M90, Steelseries Sensei(Uwaga na okrojoną wersję RAW, unikać jak ognia!!),Mionix Naos 5000, Logitech G700 ,Qpad 5K, - wszystkie lecą na Avago 9500, który jest obecnie najlepszym sensorem laserowym.

Równie dobre są optyczne Microsoft Comfort Mouse 3000,Thermaltake TT eSPORTS SPHIRA,Logitech G400, Ozone Radon Opto i Sidewinder x8.

Masz tu spis polecanych myszy, co byś nie wybrał będziesz zadowolony.

Oczywiście do każdej z nich potrzebna będzie podkładka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...