Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ComboS76

Rozdzielczość w grach

Polecane posty

Witam. Mam mały problem z grami otwarzanymi w niższej rozdzielczości niż rozdzielczość ekranu. Od jakiegoś czasu gram w AC: Brotherhood na rozdzielczości 1280:768 i wszystko było dobrze do pewnego czasu. Zrobiłem sobie przerwę w graniu na jakieś 1,5 tygodnia i po włączeniu gry ta odpala się w rozdzielczości 1280:768 ale nie jest rozciągnięta na cały ekran (reszta to czarne tło). To samo mam we wczoraj zainstalowanym Sniper: Ghost Warrior. Rozdzielczość mojego ekranu to 1600:900. Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj specyfikację monitora na którym grasz oraz karty graficznej. Będzie łatwiej się zastanowić co może być przyczyną. Jak dla mnie korzystasz z dziwnych rozdzielczości (format 16:10?). Spróbuj rozwałkę zmienić na 1280x720 lub 1920x1080. Ze Sniperem miałem np. taki problem iż cały obraz był przesunięty w lewo (części menu nie było widać wcale, co uniemożliwiało rozpoczęcie gry czy zmianę opcji) - pomogła dopiero kalibracja monitora z jego własnego menu... Z innymi grami nigdy nie było takich problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...