Skocz do zawartości

Fallout New Vegas Ultimate Edition


czernobyl10

Polecane posty

Wczoraj zakupiłem kod na steam, jest to polska wersja gry ze wszystkimi DLC. Jednak podczas instalacji wersji PL otrzymuje komunikat steam: " w obecnym czasie żaden serwer Steam nie obsługuje plików do tej zawartości" . Rzecz jasna nie da się zainstalować gry. Po zmianie we właściwościach języku z polskiego na angielski pliki gry normalnie się instalują. Rozumiem że gra będzie w języku angielskim, dziwne że w opisie gry jest podany język polski skoro nie jest on obsługiwany przez Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd serwera. Niestety, od 19 stycznia tego roku jest z tym problem. Można to rozwiązać poprzez "zainstalowanie" gry z płyty, a potem Steam sam pobierze polską wersję gry. W Twoim wypadku tak się nie da, więc chyba musisz przeboleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni tygodni temu ściągałem New Vegas w wersji PL i wszystko przebiegło pomyślnie. Skoro w tamtym momencie serwer steam nie mógł obsłużyć plików, to spróbuj teraz. Jest jeszcze opcja, że kupiłeś jakiś szemrany kod, który polskiej wersji po prostu ci nie obsłuży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wczoraj bo wczoraj zakupiłem kod do gry, sklep sprawdzony więc nie ma mowy o żadnej lewiźnie, gre dodało do biblioteki. Gdyby to był kod lewy to nie możnaby było zainstalować gry.

Gra pobrana, kolejne pytanie jeżelu teraz ustawiłbym we właściwościach język polski to gra będzie po polsku czy angielsku ponieważ jest ultima angielska. Pytam z ciekawości ponieważ nie chcę nic popsuć.

Pobrałem spolszczenie ok 300 MB i mam grę po polsku. Najpierw trzeba pobrać wersję angielską a potem spolszczenie. Działa da zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...