Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SleeperPL

Rozwiązany: Słuchawki do gier do 120 zł

Polecane posty

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu po głowie chodzą mi nowe słuchawki, które będą przeznaczone głównie do grania. Nie mam na to zbyt wiele kasy więc chciałbym kupić modele do maksymalnie 120 złotych. Dodam, że do tej pory używałem takich za 40 zł, które co prawda nie były złe ale role "słuchawek" jako tako spełniały. Nie chcę kupować żadnych słuchawek z wbudowanym mikrofonem jako, że mikrofon mam osobny.

Zwykle gram w: LoLa i DotA 2, FPS-y, a często też w cięższe do określenia "indyczki" (np. Don't Starve). Chcę słuchawek, które będą się nadawały albo w miarę do wszystkiego, albo do grania przeznaczone. Póki co modele nad którymi się głowiłem to: Sennheiser 202 HD i Philipsy SHP 2700 (wyłowiłem je, przekopując internet : ), ale zaznaczam, że z żadnymi z nich nie miałem póki co osobiście do czynienia, ale jeżeli ktoś zna jakieś inne dobre modele, które też by się nadawały to jestem otwarty. Proszę o pomoc, ponieważ jestem nieźle rozdarty a nie chcę wywalić kasy w błoto ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w.w. słuchawki będą najlepszym wyborem. Co prawda, mają one mikrofon, ale odpinany, więc miałbyś na zapas. Poza tym mają kartę dźwiękową na USB w zestawie, która znakomicie polepsza dźwięk, ma fajne basy i gorąco Tactici polecam. Na Morele.net dorwiesz je za ok. 140 zł, na innych delikatnie/ciut drożej. ;)

P.S. OO, BladyPiter co za szok. Zmieniony awatar. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze ew. Pioneer SE-M390, te Philips SHP2700 też najgorsze nie są, zawsze będzie można dokupić do nich dźwiękówkę, a bez niej nie będą grać fatalnie. Jeżeli jednak nie zamierzasz ich używać do muzyki (lub w małym zakresie) to wybierz Alphy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast M390 i 2700 celowałbym w jakieś superluxy np: HD668b, bo po podpięciu do dobrej karty zagrają na równi z modelami 2-3 razy droższymi, a przy pisaniu ostatniego posta kompletnie o nich zapomniałem.

@Mihashek

Na obu avkach są vocaloidy więc to nie jakaś duża różnica. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.... Chyba jednak zdecyduję się na te Creativy, bo póki co sam jeszcze kasy nie zarabiam, tego komputera, którego mam nie chcę nawet próbować upgrade'ować, a za pół roku do roku zacznę myśleć nad nowym. Cóż... dzięki wszystkim za pomoc w wyborze, naprawdę mi pomogliście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...