Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThEMamutPL

Poziome kreski na ekranie

Polecane posty

Przepraszam jeżeli źle zrobiłem temat, ale jestem tu nowy. Więc tak mam taki problem , bo jak normalnie odpalam komputer wszystko dobrze. Włączam jakąś grę to nagle jest zawiecha nic nie można zrobić jak już to tylko Ctrl+Alt+Delete i wtedy po tym jak wyłączę jakąś grę to się pojawiają takie kolorowe kreski latające w tą po całym ekranie poziomo i co czas mruga ekran na czarno lub niebiesko.Albo nieraz komputer sam się restartuje. Wspomnę że wcześniej nie miałem takich problemów. Proszę bardzo pomóżcie bo jestem w tym zielony.Z góry dzięki. A mój sprzęt to:karta graficzna- NVIDIA GeForce 8600 GT , Procesor- Intel® Celeron® CPU E3400 @ 2.60GHz, Ram-4 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym podejrzanym jest karta graficzna, drugim zasilacz. Jesli możesz, to pozycz od kogoś zasilacz i sprawdź, czy problem ustąpi. Sprawdź też, czy karta graficzna będzie działać poprawnie na innym komputerze.

Wypadałoby też podać markę, model i moc zasilacza ;) Jesli okaże się badziewiem to jest większe prawdopodobieństwo, że uległ awarii lub też uszkodził inny podzespół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę trochę poczekać bo teraz skanuję komputer w poszukiwaniu wirusów a to trochę potrwa...

A oto informacje nie znam się za bardzo na tym ale to wszystko co wyczytałem : Topower , Active PFC , Model NO.: TOP-400P5 U12 i chyba moc maksymalna 400W a minimalna 200W , prąd wejściowy zmienny : 100-120/200-240Vac 10/6A 50/60Hz , mam na nadzieję że to wszystkie potrzebne inforamcje.

Jeszcze wspomnę że mój wuja pracuje w sklepie Ro-Bit to jest jak komputronik on tam składa kompy, naprawia i takie różne, i to właśnie on mi składał komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topower śmieciem nie jest, aczkolwiek super marką też nie był (niech mówi samo za siebie to, że nie robi już zasilaczy ;)). W każdym razie, tak czy owak wypadałoby sprawdzić, czy nie uległ awari - najprościej po prostu podmieniając zasilacz na inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...